Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zapycha mi sie gaźnik bo jak jeździłem normalnie to sie dusił a na ssaniu jeszcze jakos jechał. Czyściłem gaźnik ale nie jest dużo lepiej, czy wystarczy przeczyścić 2 dysze te co idą do tego zbiorniczka z wachą czy jeszcze gdzieś trzeba przeczyścic??

 

To chyba nie gaźnik tylko świeca ma przebicie, od czego może świeca załapać przebicie?? BOnie chce zeby nowa też złapała

No ja miałem raz przypadek ze nówka świeca była wadliwa i miała przebicie,a jak np.czesto zalewa świece to wtedy może dostawać przebicia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item167090660_yamah...t_2000_rok.html

Co myslicie o tej padace??Warto sobie nią dupe zawracać??

ale koles kreci kupil dla syna i za wysoki to niech kostke z amorka zdejmie albo poczeka az syn urosnie :P

 

A własnie co do dozownika jak rozbieralem dt to zauważyłem że linka od dozownika jest przetarta i zastanawia mnie jak długo i po ilu km silnik sie zaciera?? Może juz jest prawie zatarty :eek:

 

ja tylko zmieniłem świece bo tez przebicie było i jest ok.

 

Co do dozownika to chyba go odłącze. Po prostu linke ściągnąc ?

wystarczy odpiac linke

 

To chyba nie gaźnik tylko świeca ma przebicie, od czego może świeca załapać przebicie?? BOnie chce zeby nowa też złapała

u mnie w simku swiece sie palily prawie odrazu od złego ustawienia magneta.

P.S.paliły się to znaczy łapały przebice i takie tam rożne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko zmieniłem świece bo tez przebicie było i jest ok.

 

Co do dozownika to chyba go odłącze. Po prostu linke ściągnąc ?

tak musisz ją zdjac z tego bebenka na którym linka ciągnie,a poza tym musisz sprawdzić czy bedzzie linka powracała (czy spręzyna na gazniku) bedzie dość twarda bo oba mają spręzyny na gazniku i na dozowniku.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!! ;(

mam DT 80 Mx 84 r.

Problem polega na tym że odpalam dt jadę normalnie 50 m i dt zaczyna mulić i gaśnie. zaraz po zgaśnięciu odpala jak gdyby nigdy nic i znów jade 50 i znów to samo.

Proszę was abyście podali mi wszystkie możliwe powody !!!!!!

Aha świeca jest wymieniona na nową NGK R

Edytowane przez yamaszek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!! ;(

mam DT 80 Mx 84 r.

Problem polega na tym że odpalam dt jadę normalnie 50 m i dt zaczyna mulić i gaśnie. zaraz po zgaśnięciu odpala jak gdyby nigdy nic i znów jade 50 i znów to samo.

Proszę was abyście podali mi wszystkie możliwe powody !!!!!!

Aha świeca jest wymieniona na nową NGK R

Musisz sprawdzić poziom paliwa i szybkość jego napływu \.No u mnie był ten sam problem jechałem jakis 1km zdechł,poczekałem z minute az paliwo naszlo do gaźnika i znów szedl,działo sie tak przez szczelny korek w baku(nie było odpowietrznika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić poziom paliwa i szybkość jego napływu \.No u mnie był ten sam problem jechałem jakis 1km zdechł,poczekałem z minute az paliwo naszlo do gaźnika i znów szedl,działo sie tak przez szczelny korek w baku(nie było odpowietrznika)

 

Aha skoro tak to sprawdze ten dopływ bo czasem kranik może być coś nie tak lub korek.

Bo od gaźnika raczej to nie bedzie bo czysciłem go dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem i chyba nikt z tego tematu bo nie odpisuja lepiej zapytaj u specjalisty ktoty wykonuje szlify cylkow

hehe no chyba nikt nie wiem :icon_twisted: bo może nikt takiego czegoś nie robił,tam pare mm mozesz spość ale jak bedzie za duzo to moto też moze ci nie chodzi(bedzie padać tłok) działo sie to w przypadku zbytniego splanowania przy jawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...