Skocz do zawartości

Głośne wydechy , gdzie kupić.


Rekomendowane odpowiedzi

Coś, co mnie dodatkowo cieszy, to zmniejszenie zuzycia paliwa o co prawie litr na 100 km.

 

Dziwne - bo przewaznie po takich zmianach (jezeli jeszcze robiles dysze to juz na pewno) spalanie wzrasta.

Moze niezbyt smialo odkrecasz :) Bo i halasu jakos wiecej teraz :lol:

 

Gratulki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne - bo przewaznie po takich zmianach (jezeli jeszcze robiles dysze to juz na pewno) spalanie wzrasta.

Moze niezbyt smialo odkrecasz  :)  Bo i halasu jakos wiecej teraz  :lol:  

 

Być może masz rację, chociaż potwierdza to słowa mechanika, który montował mi to całe żelastwo.

Inna sprawa, to fakt, że wcześniej serwisowałem maszynę u autoryzowanego dealera w Kielcach. Uważam i opinię tą podziela wiele innych osób, że to co sie tam wyprawia, to zgroza. Dziwne, że Yamaha nie zabrała im jeszcze autoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Jak chcesz' date=' to w okolicy Wroc znam firmę, która robi tłumiki do motocykli /tzn wkłady/ do oryginalnych kominów. Robią do chopp'ów, sportów, itp...

Jakby co, to wal na PW

Pzdr[/quote']

Jestem zainteresowany tym "producentem" tłumików. Mieszkam we Wrocku więć bardzo Cię proszę o podanie tego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam Cobry i chrom to one maja do bani :icon_twisted: odchodzi . Zagladnij na moją strone w Linkach masz adres sklepu wysyłkowego w którym można koncówki kupić . Pozdrawiam

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Zabaczcie http://www.motory.hg.pl/new1/index.htm ja kupilem tam do Virago 1100 i jestem zadowolony.

 

Wczoraj kupiłem i założyłem wydechy od Hartmanna. Wykonanie samych tłumików zadowalające, wewnątrz są przelotowe wkłady tłumiące, które można wymieniać, modyfikować lub poprostu wywalić. Montaż absolutnie bezproblemowy, wszystkie uchwyty, obejmy i średnice idealnie pasują :icon_mrgreen:

Nie sprawdziłem jak to się sprawuje podczas normalnej jazdy, ale dźwięk na wolnych obrotach i przy paru kółeczkach na podwórku nastraja pozytywnie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a ktore dokladnie kupiles z oferty? ZUpelnie puste sa czy jakies wnetrznosci maja? Mozna to regulowac?

No i jaka cena :icon_mrgreen:

 

Wydechy są zrobione na wzór COBRY model Slip-On Slashcut, tylko trochę dłuższe, w classiku tłumik tylnego cylindra sięga tylnego błotnika. Wykonanie i wygląd, jak pisałem wcześniej ok. W środku jest wkładka tłumiąca mocowana za pomocą śruby dostępnej z zewnątrz. Można ją zamocować w dwóch różnych odległościach od wylotu tłumika (w tym celu jest drugi otwór montażowy w płaszczu), lub można dołożyć drugą wkładkę tłumiącą, bo wydech tylko na przelotowych wkładkach jest głośny, choć przyjemnie basowy.

Koszty to ok. 600zet, więc oferta godna zainteresowania :icon_twisted: , biorąc pod uwagę ceny "firmowych" wydechów.

Najlepiej zadzwoń do Hartmanna, powiedz o co Ci chodzi, a on zaproponuje Ci odpowiednie wkładki. Telefon jest na jego firmowej stronie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...