Skocz do zawartości

Moja Suzi :-)


CINEK_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak patrze na te zdjecia to asz mi sie chce jezdzic . Taka ladna pogoda a tu za oknem snieg :cry:

 

Powodzenia i szerokosci zycze.

 

Hehe ja już w tym roku jeździłem - chyba 8 stycznia :)

Było 11 stopni więc nie mogłem sobie odmówić tym bardziej że była to jazda ze swieżo zamontowanym IXILem :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę

 

Trafiłeś z Autokącika na to forum' date=' wiedziałem, .że jest kwestią czasu aż zobaczę tutaj Twoje moto 8)

Na Autokąciku mam nicka Rafaolo i moderuję podkarpacką. Maszynka jest piękna i naprawdę doskonale utrzymana. Założyłeś już tłumik?

Życzę zadowolenia z moto i bezpiecznej jazdy.

 

Ps. Fajną masz kurteczkę[/quote']

 

Dzięki :)

Tak wydech już założony chodzi miodnie :)

Najlepsze są redukcje i hamowanie silnikiem :)

No i ogniem strzela ;)

Pozdro

 

P.S A kurtke kupiłem na bazarze w Katowicach - Scotchlite 3M - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluję.

Wygląda jak jak...............................................jak wczoraj opuściłaby salon. Nie zniszcz jej' date=' a za jakiś czas ktoś będzie się z niej cieszył tak jak Ty teraz. Naprawdę "urodziwy" egzemplarz.

Aby do wiosny - bez śniegu.[/quote']

 

Spokojnie Suzi to oczko w mojej głowie i na pewno nie będzie zniszczona :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam właściwie taki sam egzemplarz - kondycyjnie i kolorystycznie to samo - jedyna różnica to kolor napisu pod siodłem. Nawet rocznik ten sam! :)

Gratuluję zakupu i życzę wielu przyjemnych kilometrów!

Ja się nie mogę doczekać ! :)

 

Jeszcze pytanko - masz jakiś namiar (najlepiej www) na miejsce gdzie kupiłeś akcesoria? Thanx za info!

 

Pozdr.

 

Namiar?? Klamki i gmole kupiłem na ebayu' date=' wydech w Mysłowicach (koszt ok 800PLN)...

Pozdro[/b']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to nie pisz post pod postem. Możesz cytować selektywnie wklejając zaznaczony tekst.

To tak na przyszłość :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gliwiczanina. Ja tam wpadłem w kompleksy.

A co zrobiłes z oryginalnym tłumikiem? Moze kupię?

 

Dlaczego w kompleksy??

Co do oryginalnego tłumika a właściwie kompletnego wydechu - leży zapakowany w piwnicy :)

Do montażu IXILa użyłem oryginalnego wydechu kupionego na ebayu (tłumik był porysowany - chromowana część) jeśli chcesz to chętnie oddam...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją Suzi nabyłem w Pażdzierniku i jak do tej pory zrobiłem nią ok.1000 kilometrów + trasa Bydgoszcz-Poznań

8)oto link do niej!

www.gsxr.blo.pl

 

p.s. (jak zamieścić fotke od razu w poscie?)

 

POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy zobaczymy - jak kupiłem Suzi miała kutasa prawie do ziemi z wieśniackim odblaskiem na dole 8O

 

kurcze to musialbyc rzeczywiscie stan salonowy - przeciez takie kutasy to maja motocykle prosto z salonu - a szczegolnie suzuki

patrz tutaj: http://gstwin.com/gs_mods.htm

 

Pewnie szukałeś już, ale wpisz w google GS500 a bedziesz mial mase stronek, m.in. widzialem fiszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...