Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj rano gdy odpalilem moto czujnik temp. normalnie chodzil wsiadlem przejechalem 10m wrzucilem na luz i ani kontrolka luzu sie nie pokazala(kiedy tbieg jalowy byl wrzucony) a na czujniku temp. nie bylo nic (strzalka byla w poczatkowym polozeniu). Kiedy zalaczylem 1 bieg to juz temp. zaskoczyla. Po zrobieniu paru km nie pozauje wogole temp. Co sie moglo stac? I jeszcze jedno jak macie naciagniete lancuchy. Jak mzoecie przeslijcie foto. POZDRO

 

http://bikepics.com/pictures/1054307/ tutaj widac lancuch. Naciagnac go czy jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jakieś nowe teorie muszę sobie zapisać :evil: :banghead:

No pewnie ma przelozenia dosyc bardzo na predkosc :wink: ja tak mialem i na 4 sie jakos toczyl a jak 5 wrzucilem to zwalnial. (mam 5 biegowa skrzynie).

Rozumiem, czesto naprawia sie enduro w zime, ale jak mozna to zimowac ?????? Sezon na enduro trwa caly rok ... mieszkam w bloku a zdazalo sie czasami w zime wypasc na sniegi :flesje:

Wciagnela mnie jazda po torze :wink:) nigdy nie probowalem, jezdze od 2 dni i musze powiedziec ze bardzo fajna sprawa, detka daje rade, jade rowno z nowymi 50cc minarelli lecz ogranicza mnie opona ktora jest poprostu ... łysa. Zamierzam kupic opone szosowo terenowa tylko bardziej na teren. Co byscie polecili ?

 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpuszczę sobie te zimowanie, za dużo zachodu - moim zdaniem i wiele nie potrzebnych czynności, ja nie chce moto na 12 miesięcy zostawiać, a tylko w czasie śniegów odpuścić sobie śmiganie bądź sporych mrozów. Myślę, że do poradnika to warto sie zastosować jeżeli ktoś wyjeżdża na dwa lata za granice a moto zostaje w garażu ;-).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam pierdoły z tym waszym zimowaniem.... mój komarek (ale nie smigam) stął 6 lat w garazu bez benzyny bez niczego odpalił za pierwszym zapedalowaniem.... stał tez w mrozy -30 na dworze przez 3 miesiące i nic mu sie nie stało :crossy: a wy wlac olej do tloka zalac do pelna lol :)

Edytowane przez xsyniu147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...