Skocz do zawartości

Głośne wydechy , gdzie kupić.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kiedyś WMW Moto Center w Jaśle sprowadzał wydechy z Cobry. Nie orientuję się czy dalej to robią ale jest to całkiem możliwe. Niestety jest to dosyć daleko choć z tego co wiem prowadzili sprzedaż wysyłkową. Moim zdaniem skoro mieszkasz w dolnośląskim to warto by było zainteresować się jakie ceny są w Niemczech. Z własnego doświadczenia wiem że ceny akcesoriów były tam zawsze w korzystnych cenach a teraz Euro dosyć mocno potaniało więc powinno to jeszcze lepiej się przedstawiać.

Pozdrawiam.

P.S.

Na stronie www.cobrausa.com możesz posłuchać jak brzmi Twój Wild Star na różnych wydechach.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

Pisalem wczesniej ale nie szkodzi jeszcze raz.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na strone www.raask.se/ind-eng.htm

Raask to szwedzka firma produkujaca wydechy do motocykli od 20 lat. Wydechy wyposazone se w wyjmowane tlumiki, sa miedziowane i podwojnie niklowane przed nalozeniem chromu. Nomen omen chromowane sa w tych samych zakladach gdzie elementy karoserii Volvo i Saaba.

 

Speedproductions Sp. z o.o. jest wylacznym przestawicielem Raask na Polske.

 

Termin dostawy ok tygodnia. Dostawa za zaliczeniem pocztowym. Naturalnie na wydechy udzielamy 12-to miesiecznej gwarancji.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Speedproductions Sp. z o.o.

ul. Rydla 39

01-850 Warszawa

tel/fax (22) 639 85 08

email [email protected]

kom 0888 100 980

 

Przepraszam za spamik

 

Marcin "Cender" Cendrowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

Mam podobny problem- szukam wydechow vance&hines do kawasaki mean streak. Czy ktos to do Polski sprowadza???

 

Zajrzyjcie na stronę http://yamaha.marexmotor.pl/. Z teg co mi wiadomo, są importerami V&H, SilverTail i innych. Do Mean Streak'a widziałem, do Wild Stara również. Dwa lata temu kupiłem u nich SilverTail'e do Drag Stara.

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kiedyś WMW Moto Center w Jaśle sprowadzał wydechy z Cobry. Nie orientuję się czy dalej to robią ale jest to całkiem możliwe. Niestety jest to dosyć daleko choć z tego co wiem prowadzili sprzedaż wysyłkową. Moim zdaniem skoro mieszkasz w dolnośląskim to warto by było zainteresować się jakie ceny są w Niemczech. Z własnego doświadczenia wiem że ceny akcesoriów były tam zawsze w korzystnych cenach a teraz Euro dosyć mocno potaniało więc powinno to jeszcze lepiej się przedstawiać.

Pozdrawiam.

P.S.

Na stronie www.cobrausa.com możesz posłuchać jak brzmi Twój Wild Star na różnych wydechach.

 

Zaraz będę szukał do nich jakiś namiarów . Do Jasła mogę wybrać się osobiscie . Z tym nie będzie problemu . Najpierw będę dzwonił.

Co do głosu z Cobry przy użyciu Wild S. to słyszałem . Fakt nic dodać nic ująć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam od 2 lat vansy V&H w swoim Wild Star, zakupione w marex, Poznan. troche glosne, wymagaly malej przerobki tylnego gmola. Ja dodalem do nich modul zaplonowy oraz firtr powietrza. W razie dodatkowych pytan, moge uzupelnic wiadomosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem,

 

Zamontowałem w swoim Wild Starze wydechy V&H Longshots oraz filtr powietrza kuryakyn hypercharger. Całość zestroił Tadek z Motorad w Radomiu.

Zauważyłem wzrost mocy o 5-10%. Trudno mi dokładnie określić, bo są to pomiary "na oko".

Coś, co mnie dodatkowo cieszy, to zmniejszenie zuzycia paliwa o co prawie litr na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam od 2 lat vansy V&H w swoim Wild Star, zakupione w marex, Poznan. troche glosne, wymagaly malej przerobki tylnego gmola. Ja dodalem do nich modul zaplonowy oraz firtr powietrza. W razie dodatkowych pytan, moge uzupelnic wiadomosc

 

Piotrze,

 

Ciekawi mnie jak przerobiłeś tylny gmol. Właśnie przymierzam się do zamówienia choć - szczerze mówiąc, nie mam pomysłu na konkretne rozwiazanie. Czy dysponujesz zdjęciem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...