Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kupilem akumulator do mojej dt 80, a wczesniej nie jezdzilem z aku. Chodzi mi o to co powinno dzialac jak przekrece stacyjke o jeden stopien (co powinno swiecic itp.)

jak masz na luzie to kontrolka luzu i nad obrotomierzem kontrolka oleju ktora powinna zgasnac po kilku sekundach. dodatkowo powinny dzialac kierunki, swiatla stopu i klakson

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie cylindra od 80 chyba nie da rady... Mam ten sam model tyle że o 30cm3 wiecej :notworthy: ale seryjne i jak przez przypadek kupiłem uszczelke od 50 pod granek to jest róznica w rozstawie szpilek. Wiec wydaje mi sie ze nia da rady za cholere tego założyć. Niech mnie ktos popwrai jesli sie pomyliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wazna sprawa jaki tłok najlepiej zamówic do tdr/dt 125? Oczwiscie jakis z tych lepszych . Sorry pytanie pewnie bylo nie raz ale potrzebuje juz jutro zamowic. Ps myslalem nad tymi z kemotu ale teraz cos mi niedziala ich stronka//

Ja kupiłem do mojej tdr tłok z allegro za 180zł i jak narazie sie dobrze spisuje kupiłem od martin motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam cztery pytania... wiem że pewnie były już ona poruszane na forum, ale odnalezienie odpowiedzi na 72 stronach tego tematu jest b. trudne.

 

1) Gdzie można kupić/zamówić taką okleinę i poszycie siedzenia jak na poniższym zdjęciu: http://bikepics.com/pictures/199830/

 

2) Jak utwardzić i ewentualnie podnieść zawieszenie DT 125 99r.?

 

3) Jaki powinien być v-max dt 125 99r. w pełni odblokowanej i w b. dobrym stanie?

 

4) Skąd moge pobrać serwisówke do dt 125 99r.?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pzdr. Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :notworthy:

Ja mam DT 50 MX i zalozylem cylinder 80cc firmy POLINI i wszedl bez problemu ... jedynie glowice mam zalozona od 50 ale wszystko dziala i pasuje ... membrana i uszczelki tez ...

 

 

Jeszcze inna sprawa ...

Mam cylinder 80cc i mierzylem dzisiaj kompresje (takie urzadzenie co sie zamiast swiecy wklada)

i pokazalo mi 0,8 bara ... dobra kompresja czy slaba ? napiszcie swoje jak mozecie ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :wink:

Ja mam DT 50 MX i zalozylem cylinder 80cc firmy POLINI i wszedl bez problemu ... jedynie glowice mam zalozona od 50 ale wszystko dziala i pasuje ... membrana i uszczelki tez ...

Jeszcze inna sprawa ...

Mam cylinder 80cc i mierzylem dzisiaj kompresje (takie urzadzenie co sie zamiast swiecy wklada)

i pokazalo mi 0,8 bara ... dobra kompresja czy slaba ? napiszcie swoje jak mozecie ... Pozdrawiam

 

 

To nie możliwe. O ile się dobrze orientuje to cylindrów 80cm3 dla wersji 50 nie było :icon_mrgreen: Firma polini produkowała takie cylindry ale o pojemności 69 cm3 coś koło tego. I wtedy to wszystko pasi bo ten cylinder jest robiony pod szpilki karteru pojemności 50. DT 80 MX i MX-S mają zupełnie inny rozstaw szpilek (szerszy) i nie możliwe jest założenie takiego cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzisiaj kupiłem yamache dt 80 z 96 roku ale na 100% nie jestem pewien rocznika, nie wiem jak połączyć linki, niby wystarczy wsadzić i gumke nałożyć ale mi sie wydaje że trzeba jeszcze gdzies zaczepić czy tak jest, a jak tek to gdzie jest ten zaczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ema :wink: ... mam dt125r z 98r. dostalem ja od brata, jest po drobnej stluce (owiewka na smieci). Chcialem ja troche przerobic po swojemu...:PP Czy daloby rade wstawic tam zbiornik od YZ :icon_mrgreen: (mam calkiem za male pieniadze) bo moj od DT jest zdeka powginany;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...