Skocz do zawartości

DŁUGI WEEKEND MAJOWY 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Zawsze w dlugi weekend majowy jest zlot na Bielanach k/Kęt.

Jest to super zlot' date='jezdze tam zawsze i w tym roku napewno go nie opuszcze :twisted:[/quote']

 

Witam

 

W tym roku nie robimy zlotu w Bielanach więc proponuje poszukać jakiegoś innego.

 

Pozdrawiam

 

Ze Wy nie robicie to nie znaczy ze nie ma zlotu :(

 

Zlot jest od 29 kwietnia do 3 maja w tym samym miejscu co zawsze i organizuje go tak jak ostatnio Forever Young. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku to my robiliśmy zlot (jak zawsze zresztą). A to, że forever young zawsze rozpowiadało że to oni robią to już zupełnie inna bajka...

 

Coś mi sie zdaje że w tym roku zlot w Bielanach zakończy sie jak rok temu zlot w Polanowie kiedy "zakończyło" go RR... :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie zdaje że w tym roku zlot w Bielanach zakończy sie jak rok temu zlot w Polanowie kiedy "zakończyło" go RR... :twisted: :twisted:

 

Widze ze za bardzo chyba Wam sie udzielilo supportowanie w RR ze juz chcecie zadymy robic???

Myslalem ze spoko z Was chlopaki ale wyjezdzanie z takim tekstem? :roll:

 

Mimo wszystko pozdrawiam!

 

PS.:Kiedys rzeczywiscie Wy to organizowaliscie z Wladkiem ale od ostatnich zlotow to chyba bardziej byli zaangazowani FY,zreszta mi to lata kto organizuje,byleby tylko fajna impreza byla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w długi (29.04-01.05) weekend zlot we Wolsztynie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel też bys robił zadymy gdyby ktoś kosztem tego co robiłes przez kilka lat, wkładałeś czas, wysiłek, zaangazowanie, serce. Nagle przypisał to sobie. Forever Young byli od trzeciego zlotu jako sponsorzy. Próbowali zrobić zlot u siebie w Oświęcimiu sami go organizując to mieli efekt gdy przyjechalo na niego 10 motocykli. Teraz chcą bazować na tym co my osiągneliśmy, bo sami nie są wstanie stworzyć czegoś od podstaw. Byłeś na wiekszości zlotów w Bielanach i napewno zauważyłeś że organizacją i opieką nad całą imprezą zajmowaliśmy się My,

 

Pozdrawiam Lobijabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Lobijabi i doceniam to bo robiliscie zajebiste zloty ale jak Wy nie organizujecie to co za problem zeby to zrobili FY?

Przeciez z nimi tez sie dobrze dogadujecie,w koncu robiliscie razem zlot a nie straszenie ze bedzie rozpierducha z udzialem RR.

Przeciez liczy sie dobra zabawa a nie robienie dymow. :D

 

Ja sie zjawie na pewno i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK :(

 

Pozdro dla wszystkich z Riders on The Storm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogadujemy sie z nimi. Juz w zeszłym roku próbowali zrobić zlot na naszym terenie i w tym samym czasie. Ponieważ sie chcieliśmy od nich odciąć. jednak rządza osiągniecią przez nich korzysci finansowych (co było ich celem od poczatku) zostaliśmy zmuszeni albo zorganizować zlot z nimi albo nieodbył się w ogóle co było odzwierciedleniem jakimi są Kuta..mi. Organizując zlot nie mają na mysli dobrej zabawy dla wszystkich tylko zbicie jak najwiekszej kasy na laniu piwa i innych rzeczach. Zreszta jeśli coś zrobią to zobaczysz jaki bedzie ogólny bałagan na zlocie.

 

Pozdrawiam Lobijabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...