Skocz do zawartości

GRY o scigach !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wzorem działu crossowego chciałem otworzyć temat o gierkach na kompa o scigach... jedyne znane mi to SBK i seria Motoracer oraz klasyka ROADRASCH (btw w nim po raz pierwszy zobaczyłem do czego służy motocykl ;)) ... Macie jakieś fajne może kiedyś udało sie wam zagrać w coś co chcieli byście polecić innym czekam na odpowiedzi !! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedyś grałem w Moto Gp 2 , chyba najlepsza gra tego typu, można ją ściągnąć przez jakies P2P, albo znaleźć gdzieś demo (google) bo jest tego troszkę.

Teraz już wychodzi Moto Gp 3 , druga część jest spoko, więc można oczekiwać wszystkiego najlepszego po 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie klepac od nowa więc kopiuje mniej więcej to co napisałem w piwie:

 

Superbike 2001...

chyba moja ulubiona, po wyłączeniu wszystkich ułatwień, ustawienu poziomu trudności(konkurencji)na max gra poprostu wymiata- wystarczy analogowy kotroler(ja mam pad wstylu playstation) żeby precyzyjnie kontrolowac pochylenie i jak mocno odkręca sie gaz i naprawde robi sie realistycznie i fajnie, nawet widok oczami kierowcy(zmienia sie w zaleznosci czy kierowca jest skulony za owiewka czy tez wyprostowany do skladania sie w zakret...oczywiscie to tez manualnie sie obsluguje) i nawet sprawdza sie jazda z patrzeniem na wyjscie z zakretu czy poza niego...

goraco polecam

 

-Moto GP(1 i 2... w 3 część nie grałem)...

fajna gra, dobrze odwzorowane tory, wymaga przyzwyczajenia, mnie drazni brak analogowego sterowania gazem(sa tylko pozycje otwarty i zamknięty), każdy tor wymaga nauczenia na pamięc żeby go płynnie przejechać(i szybko) ale ogólnie gra dobra i również godna polecenia

 

 

-Moto Racer(1, 2 i 3)...

gra co najwyżej średnia, tyczy sie to całej serii, mało realistyczna i troche nudna(dosyć krótka), w 3ciej częsci fajny jest tryb jazdy trialowej

 

W Road Rash grałem daaaawno temu jeszcze na Amidze więc ciężko mi powiedziec jak wygląda wersja na PC ale a ta Amigowa była całkiem fajna... zupełnie inny typ gry, żaden symulator ale była spoko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra to superbike 2001 zdecydowanie.

 

MotoGP nie podobalo mi sie jakis nie taki klimat.

 

W Motoracera gralem w 1 i 2. W trybie jazdy sportem jest po prostu masakra - zero realizmu i nudy. W trybie jazdy terenowej tez nudno ale troche wciaga ;)

 

A w Road Rush - gralem jak bylem malym prypeciem na PC- najwiekszy wypas jak chce sie powspominac stare czasy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra to superbike 2001 zdecydowanie.

 

MotoGP nie podobalo mi sie jakis nie taki klimat.

 

W Motoracera gralem w 1 i 2. W trybie jazdy sportem jest po prostu masakra - zero realizmu i nudy. W trybie jazdy terenowej tez nudno ale troche wciaga

 

Normalnie Trajka z ust mi to wyjąłeś :D

 

A Richie to mi uzasadnił

 

seria MotoGP to ladna graficzka, ale totalna arkadowka

 

Żeby było śmieszniej to grałem sobie w Superbik'a zanim kupiłem sobie moto i jako sprzęt w grze wybrałem... Yamahe 750 :mrgreen: Specjalnie dla tej gry sobie podłaczyłem analogowy joystick :mrgreen: I jako jedny cool widok wybrałem ten z oczu kierowcy... wymiata wtedy giera :mrgreen: Teraz w zimie brakuje jedynie mi jakiegoś SuperBik'a 2005 :mrgreen: Ale jak co to na pociechę mam 2001 zainstalowanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...