Skocz do zawartości

CB 1300 - Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni moj tata jest posiadaczem Hondy CB 1300 z 2003 roku, i w zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego sprzetu... interesuja mnie glownie opinie uzytkownikow ( sa takowi na forum? ) oraz mechanikow. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak juz tata zakupił ten motocykl, to teraz sam sobie opinię na jego temat wyrobi, ale przypuszczam,że zawiedziony nie będzie :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim "motocyklu" jest opisany. I w jednym z ostatnich "Superbików" PL też był opisany...

 

Znam gościa który jeździ na tym w Warszawie - duży, ciężki i szybki - na gumę idzie bez problemów. A z awaryjnością to się za kilka lat okaże - nowe moto i honda.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Troche szukałem, ale nic ciekawego nie znalazłem na temat hondzi. Na forum tez nic. Chodzi mi o parę informacji odnośnie serwisu, czyli jak często dokonywać regulacji itp. A najważniejsze jak się sprawuje taka maszynka podczas jazdy,to dla użytkowników. Niestety nie miałem przyjemności pośmigać hondzią, ale jeździłem XJR-ką. Myślę, że cb1300 sprawuje się podobnie, jeśli się mylę to proszę mnie wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda jak to honda. Poszukaj w internecie forum, może w necie jest jakies na temat tego modelu. Moim zdaniem jest to bardzo fajna maszynka, gabarytowo mogła by być większa, bo ma rozmiary zbliżone do mojej cebuli. Jak zakupisz to daj znać. Szkoda, że to tak strasznie mało popularny model u nas.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl mi kiedyś w ręce artykuł z testem porównawczym kilku "big nakedów"(kawasaki zrx1200,yamahy xjr1300,suzuki gsx 1400 i hondy cb1300). Honda wypadla najlepiej. Podkreślano dobre prowadzenie, dynamikę,nowoczesny silnik z dobrymi osiągami. Był to przedruk z angielskiego czasopisma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl mi kiedyś w ręce artykuł z testem porównawczym kilku "big nakedów"(kawasaki zrx1200,yamahy xjr1300,suzuki gsx 1400 i hondy cb1300). Honda wypadla najlepiej. Podkreślano dobre prowadzenie, dynamikę,nowoczesny silnik z dobrymi osiągami. Był to przedruk z angielskiego czasopisma. :)

 

Honda jest doskonała, nik tego nie neguje. Ma jednak jedną, jedynę wadę praktycznie ją dyskwalifikującą. CENĘ.

ZRXa można kupić za około 33tys, Honda coś ponad 50tys. czyli w zasadzie możesz kupić sobie motocykl docelowy plus jakieś enduro czy quada, przepić, wydać na ciućki czy nawet zostawić żonie :)

Ceny rzucone tak w dużym przybliżeniu ale oddają proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wpadl mi kiedyś w ręce artykuł z testem porównawczym kilku "big nakedów"(kawasaki zrx1200,yamahy xjr1300,suzuki gsx 1400 i hondy cb1300). Honda wypadla najlepiej. Podkreślano dobre prowadzenie, dynamikę,nowoczesny silnik z dobrymi osiągami. Był to przedruk z angielskiego czasopisma. :flesje:

 

Tez czytalem taki artykul i wydaje mi sie, ze najwyzej oceniony byl w nim ZRX1200. CB1300 byla na drugiej lokacie, GSX 1400 na trzeciej, a XJR na szarym koncu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

Tez czytalem taki artykul i wydaje mi sie, ze najwyzej oceniony byl w nim ZRX1200. CB1300 byla na drugiej lokacie, GSX 1400 na trzeciej, a XJR na szarym koncu.

 

Pozdro

Masz racje! Pamięć ludzka jest zawodna! Odnalazlem ten artykuł,wygrał ZRX1200r ale tylko dlatego ,że ma najbardziej sportowy charakter(przy ostrej jeżdzie)- taki był cel tego testu. Jednak opinia specjalisty, który wypowiada się wtym artykule nie pozostawia żadnych złudzeń (najlepszy silnik zawieszenie - prowadzenie i hamulce)Jako wadę przedstawiono cyt. "jest zbyt perfekcyjny i brakuje mu charakteru" . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...