Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos próbował podwyższyć przednie zawieszenie w Yamaszce?

O tych patentach z kostką podwyższającą słyszałem....

Ale kolega zrobił tak...

 

Na tył dał kostke, z przodu założył "dystanse". Poprostu nabił rurke na każdą lage ;)

Efekt powalający ;) Mam 183cm i dosięgam ziemi palcami ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprzegłą od 125 nie wsadzisz do 80lc2 jest wieksze i szersze i musiał byś chyba bez kapy jeździć ;] pozatym to są 2 inne silniki i 2 inne sprzęgła ;]

 

Dla mnie to one są wystarczająco podobne z resztą chyba po to jest forum żeby się spytać jak się nie wie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze nie masz oleju w skrzyni lub masz go mało, sprawdz stan, mozesz tez mieć słabo przykręcony kosz sprzęgłowy (u Ciebie jest tak że po prostu czujesz opór na nóżce biegów jak je zmieniasz?- może to byc ten kosz)

 

 

Oleju mam równe 700cm3.

Jak sie dostać do tego kosza, bo to chyba to po prostu czuć opór.

Jest po lewej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju mam równe 700cm3.

Jak sie dostać do tego kosza, bo to chyba to po prostu czuć opór.

Jest po lewej stronie?

 

Musisz zdjąć pokrywę sprzęgła i sprawdzić czy na koszu sprzęgłowym nie są wybite zbyt duże zęby od tarcz sprzęgłowych, jeśli są to powinny być niewielkie. Przez właśnie te zęby mogą być problemy np. z wrzucianiem jedynki, znajdowaniem luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to szukasz kosza od 80 czy 125? bo nie bardzo zrozumiałem z tego co pisałęś :lapad: pozdro :)

 

Zenek :) Widzisz jaki mam motor wpisany ? No, i teraz sprawa jest taka że mam remont ale nigdzie nie ma kosza do 80 za to jest od pyty do 125 dlatego pytałem czy będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pare pytan dotyczacych motocykla sachs zx 125 z 1998r ponoc to dt ze zmieniona nazwa?

czy czesci szczegolnie silnikowe sa dostepne na rynku bez problemu i czy faktycznie silnik jest identyczny jak w dt 125?

jaka swieca powinna byc zamontowana z krotkim czy długim gwintem?

czy warto wogole kupic takie moto?

z gory dzieki za szybka odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

mozecie mi wytłumaczyc co oznaczają w dt 125 r takie symbole

na module 3RM-20 ja w swojej dt z 2001 r mam 3RM-00 czym to sie rozni jak takei moduł odblokowac

moduł mam zamieszczony koło zbiorniczka z olejem wogule wkoncu na czym polega odblokowanei modułu na zmostkowani kondensator a czy na zmianie beigu napięca

 

 

 

1.KTÓRY LINK Z STRONY WWW.DT125.DE odnosi sie do odblokowaneia modułu z dt 125 z 2001 r ??

 

2.Dzisiaj wyjołem gume z airboxa strasznie mulił niby wyregulowałem gaznik ale wielkich przyrostów nie było

 

3.GDZIE DOKŁĄDNIE MAM ROZCIĄC DYFUZOR ABY WYJĄC TE BLOKADY ?? zwęzki tak na srodku jak idą orginalne spawy gdzie dokaldnie są umieszczone te zwęzki a katalizator co z nim wyjać czy nie ??

 

POZDRO ;) :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.GDZIE DOKŁĄDNIE MAM ROZCIĄC DYFUZOR ABY WYJĄC TE BLOKADY ?? zwęzki tak na srodku jak idą orginalne spawy gdzie dokaldnie są umieszczone te zwęzki a katalizator co z nim wyjać czy nie ??

 

 

Najlepiej jest rozcinać wdłuż spawów ale nie pamiętam jak dokładnie, chyba na całej długości dyfuzora.

 

W dwusuwach nie ma katalizatorów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...