Skocz do zawartości

500zł i 10 punktów karnych


speedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyruszyłem ścigiem na przejadzczke i mne gliny złapały to było tak że wyleciałem za zakretu i miałem około 90 i jak wyleciałem za tego zakretu to patrze samochód cywilny no to but a za tym samochodem policja tylko dopiero puzniej zobaczyłem tą policje no to co giliny siedzaly w samochodzie no to ja buta wskazówka podskoczyła na 160 i przeszłem koło nich , ale niepomyślałem ze oni zamna pojadą i jakis kilomet jest most na którym są siwiatła ibo robią ten most i jeste jeden pas

i ja stopje na tych switalach zadwolony a to patrzew lusterku policja na sygnałach hahaahaha i mi zajechał droge jak stałem wisiadł jakiś pajac i kazał mi zjechac na pobocze i mi powiedzał 500zł i 10 punktów i nic niedał mniej tyle powiedzał i nic niechcial mniej dac a miałem zerowe konto ale jak bym wiedzał że jada zamną to bym sie rył na chama na ten most ale nie wiedzałem ze jadą zamną i nastempne 500zl nie moje wsumie cul tam z 500zł ale mam punkty karne zostało mi jeszcze 14 punkcików i mi odrazu policjan powiedzazebym czasm nie wyijał tablicy matoł głupi zresztą jak kazdy policjant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aker przeciez na mandacie jest napisane za co jest nalozony, wiec niech nie placze tylko przeczyta. Inna rzecz, ze wcale nie musial przyjmowac mandatu, jesli podpisal to przeciez przeczytal na blankiecie "pouczony o prawie odmowy przyjecia mandatu karnego przyjmuje mandat i potwierdzam jego odbior oraz zgadzam sie uiscic grzywne w wyznacoznym terminie za popelnienie wykroczenia:"... A rzecz trzecia- wcale nie czuje sie glupim matolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aker przeciez na mandacie jest napisane za co jest nalozony' date=' wiec niech nie placze tylko przeczyta. Inna rzecz, ze wcale nie musial przyjmowac mandatu, jesli podpisal to przeciez przeczytal na blankiecie "pouczony o prawie odmowy przyjecia mandatu karnego przyjmuje mandat i potwierdzam jego odbior oraz zgadzam sie uiscic grzywne w wyznacoznym terminie za popelnienie wykroczenia:"... A rzecz trzecia- wcale nie czuje sie glupim matolem[/quote']

 

...no i na koniec jak sie wywija takie numery to trzeba sie liczyć z konsekwencjami a nie pomstowac na ludziach pełniących swoje obowiązki.

 

PS nie jestem z policji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzecz trzecia- wcale nie czuje sie glupim matolem

 

I dobrze, ze sie nie czujesz. Niektorzy policjanci bywaja naprawde wredni i za najmniejsza glupote wlepia mandat, ale sa i mili zwykli ludzie. Ojejku pamietajcie, ze to ich praca tak calkiem za nic to mandatu nie wlepiaja.... :|

Trzeba ponosic konsekwencje!

I nauczyc sie pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
wyruszyłem ścigiem na przejadzczke i mne gliny złapały to było tak że wyleciałem za zakretu i miałem około 90 i jak wyleciałem za tego zakretu to patrze samochód cywilny no to but a za tym samochodem policja tylko dopiero puzniej zobaczyłem tą policje no to co giliny siedzaly w samochodzie no to ja buta wskazówka podskoczyła na 160 i przeszłem koło nich ' date=' ale niepomyślałem ze oni zamna pojadą i jakis kilomet jest most na którym są siwiatła ibo robią ten most i jeste jeden pas

i ja stopje na tych switalach zadwolony a to patrzew lusterku policja na sygnałach hahaahaha i mi zajechał droge jak stałem wisiadł jakiś pajac i kazał mi zjechac na pobocze i mi powiedzał 500zł i 10 punktów i nic niedał mniej tyle powiedzał i nic niechcial mniej dac a miałem zerowe konto ale jak bym wiedzał że jada zamną to bym sie rył na chama na ten most ale nie wiedzałem ze jadą zamną i nastempne 500zl nie moje wsumie cul tam z 500zł ale mam punkty karne zostało mi jeszcze 14 punkcików i mi odrazu policjan powiedzazebym czasm nie wyijał tablicy matoł głupi zresztą jak kazdy policjant[/quote']

W zyciu nie widzialem tak dłuuugiego zdania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Taaak, sa policjanci mloty i zwykli ludzie z krwi i kosci w mundurach.

