Skocz do zawartości

CB 1300 - Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

zagłosowałem... Ale z ta owiewką to niedobrze wyglada i co to za golas jak ma owiewki? ;)

 

Ja tam jeżdżę tylko na motorach bez owiewek.... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak laska w jednej części bikini :biggrin:

Ahem, to sie rozumie samo przez się (jak mawiał Prosiaczek) że bez bikini laski są jeszcze lepsze!! :D

 

I tak ci zazdroszczę że ty już masz a ja jeszcze nie... ;)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem, to sie rozumie samo przez się (jak mawiał Prosiaczek) że bez bikini laski są jeszcze lepsze!! :D

 

I tak ci zazdroszczę że ty już masz a ja jeszcze nie... ;)

 

Ale nie pobudzają wyobraźni bo wszystko jest, że tak powiem, jasne :icon_twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma znajomego ktory sprzedaje CZARNA CB 1300 w dobrym stanie..w naprawde dobrym stanie...?

 

W walczu niedaleko pily jest komis w grudniu 2008r widzialem tam ciemnogranatowa honde cb 1300.2005 rok za 15 000zl plus oplaty,bo z belgii przytargany,jakos tanio ale tlumik porysowany i leciutko drasnieta z prawej strony.Nie wiem jak sie komis nazywa,po prostu przejezdzalem to wskoczylem obejrzec motocykle,nie pamietam adresu itp.

 

Moze ktos ma znajomego ktory sprzedaje CZARNA CB 1300 w dobrym stanie..w naprawde dobrym stanie...?

Ale jak bys chcial to sie doszukam adresu i telefon do nich.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, co prawda nakrecilem dopiero 10tys, ale jak czytam spalania co niektorych to mi sie wierzyc nie chce :biggrin: Ten klocek pali jak czołg u mnie od 8-13 litrow/100km, moze i spali 6,5l ale nikt nie kupuje 1300ccm zeby jezdzic 100km/h bo tak mozna jezdzic kazda 125ccm :) Ogolnie rzecz biorac motocykl jest zajebisty, zawiecha show'a na najtwardszym ustawieniu daje rade w kazdych warunkach, gabarytow motocykla w ogole nie czuc jezdzi sie jak jakas 600, szkoda tylko tylnej opony bo troszke za szybko schodzi :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja przy swoim spalaniu obstaję.

Nie latam na maksa bo nie ma gdzie, ale z możliwości wyprzedzania,

jakie daje ta maszyna lubię korzystać.

 

Wyjazd z dwiema osobami i bagażem nie zmienił wiele, prędkości do 160, spalanie nie przekroczyło 7l.

 

Może coś masz nie halo ze sprzętem?

Czy ktoś jeszcze zanotował takie wysokie spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem tego motocykla. Dodam, że będzie to pierwsza moja maszyna. Wcześniej jeździłem tylko na chińskim skuterku, ale szybko zaczeło brakować mi mocy. Sporo też interesuje sie motorami, dużo czytam i oglądm wyścigi na Eurosporcie. Dlatego nie mam zamiaru kupować kolejnej pchły o pojemnosci 125ccm i za chwile zmieniać na coś mocniejszego. Dla mnie motocykle zaczynają sie od litra. Czy to dobry wybór ? Prosze rady, bo mam już ładną okazje na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem tego motocykla. Dodam, że będzie to pierwsza moja maszyna. Wcześniej jeździłem tylko na chińskim skuterku, ale szybko zaczeło brakować mi mocy. Sporo też interesuje sie motorami, dużo czytam i oglądm wyścigi na Eurosporcie. Dlatego nie mam zamiaru kupować kolejnej pchły o pojemnosci 125ccm i za chwile zmieniać na coś mocniejszego. Dla mnie motocykle zaczynają sie od litra. Czy to dobry wybór ? Prosze rady, bo mam już ładną okazje na oku.

 

Okazje są ładne do momentu aż je dokładnie sprawdzimy :bigrazz: CB 1300 na pierwszy motocykl??Po skuterku to bedzie jak bys sie przesiadal z DREZYNY na POCIĄG TOWAROWY.Motocykle zaczynaja sie od Litra?? :banghead: Dobra nie bede juz nic pisal....tak bedzie chyba lepiej..

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje są ładne do momentu aż je dokładnie sprawdzimy :bigrazz: CB 1300 na pierwszy motocykl??Po skuterku to bedzie jak bys sie przesiadal z DREZYNY na POCIĄG TOWAROWY.Motocykle zaczynaja sie od Litra?? :banghead: Dobra nie bede juz nic pisal....tak bedzie chyba lepiej..

a ja tradycyjnie polecam na 1 moto: R1, hayke, zx12r, bladego,a jak ma hajs to desmo

 

:banghead:

 

 

pozdrowiony

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...