Skocz do zawartości

symulacja wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

gruchcio - chyba za poważnie do mojej wypowiedzi podchodzisz :lol: , ale poczytaj dobrze temat - ktoś kto jest ok 100m do skrzyżowania i ma 200 na szafie to właśnie on ma chyba ma za nic innych no nie, a " :( " są po to by je używać

a pogadać sobie zawsze można :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował obudzić się z tego sennego koszmaru :(

 

Dwa z 200km/h raczej na pewno nie wyhamujesz na 100 metrach. Droga hamowania rośnie proporcjonalnie do szybkości o ile przy 100km/h wystarczy np.40 metrów to przy 200km/h potrzeba minimum 120-150 metrów. Mówię to teoretycznie, nie spotkałem się z testami na drogę hamowania przy tych szybkościach, natomiast sam nigdy nie mierzyłem.

 

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie jedziesz 200' date=' gdy sa swiatla - obszar zabudowany :([/quote']

 

obszar zabudowany na autostradzie :roll:

 

i nie widzialbym zadnej rozsadnej mozliwosci' date=' polozylbym motor i... niech sie dzieje wola boska [/quote']

 

o takie odpowiedzi mi wlasnie chodzilo, nie chcialem nic sugerowac, ale zastanawialo mnie, czy ktos naopisze, ze polozy motocykl i bedzie liczyl, ze ubrania ma na tyle dobre, ze uratuja mu dupe.

 

Pozdrawiam

 

co do swiatel na autostradzie juz wyjasniono :(

 

w tym przypadku nie licze na skory, tylko jak najszybciej pozbyc sie motocykla, sam ludzik (ja :( ) wazy 70kg i latwiej mu sie zatrzymac, niz 70+220, zreszta powierzchnia styku siedzenia z asfaltem jest wieksza niz opon :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No w sumie racja...

Zablokowac, nie zablokuje - jedynie predkosc obrotowa kola moze zostac tak zmniejszona w stosunku do predkosci calego motocykla, ze kolo bedzie piszczalo i slizgalo sie po asfalcie.

Ciekawe, czy silnik i skrzynia by to wytrzymaly :(.

Ale tak chyba dalo by sie polozyc sprzeta... 4-5 biegow w dol, strzal ze sprzegla i...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym awaryjnym pasem to tez pomylka, bo sadze ze 200 to parzy sie lewym a przy tej predkosci i odleglosci i rzadku samochodow to chyba marne szanse zeby sie jeszcze zlozyc na skrajny prawy :roll:

 

chyba pozostaje pomarzyc o dupeczce co cie ujezdza gdy w prawej trzymasz browarek a w lewej pecika :( :(

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu! Racja, pozostałe ~0,9s to mało na cokolwiek.

Co do ostrej redukcji i ślizgania to moze wypalić przy odrobinie szczęścia :( Tylko co zrobisz w przypadku kiedy masz sprzęgło antyhoppingowe? :(

 

Można to ciągnąć bez końca. I tak nie wyhamujesz w w/w sytuacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha to może ja powiem tyle to już lepiej dodać gazu będize szybciej i może da się wyjść bez szwanku :(

 

napewno w tak krutkim czasie nikt nie bedzie miał na tyle zimnej rwi by przełączać biegi w duł, łaść motor czy jeszcze inne akrobacyjne czynności :(

 

 

pozatym Bond jeździł BMW po dachach to co wam szkodzi jeździć na czerwonym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...