Skocz do zawartości

1500 zł na ruska??


paho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej....

Mam w planach w ciągu dwóch najbliższych lat kupic jakeigoś ruska...i powiedzcie mi czy za 1500 góra 2000zł jest możliwośc kupienia np dniepra lub k-750 w stanie : kręcący się jako tako silnik i do lakierou czy musze nazbierać jeszcze cosik kasy.????

Z góry zaznaczam że lubie grzebać w moto więc nie piszcie nazbieraj więcej kasy i masz spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej....

Mam w planach w ciągu dwóch najbliższych lat kupic jakeigoś ruska...i powiedzcie mi czy za 1500 góra 2000zł jest możliwośc kupienia np dniepra lub k-750 w stanie : kręcący się jako tako silnik i do lakierou czy musze nazbierać jeszcze cosik kasy.????

Z góry zaznaczam że lubie grzebać w moto więc nie piszcie nazbieraj więcej kasy i masz spokój

jest mozliwe - ale musisz byc konsekwentny- ja kupiłem emke za dwa koła do kapitalki - i szukałem dwa lata. koszt remontu wyniósł mnie juz około 4000 .

z tym ,że pamietaj - obojetnie co remontujesz - koszt remontu jest bardzo zblizony - więc bierz jak najstarszy i jak najbardziej kompletny motor.

i nie nastawiaj się na szybki remont bo to tak nie działa.

ja pośpiech odradzam , chociaz zgadzam się że ceny idą w góre , ale to dobrze przynajmniej po zrobieniu bedzie miał nie tylko wartość emocjonalną .

jesli moge poradzić - nie kupuj w częsciach - bo okaże się że ma braków za póltora koła - wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego Ural-ca dałem 1800 pln zostałem przy tym perfidnie oszukany ( starzy 4umowicze pewnie pamiętają post pt UWAGA NA KŁAMLIWEGO SK****YNA) Tak czy inaczej jeśle spżet ma być zarejestrowany to za mniej jak 2500 raczej nie znajdziesz. Ciekawe jest to że jak chcesz mieć sprzęt np do remontu to raczej nie będzie zarejestrowany, jeśli chcesz z papirami to raczej będzie w stanie co najmniej dostatecznym do poruszania się bez jakiś większych problemów. Kupując Uralca za 1800 musialem dołożyć do tego 1000 za clenie i 1000 za karte pojazdu :/ Ogolnie lipa ( że nie wspomne o remoncie ale to raczej tak dla zabawy :) )

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe -pamiętamy :lol:

braciszkowie z Siedlec :lol:

na szczęście znalazł się w tych Siedlcach jeden uczciwy :lol:

 

 

właśnie dzisiaj sobie o tym przypomniałem bo kumpel coś wspominał że chce jechać po jakiegoś ruska do Siedlec właśnie

swoją droga ciekawe czy coś się zmieniło w działaniach owych handlarzy :?:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe -pamiętamy :lol:  

braciszkowie z Siedlec :lol:  

swoją droga ciekawe czy coś się zmieniło w działaniach owych handlarzy :?:

a co sie miało zmienić - kto się p...dą urodził ten kanarkiem nie umrze.

fajfusy maja to w genach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieranie kasy mi nawet idzie...

powiedzcie mi teraz czy bardziej opłaca sie sprowadzać moto od braciszków z wschodu czy kupić gdzieś w polsce już??.

I jaka była by minimalna cena w obydwu przypadkach. czyli ile bym musiał płacić w razie sprowadzania , a ile od jakiegoś gostka z polski np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu - męczysz kolego .

to nie eurotax ,że masz ustalone ceny,

rzecz indywidualna ,

zalezy od stanu i koniecznych inwestycji - nie widząc pojazdu nikt nie będzie strzelał kwotami - bo to strzelanie w chmury.

jedno co moge Ci doradzić to pochodzenie- jest to coś co mało kto docenia , ale w przyszłości bedzie to decydowało o jego wartości.-historia, udokumentowana historia.

dlatego polecałbym "polski" motocykl z prawdziwymi papierami , a cena to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam zamiar też do niego coś włożyć, i wole w niego włożyć raz tyle niż za 1-2 lata kupić w podobnym stanie za cene taką samą za jaką mógłbym teraz kupić wręcz ideał.....chodzi mi po porstu o mto ow którym jako tako chodzi silnik, cały kompletny i żeby trzymał sie kupy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zanajomy za tyle własnie kupił do remontu..........ja wcale nie pisałem że ma mieć zarąbisty lakier itp.......

Po prostu ma miec podstawowe czynności życiowe zachowane

A póxniej będe sie z nim bawił w chirurga plastycznego.....tylko o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, za podobną sume można kupić rusa ( dniepra czy uralca) ale za chooja nie bedzie mial legalnych papierów. Wydaje mi się że w najlepszym przypadku mógłbyć dostać tzw. klona znaczy się papierzyska w których numery namy i silnika są identyczna jak na jednym (lub kilku -sic!) zarejestrowanych wcześniej maszynach - a jak wiadomo nie jest to najlepsze wyjście. Jeśli już teraz wiesz że będziesz mógł po jakimś czasie dołożyć do sprzęta to mozesz kupić cos taniego na chodzie bez papiera a z czasem sie zdrowo namęczyć i załatwić kosztowną rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...