Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na temat tej DT

http://www.allegro.pl/item205887946_yamaha_dt_125.html

Dzwoniłem i od razu powiedział, że za 4 tyś by poszedł :mrgreen:

Tylko powiedział że v-max w granicach 90km/h i wkręca sie na ok 9tys obrotów. Czy tyle idzie zablokowana czy coś nie tak? I co widac na pierwszy rzut oka?

 

zablokowana, chyba na module, albo przelozenie ma takie.. i już..

 

wygląda ładnie, tylko opony do wymiany będą.. jeśli masz blisko, przejedź się i obejrzyj, co tu więcej można doradzić :icon_twisted:

 

 

 

 

 

Sorry za off, ale w tym temacie, jak juz wielu zauwazylo jest wiecej pytan i odpowiedzi.. moze by zalozyc oddzielne dwa tematy - 'pytanie o Yamasze dt 50,80 i 125' i 'odpowiedzi o Yamasze 50,80 i 125' ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marker15 też mam podobny problem. moja pali 7-8 l. (a to boli bo benzyna nie jest tania). Ale ja mam jakis sportowy gaźnik i poj. przerobioną na 110.

 

Jeżeli jeżdzisz na kostkach to spalanie będzie wieksze. Zajżyj też do gażnika może iglice pójdzie obniżyć.

-Niedawno mije moto było w "szpitalu" i zostało wszystko wyregulowane (mam nadzieję że będzie mniej palił:D

 

 

jeżdziłem kiedyś może pięć miesięcy na DT 80 i nigdy nie przywiązywałem wagi do spalania, ale kiedyś przesiadłem się na cr 250 :crossy: co wam chce powiedzieć, DT nic nie pali!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile można kupić łożyska i uszczelniacze na wał do dt 125?? Porażka nigdzie niema takiego rozmiaru

 

Ja też kiedyś nie mogłem simeringów znależć... zadzwoń do serwisu. na simering czekałem pare dni i był do odbioru, nie pytali nawet o wymiary, tylko dokładnie który to i do jakiego motocykla. za simering na wał (1szt) zapłaciłem 17 zł chyba...

 

 

Moto mi nie pali...dzisiaj wymieniłem swiece i fajke i nic nie pomogło. Jak wlałem troszeczke paliwa do cylindra to na chwile złapał i potem nie chciał odpalić!! Nie wiem co mam robić!!:/ A zaczęło się od tego że jechałem i zgasł mi tak jakby paliwa zabrakło... Potem łapał z popychu na chwile i nie dało rady nic zrobić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś nie mogłem simeringów znależć... zadzwoń do serwisu. na simering czekałem pare dni i był do odbioru, nie pytali nawet o wymiary, tylko dokładnie który to i do jakiego motocykla. za simering na wał (1szt) zapłaciłem 17 zł chyba.../

To prubowałem. Tyle że jeden simering 40zl a drugi 80zl.. Nie mowiąc o łożyskach które kosztują 230zl sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moto mi nie pali...dzisiaj wymieniłem swiece i fajke i nic nie pomogło. Jak wlałem troszeczke paliwa do cylindra to na chwile złapał i potem nie chciał odpalić!! Nie wiem co mam robić!!:/ A zaczęło się od tego że jechałem i zgasł mi tak jakby paliwa zabrakło... Potem łapał z popychu na chwile i nie dało rady nic zrobić:/

a wyczyściłeś gaźnik ?? ?? Znajomy miał to samo wyczyścił gaźnik i śmiiigało :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyczyściłeś gaźnik ?? ?? Znajomy miał to samo wyczyścił gaźnik i śmiiigało :icon_biggrin: :smile:

 

 

No jasne!! 2 razy próbowałem. Jakiś czas jezdziłem bez iglicy ale nie wydaje mi sie zeby to było przez to... Co jeszcze moge zrobić?? Cały bak paliwa a moto stoi...:'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałem dokręcić ten kosz sprzęgłowy ale cały czas się to kręciło i nic nie dokręciłem zresztą to on jest chyba na maxa dokręcony. Ale biegi dalej wchodzą ciężko!!

Co mam zrobić(wymienić) żeby biegi mi wchodziły normalnie a nie na siłe.

PROSZę O POMOC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałem dokręcić ten kosz sprzęgłowy ale cały czas się to kręciło i nic nie dokręciłem zresztą to on jest chyba na maxa dokręcony. Ale biegi dalej wchodzą ciężko!!

Co mam zrobić(wymienić) żeby biegi mi wchodziły normalnie a nie na siłe.

PROSZę O POMOC!!!

 

Zeby się nie kręcił musisz wsadzić szeroki płaski śrubokręt w taką dziurke po lewej stronie gdzie widac kawałek trybu :biggrin: to skutecznie zablokuje kręcenie się kosza...a przynajmniej tak jest w MXach ...

 

a może podreguluj tą taka sprężynkę załączającą ? taki podwójny chhaczyk jest co zmienia biegi i to jest taka dziwna połamana dźwignia pod koszem sprzęgłowym....to się reguluje mimo środem tak zeby ząbki były równo ...ale nie wiem czy to tego wina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem dt 125 r z 2004 roku. http://www.bikepics.com/members/Lukasz51/04dt125r/ <-- tu fotki;)

 

NArazie jechalem nia 9 km:P ale zakochalem sie od pierwszego wejzenia...

 

 

Mam takie pytanie ile czasu mija zanim wasz motor sie rozgrzeje?? I czy w tym czasie przygazowujecie ostro??

Edytowane przez Cross_maX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...