Skocz do zawartości

Motocykl z silnikiem DIESLA !


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w takim przepadku patrzę uważnie klientowi na buty czy przypadkiem nie wystaje mu stamtąd słoma lub brudne onuce.

w myśl starego polskiego powiedzenia - zastaw się a postaw się.

Rozwala mnie częste pytanie - A ile to pali ?

w tym przypadku odpowiadam często pytaniem - benzyny czy oleju ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę swoje 3 grosze - super że porównujecie auta benzynowe i Diesel'e, tylko że porównujcie obydwa typy silników po uturbieniu. Tak jak Diesel bez turbo nie ma szans z nieuturbionym silnikiem benzynowym o tej samej pojemności, taki i Diesel z turbo "wysiada" przy benzynowym silniku z turbo... Diesel do traktora, gaz do bojlera, benzyna do auta :)

 

EDIT: o, widzę że i inny forumowicz podziela moje zdanie powyżej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile aut na benzynę będzie jeździć po drogach za 15 lat. Chyba tylko sportowe albo pseudosportowe bryki cała reszta będzie ropę szamać.
za 15 lat to może wiekszośći nas juz nie stać na jazde nawet dieslem :D - przy obecnym skoku ceny paliw to wszystko nie wygląda za ciekawie :) :roll: . Szkoda że nie urodziłem sie jakies 20 lat wcześniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz dobry diesel ci dymku nie pusci!! nie tylko nowa konstrukcja ale i zarówno stara!!

 

 

 

 

hjehje

w zeszłym roku jak wracałem z woodstocku z kostrzyna, leciałem sobie dobre kilkanaście kilometrów uczepiony prawie nowej beemki trójeczki z silnikiem td, cały czas ok 160-180km/h, non stop z rury walił czarny dym.

jeszcze gorzej jak trza było zwolnić żeby coś wyprzedzić -redukcja, but a za nim dosłownie czarna zasłona dymna

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...