Skocz do zawartości

DŁUGI WEEKEND MAJOWY 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jak wyżej w temacie,

Nie znalazłem w dziale takiego tematu więc ja stawiam.

 

W tamtym roku weekend duże grono forumowiczów spędzało w Bieszczadach.

 

Doszły mnie pogłoski z różnych źródeł, że poprawka w tym roku się szykuje... Więc jakie macie plany na weekend majowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łikend "właściwy" chyba sobie odpuszczę, żeby nie dać pretekstu do wykładu nt. pomylenia hierarchii rzeczy ważnych w życiu :roll: , bo bardzo kręci mnie Lwów. Miasto bez wątpienia warte obejrzenia, ale i traska słuszna 8) Tak od środy do niedzieli ze dwa pełne dni we Lwowie by wyszły.

No, może wyskoczę na sobotę do Bydgoszczy, bo niedaleko i metę mam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Mnie wkurzyli porzadnie w Bieszczadach rok temu w CIsnej rzadajac 35zł za nocleg bo........jest długi łikend, tydz wczesniej i tydz pozniej byłoby po 15zł. Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tyle się imprez szykuję na długi weekend, że normalnie nie będzie wiadomo gdzie pojechać :?

- zlot na Ukrainie (pojechałoby się)

- pokazy w Bielawie (chyba)

- pewnie jeszcze kilka wypadów się trafi...

- a może nawet powtórka Bieszczad (30 kwietnia do 3 maja - kupa dni wolnego :twisted: )...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba być jednak wierny tradycji i dłoogi łykend obstaje za Bieszczadami.

 

P.S. PGR teraz mam nowe rolki napinacza, i podkręcony amor z tyłu na maxa, tak wiec rajd wzdłóz granicy ukraińskiej będzie jeszcze bardziej hardcore’owy :D

 

Poza tym zostaje o pobicia czas przejazdu z Wetliny ( przez Terke ) nad Soline :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba być jednak wierny tradycji i dłoogi łykend obstaje za Bieszczadami.

 

P.S. PGR teraz mam nowe rolki napinacza, i podkręcony amor z tyłu na maxa, tak wiec rajd wzdłóz granicy ukraińskiej będzie jeszcze bardziej hardcore’owy :D

 

Poza tym zostaje o pobicia czas przejazdu z Wetliny ( przez Terke ) nad Soline :twisted:

 

No stary zwłaszcza jak wykonasz swojego plana związanego z moto 8)

 

Ale myślę, że dużo tez zależy od "Poprzedniego Wieczoru" :D

 

Jak tylko kasa pozwoli syatu to jest nas już przynajmniej dwóch 8)

 

I to jakich dwóch :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja popieram.

W zeszłym roku maturka nie pozwoliła być w bieszczadach,mam nadzieję,że w tym się zrehabilituję :(

Szczególy na Rybniku ustalić można (choć szczerze wątpie,zeby coś z tego ustalania wyszło ,poza Zespołem Dnia Wczorajszego ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wybrać sie do Lwowa musze tlko zebrac odpowiednia ekipe .

Bieszczady zdecydowanie odpadaja - za daleko jak dla mnie i za mało atrakcji - w sumie to jedyna atrakcją jest towarzystwo forumowiczów i możliwośc naj..bania sie dozgonnie - co oczywiście bardzo mi odpowiada - jednak brak innych atracji ( mała ilośc laseczek ) ,dyskfalifikuje bieszczady - no chyba zeby wybrac sie do soliny bo wetlina to raj dla jasów wedrowniczków a nie dla motocyklistó :(

Jak Lwó nie wypali to Bielany o któych pisze ANGEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...