 

Kiedys pisalem, jak mi chcieli wkleic 5 pkt i 1000zl za to, ze wjechalem na parking Reala w miejscu, gdzie byl tylko wyjazd, a nie mialem dowodu rejestracyjnego, ktory zabral do tegoz Reala brat. No i gdy brat doniosl dowod, to zaczely sie pertratkacje. Nie chcieli zejsc ponizej 100zl i punktow, ale w koncu oddali nam dokumenty bez mandatu...

 

Z kolei jak wracalem z GSem na pace, to bylem wqrwiony na policjantow. Wyjechalem na prosta po horyzont prosta, pojedyncze samochody z naprzeciwka, nic przed nami - jak na lotnisku. I 200 mozna jechac :D.

No i spokojnie sie rozpedzam (VW transporter i cenny ladunek, to nie szalalem) i nagle widze, ze mnie biara od lewej na suszarke. Warunki takie, ze nawet nie pomyslalem, ze robie cos zle i nie hamowalem. Tym bardziej, ze strzelala suszarka i nic wiecej. W ostatnim momencie, gdy juz policjantke (babka byla) mijalem, pomachala raczka, ze mam sie zatrzymac. No i 100zl i 5 pkt, bo mialem 79 km/h a ograniczenie do 50 km/h bylo...

 

Innym razem myslalem, ze skopie Straz Miejska. Zatrzymalem sie na zakazie doslownie na 2 minuty. Wlazlem do sklepu, zobaczylem, ze wszystko wykupione i wrocilem do auta. Juz mendy staly. 50zl i 1 pkt... Tu wiem, ze zaparkowalem zle i mi sie nalezalo. Ale odnioslem wrazenie, ze te swinie chowaja sie po kanalach i wylaza, jak ktos zle przyparkuje...

 

Ciekawe na ile wina tego, ze nie lubimy policji, jest nasze prawo, a na ile winni sa sami policjanci...?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze maja zasade "w grupie razniej", kiedys typ bez rejestracji podjechal, policjant obrzedl motór w jedna i w druga i nic.....pozniej przyszedl z 2 kolegami i sie przyczepil .....moze dlatego ze niewygladal na stroza prawa :D:D:D tzn byl hudy i niewysoki, moze bal sie ze go wysmieja?

 

fakt>niektorzy sa calkiem ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.... może to przez ten jeden wielki słowotok w poście speedy'ego(jeszcze drugie tyle i mózg by mi sie zlasował przy próbie zrozumienia!):roll:

W każdym raziem nie rozumiem na jakiej podstawie dostałeś mandat!?

Skoro mówisz ze nie widziałeś że to policja to domyslam sie że to było autko nie oznakowane ale nie piszesz też że był to video radar?

 

Jeśli nie był to fakt że z tego co mi wiadomo mieli(miał) prawo Cie zatrzymac i wypisac mandat za przekroczenie prędkości(jest coś takiego że policjant musi wyrównać do prędkości pojazdu i wtedy może odczytać prędkośc ze swojego licznika i kurać na tej podstawie) ale nie potrzebnnie go przyjąłeś. Jesli było dwóch policjantów to raczej na 95%(jeden potwierdza wersje drugiego a ty byłeś sam i nie masz nikofgo kto potwierdziłby Twoja wersje) byś przegrał w sądzie ale raczej byłaby też spora szansa na mniejszy mandat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość odjęcia sześciu punktów karnych, raz na pół roku :D . Szczegółowe informacje o tej procedurze otrzymasz w najbliższym komisariacie policji, lub Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Powodzenia.

 

P.S. Istnieje funkcja "podgląd", z której warto skorzystać przed wysłaniem posta na forum.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli było dwóch policjantów to raczej na 95%(jeden potwierdza wersje drugiego a ty byłeś sam i nie masz nikofgo kto potwierdziłby Twoja wersje) byś przegrał w sądzie ale raczej byłaby też spora szansa na mniejszy mandat...

tu si e z toba nie zgodze, od kilku lat nie zaplacilem mandatu, bo zadnego nie przyjalem, a sprawy mialem 3 i wszystkie wygralem (ja bylem sam ich jak zwykle dwoch) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...