Skocz do zawartości

Olej Shtil


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na allegro sprzedaje Castrol R2 racingbike. Jest to najlepszy dostepny na rynku olej do 2-suwow. Na wyczynowkach takimi jezdza. Na allegro sprzedajepo 45zł, ale dla kolegow z forum to po 40 :)

Ja wole pójśc na BP i kupić go po 36,99

A tak w ogóle to wraz ze zmianą moto zmieniłem olej na Motula 800-u mnie 47zł/litr i podobno o wiele lepszy od castrola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówicie, Madrider. Do chłodzonych powietrzem crossów trzeba lać możliwie najlepszy olej. Motul 800 offroad jest ponoć najlepszy, i chyba najdroższy.

A'propos-może ktoś z Wawy chce sie zrzucić na 4 litry takiego Motula, po dwa na głowę. W dużej bańce taniej wychodzi, i tak nie boli w kieszeni?

 

http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c5&c=18...id=&sid=&idc=91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro sprzedaje Castrol R2 racingbike. Jest to najlepszy dostepny na rynku olej do 2-suwow. Na wyczynowkach takimi jezdza. Na allegro sprzedajepo 45zł, ale dla kolegow z forum to po 40

Mam ten olej w garazu i kosztuje ok 33zł i jest mineralny takze nie wiem skad informacje ze to najlepszy olej. Ja mam dojscia do Mobila 2t w pelni syntetycznego za 30zł/litr a w sklepie cena dochodzi do 46zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro sprzedaje Castrol R2 racingbike. Jest to najlepszy dostepny na rynku olej do 2-suwow. Na wyczynowkach takimi jezdza. Na allegro sprzedajepo 45zł, ale dla kolegow z forum to po 40

Mam ten olej w garazu i kosztuje ok 33zł i jest mineralny takze nie wiem skad informacje ze to najlepszy olej. Ja mam dojscia do Mobila 2t w pelni syntetycznego za 30zł/litr a w sklepie cena dochodzi do 46zł :)

Syntetyczny jest, sprawdź jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekJ napisał:

Motul 800 offroad jest ponoć najlepszy, i chyba najdroższy.  

 

 

 

A zapach przepalonego Motula? Zbliża się choć do zapachu Castrola?:_) Czy tylko Castrol jest tak niepowtarzalny? Osobiście polegałbym na zapachu przy wyborze:_)  

Pozdrawiam.

 

Zapaszek jest....odpowiedni :). Zawsze go czuć na zawodach. A co do ceny to często odzwierciedla jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem 4 bańki 4litrowe Motula 800 po 35 zł za litr :)

Motul jest ponoć lepszy duzo bardziej od R2, poprostu to najlepszy olej w swojej klasie, nie pozostawia żadnego nagaru.

Kiedyś znajomy mówił, ze rozebrali dwa silniki i na tym po r2 była śladowa ilość nagaru, ale była, a po motulu nic zero 8O

 

Wadą motulu napewno jest niechęć w mieszaniu się z beznyną. Jak robie to w kanistrze to jest ok, ale jak na stacji trzeba dolac czy coś to ciężko, bo on jest bardzo gęsty.

 

Dlatego jak miałęm możliwość wziąc go po takiej cenie to dlatego go wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje olej w hurtowni i tam gadalem z kolesiem bo niee mial motula i pytam czemu przeciez to "najlepszy olej do 2t" i czy wogule taki zna ?? mowi ze tak ale ze taki koncern jak Motul niee ma sie jak do np Castrola i jezeli chodzi o jakosc to on poleca castrola ze wzgledu na jakosc i doswiadczenie tej firmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam motula 800 i rzeczywiście nagaru nie zostawia, ale za to strasznie sie leje z wydechu (nie mam waty w wydechu więc niespalony olej nie ma gdzie wsiąkać). I wcale nie jest taki drogi - 4 litry jak kupiłem to wyszło 35zł za litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe że Shtil lub Husqwqrna mogą zatrzeć silnik, ja jeżdże na jednym lub drugim już na 3 motorku, kumpel jeździ też na takim i jeszcze jeden leje do skutera z dozownikiem i wszystko śmiga jak sie patrzy :) A czy u was też jest w sprzedaży taki olej z ORLENA półsyntetyk (u mnie) za 9 zł? Co o nim myślicie?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe że Shtil lub Husqwqrna mogą zatrzeć silnik' date=' [/quote']

zależy jaki to silnik bo jeżeli mowa o skuterku czy jawce to na pewno sie nie zatrze

olej z ORLENA półsyntetyk (u mnie) za 9 zł? Co o nim myślicie?

a co sądzisz o mixolu S??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...