Skocz do zawartości

Bike show "Wa-wa"


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja wlasnie juz przyjechalem do Wawy i klikam od kumpla z domu.

 

Cos zjemy i pojedziemy na MBS.

 

To czyli oficjalnej zbiorki 4umowiczow nie ma albo cos zle zrozumialem. Jak bym kogos zobaczyl z 4um np z kamizelka lub koszulka to podejde i powiem "czesc tu barthazz z 4um co slychac" :(

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem, pomimo tego że trochę się spuźniłem, bo byłem przed 11:00 to na miejscu był tylko Bush.

Były dwie hale wystawowe, lipą było to że jak wyszło się z jednej hali to już nie dało się na nią wrócić bo zabierali bilet. :(.

Ogulnie było całkiem fajnie tylko strasznie łeb mnie napierniczał po wczorajszych 200 .

 

O godz. 11:00 nie było żadnych kolejek za biletami, ale jak wychodziliśmy ok 12:00 to kolejka miała chyba z pół kilometra.

Dzięki uprzejmości Bush-a miałem bilet za 10 zł. :(

 

Dzięki Bush !!! :lapagora:

 

Fotki zapodam puźniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa :-) Umawiania i snucia planow bylo na caly tydzien, trzy strony tematu a na koniec okazalo sie byl tylko Kamil i ja :-)

Kiedy juz wyjechalismy minelismy sie jedynie na ulicy z Agghia, Martka i Mr.Jackiem...

Zapodaje link do mojej strony gdzie jest opis i kilka fotek (zdjec malo bo i nie bylo co fotografowac) z MBS http://www.aeb.com.pl/~bush/index.php?opti...id=60&Itemid=57

 

 

Pozdrowionka

Bush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuuda :x i tłok :x straszny tłok.

Maszyny poupychane jedna przy drugiej, nie można się przecisnąć :( , nie można się dopchać do maszyny :twisted: coby popatrzeć lub się przymierzyć.

Nie ma części gastronomicznej, popatrzeć i spier**lać ...

Wolę już motobazar, luzik, bufeciki, latem trawka, znajomi których można dojrzeć :(

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszokowało mnie to że nawet usiąść nie można było na motocyklu - na BMT siadało sie ile chciało no ale cóż "co kraj to obyczaj"

 

jednemu się udało uśiąść :( :arrow: http://www.aeb.com.pl/~bush/index.php?opti...=31&key=6&hit=1

 

Dzięki BUSH za zdjęcia :(

Jak będziecie mieli jeszcze jakieś foty to zapodajcie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszokowało mnie to że nawet usiąść nie można było na motocyklu - na BMT siadało sie ile chciało no ale cóż "co kraj to obyczaj"

 

jednemu się udało uśiąść :( :arrow: http://www.aeb.com.pl/~bush/index.php?opti...=31&key=6&hit=1

 

Wlasnie chodzac po wystawie zastanawialem sie o co chodzilo z tym co napisal swiruradom poniewaz dzisiaj na kazdy motocykl wsiadal kazdy kto tylko chcial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja próbowałem siadać na tej pierwszej hali i podeszła do mnie hostessa i mówi " teoretycznie to pan nie powinien tu siadać, ale jak już pan jest to prosze zrobic zdjęcie - a jak bedzie pan schodził prosze uważać zeby nogą nie zaczepić o motocykl - bo może to pana słono kosztować " więc na drugiej hali jedynym motocyklem na którym siedziałem był DUCATTi nie było nikogo w okolicy więc pozwoliłem sobie siąść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbycho napisał:

Nie ma części gastronomicznej, popatrzeć i spier**lać ...

 

część gastronomiczna była na zewnątrz, wychodząc z obiektu po lewej stronie.

Smażyła się kiełbaska i browarek też można było wysączyła. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwie hale wystawowe' date=' lipą było to że jak wyszło się z jednej hali to już nie dało się na nią wrócić bo zabierali bilet. :(.

[/quote']

 

Mi nie zabrali biletu tylko trzeba było iść po pięczątke do biura i można było ściągać od jednej hali do drugiej :(

Siadać, siadali tylko później na stoisku suzuki nakleili kartki z napisam" prosimy nie siadać", ale tak to no problem ;) Według mnie warto było się tłuc 350 km w nienajlepszych warunkach, żeby zobaczyć, albo chociaż usiąść na takich mazsynkach :( Fotki aktualnie wrzucam na serwer więc jak skończe to podam linka. :(

 

EDIT: http://members.lycos.co.uk/skutystrzelce/f...%20BIke%20Show/

 

Oto link do fotek :( Zostało mi jeszcze około 30 do wrzucenia, więc to nie wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI sie generalnie podobalo :( Kolejka byla ale chyba po 11:30 . Jesli sobie podsteplowales/las bilet mogles/as chodzic z hali do hali :( Sprzety byly swietne jak i hostessy :( Moze uda mi sie wsadzic kilka zdiec :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

 

Ja z kumplem tez bylem ale dopero o ok 15:00 wchodzilismy na AWF. Kolejka tez byla wielka ... kumpel juz chcial sie ustawiac na jej koncu ale ja mu mowie ze napewno da sie wejsc tak jak by tej kolejki nie bylo - to nie dyskoteka wiec nawet jakby sie to komus nie spodobalo to by przeciez nas nie bili ;]

 

A z biletami to byl jeszcze lepszy numer. Otoz mielismy bilety za 0zł. Poprostu czesto jak ludzie wychodzili to dawali tym z kolejki juz swoje bilety no i tak z kumplem weszlismy za free i nie bylo tez zadnych problemow z chodzeniem miedzy halami.

 

Pozdrawiam pannie z ubrane na : bialo-czerwono-niebiesko. (jak ktos byl w czasie konkursu za ktory mozna bylo wygrac kask to wie o jakich paniach mowie :( )

 

Fotek zrobilem 61 jak ktos chce to niech mi poda emaila - wysle w poniedzialek (ok. 13MB)

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj bylem na MBS, z przechodzeniem miedzy salami nie bylo problemu (nikt nie zabieral biletu), z siadaniem na moto tez.

Spoko sprawa, przymierzylem sie do kilku sprzetow i juz mam kilku faworytow do kupna w przyszlym sezonie - zadecyduja jazdy probne w lecie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...