Skocz do zawartości

Na poczatku maja jest rozpoczecie sezonu.


Gruchcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Raciborzu w Wojewodztwie Śląskim odbedzie sie na poczatku maja zlot jednodniowy oficjalnie otwierajacy sezon wraz ze masza w kosciele kolo rynku nealeko fontann. Najprawdopodobniej w pierwsza niedziele maja. Postaram sie skontaktowac z organizatorem i sie dowiedziec czegos wiecej.

 

W tamtym roku wygladalo to tak:

- msza świeta

-parada glownymi ulicami Raciborza wraz z przemieszczeniem sie do miejsca gdzie zaczela sie impreza, jesli ktos chcial dluzej zabalowac i mocno nasladowac weza to mogl sobie wynajac nocleg.

 

Cala impreza odbywala sie na terenie zamknietym gdzie nikt poza motocyklistami nie mogl wchodzic.

 

Byly osoby nawet z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że w tym samym terminie tzn. weekend 30.IV-01.V.2005 odbędzie się Wolsztyn

zlot nieoficjalny na rozpoczęcie sezomu odbywa się co roku w długi weekend ale niedawno słyszałem że właściciel/dzierżawca ma jakieś kłopoty i dlatego ":?: "

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowedzcie mi kochani dlaczego te "rozpoczęcia sezonu" odbywają się w maju :?, gdzie praktycznie wszyscy już jeżdża pełną gębą? Nie lepiej to zrobić w marcu? Na przełomnie kwietnia i maja to ja już będę :) hen hen za granicą, brym brym brym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowedzcie mi kochani dlaczego te "rozpoczęcia sezonu" odbywają się w maju :?, gdzie praktycznie wszyscy już jeżdża pełną gębą? Nie lepiej to zrobić w marcu? Na przełomnie kwietnia i maja to ja już będę  ;)  hen hen za granicą, brym brym brym

 

Jak widac zalezy to od organizatorow a nie od nas takze co do daty trzeba bedzie sie przystosowac. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema chlopaki mam juz wiadomosci co do tego zlotu w Raciborzu nie odbedzie sie on 1 maja lecz 24.04 bedzie to niedziela.

 

24.04.2005 VIII Msza św. w intencji motocyklistow o godzinie 14.00, kosciol pod wezwaniem N.M.P (kolo rynku obok fontnann, blisko placu dlugosza).

 

Pozniej po mszy bedzie parada po raciborzu w strone miejsca gdzie bedzie beer, kielbachy itp. teren ten bedzie zamkniety, bedzie mozliwosc noclegu.

 

Beda sami swoi czyli motocyklisci zero gapiow na tym terenie.

MSZA%20W%20RACIBORZU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...