Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. CZy mozecie dac krotka charakterystyke silnika z dt 125 z 1988 roku

np (ilosc biegow, mieszanka, itp. )podstawy

Wydaje mi sie że ma 6 biegów jak wiekszość DT, jak chodzi ci o charekterystyke pracy to najlepiej sie przejedź, a po co ci wiedzieć jaka ma mieszanke paliwo powietrze??

 

 

Ja mam pytanie czemu moja Yamaszka czasami wskakuje na bardzo wysokie obroty bez dodawania gazu??

czy może to być wina że nie mam orginalnego filtra?, gdyby tak było to by chyba cały czas sie dusił powietrzem a tak to sie dzieje tylko czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewe powietrze nie wiem nie mam pojecia

 

wkurza mnie bo moja yamaha jak zchodzi z obrotow to dojdzie do 4-3 tys i pozniej powolutku sobie zchodzi:/ wy tez tak macie? czy gdzies dostaje lewe powietrze?

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pierwsza setka już za przyklejonym.. :D

 

p.s.

Poszukuje do DT 125 R `97 : Predkościomierza; mocowania zegarów; kompletnego zaworu wydechowego z linkami; kompletnej dźwigni sprzęgła ( klamka z mocowaniem ); przełącznika lewego ( światła kierunki etc. ) Kontakt gg / priv / mail - [email protected]

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh co potrafi co potrafi ... łatwo powiedzieć :P jak ja sam w tym lesie byłem a kompletnie nie miałem pomysłu na film :P (co widać :)) tym bardziej że ona na dotraciu tak własciwie jeszcze jest :buttrock: ale to szczegół niemniej następnym razem pojade kawałek dalej i sfilmuję "słynne" wydmy to sobie tam troszke poszaleje :) ale to pewnie już w 2007 roku :P

 

Litrus - idzie 25 około aż w pewnym momencie przestaje ciągnąc tak własnie w okolicach 25-27 na h ...tylko że ja mam na przedzie 15 zębów (standardowo było podobno 13) teraz kupiłem sobie w larssonie 12 zebową :D tylko jest taki problem że najzwyczajniej nie pasuje :] ma za płytkie wyżłobienia w wielowypuscie i miejsca na srube mocująca są o 90 stopni przekręcone względem tej zebatki co mam....echhh na takiej 12 to by chętnie na kółko wstawała :D

 

A co do zębatki z Ogara to tylna pasuje :P o ile ma 41 zebów ale pasuje bo ja takową mam :D

No to mi na 1 idzie max 10km/h ;(( a mam z przodu chyba 15 albo 14 .... to jednak skrzynia biegow jest calkiem inna ... no to syf ... jak zrobie remont to i tak nie pojade szybciej niz 80 bo jak dam zembatki o 2 zeby na predkosc to juz bedzie mulic ... szkoda ...

Pytanie jeszcze jedno:

Jackuzy mial bys mozliwosc sprawdzic czy silnik od lc2 ma chociaz podobne mocowania i czy by wlazl w rame od mx ? bo ja musialbym kupic ... a jak kupie i okaze sie ze lipa no to nie bedzie wesolo ...

 

 

Jescze jedno:

Gdzie moge kupic amortyzator od Yamahy DT MX ? Albo od czego mozna dopasowac ???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi na 1 idzie max 10km/h ;(( a mam z przodu chyba 15 albo 14 .... to jednak skrzynia biegow jest calkiem inna ... no to syf ... jak zrobie remont to i tak nie pojade szybciej niz 80 bo jak dam zembatki o 2 zeby na predkosc to juz bedzie mulic ... szkoda ...

Pytanie jeszcze jedno:

Jackuzy mial bys mozliwosc sprawdzic czy silnik od lc2 ma chociaz podobne mocowania i czy by wlazl w rame od mx ? bo ja musialbym kupic ... a jak kupie i okaze sie ze lipa no to nie bedzie wesolo ...

Jescze jedno:

Gdzie moge kupic amortyzator od Yamahy DT MX ? Albo od czego mozna dopasowac ???????????????

 

NIestety nie mam jak sprawdzić...nie mam nikogo w okolicy z LC2 ale jak gdzies może na miescie albo w lesie zobacze to sie przyjże ;)

 

A jaką masz zębatke na tylnym kole? Może mógłbys policzyc przełozenie jakie masz na tylne koło, u mnie na tym co mam teraz jest 1:2.73 ...jak mi się uda załozyc 12 to będzie 1:3.41 :) a to juz sporo :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...