Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Pod Szpila, to pewno bede ja z Draco Fisherem jak rok temu.

Tylko motorkki nieco inne - ale chyba nasz mordy poznacie :D.

Jedynie zapodajcie godzine, od ktorej mielibysmy tam byc...

Co prawda jeden znajomy z Rybnika mnie na MBS do Zabrza ciagnie z parada z Chorzowa, ale chyba to nie na moja kieszen. Wiec raczej bede mial wolna reke i moge przyjechac o kazdej porze :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny termin wplaty mija w pon tj.11 !!!!

Potem jak ktos bedzie sie chial wbic to pozostaje proscic starszyzne zlotowa i kazdemu na browka do kasu cos wrzucic :D

 

jesli teraz nie wpłaciłes to mozesz sie dogadac na PW z Bronxem i napewno pozwoli Ci zapłacic na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze teraz o uwage

Zbiorka odbedzie sie w Gliwicach o godz 13 pod radiostacja , jest to boczna ulicy Tarnogorskiej ( zaraz obok zjazdu z autostrady - widac ta radiostacje )

Bedziemy tam czekac na ekipe z Wrocka az dojada!!

 

 

Ekipe z Rybnika prosilbym o zbiorke o godz 14.00 poda szpila, dojedziemy tam wtedy i z tamtad wszyscy pomkniemy do reala i na miejsce spotkania (czyt PACYFIKACJA RYBNIKA)

 

oto moj cell phone 888 010 179 jakby co prosze o tel

 

Zbyhu z twoich postow wynika za zajmiesz sie ludzmi jadacymi do rybola od zor i innych miescin :D

 

Wiec dawajcie do niego na PW o info.

 

Pawel dawaj dla ciebie cos sie znajdzie ;)P)

 

 

Obowiazkowe wyposazenie to karimata i spiwor , sa wyra ale roznie to potem bywa !!! a w tym stanie to wlasnie roznie bywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel dawaj dla ciebie cos sie znajdzie ;)P)

 

A dziękuję za zaproszenie, szkoda że nie mogę przyjechać, ale tak to bywa - motocykliści śmigają, a ten kto szykuje i naprawia sprzęty zapierdziela :-). Zróbcie zimowy zlot, to wpadnę, bo się wtedy pewnie będę nudzić. Miłej zabawy :-), mogę tyko zaprosić na "Śladami Boruty 4 " które na pewno się odbędzie w tym roku :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce od siebei jeszcze raz mapke dojazdu do osrodka:

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/publi...ybnik_zalew.gif

 

calego rybnika na wszelki wypadek:

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/publi...apa_Rybnika.jpg

(kolko po prawej to szpila)

 

tutaj zaznaczona radiostacja gliwicka na szaro,jakby ktos jesczze nie byl pewien

:D

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/publi...a%20Gliwice.jpg

 

 

w piatek pojedziemy z Bronxem po klucze,zawieziemy zaopatrzenie :D ,przygotujemy wszytko na cacy.

 

wczesniej Bronx pisal o godzinach wiec wszytko jasne.

 

do zobaczenia Zjeby :P

jest jesczze czas by ewentualni chetnie dolaczyli,ale prosimy o szybka decyzje i wplate.

Darek postaraj sie o pogode iscie letnia i lagodna bryze z rana by szybciej trzezwiec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wlasnie mam informatyke...

Wroce do domu z Gliwic dopiero o 16:40, wiec jesli mialbym podjechac pod Szpile, to dopiero ciutke po 17...

Nie bede mogl przeczytac odpowiedzi Schpakoo, wiec jak cos - wal na moja komorke.

Numer wysylam na PW.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...