Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 183cm. i w swojej tez palcami siegam tylko. Mam z tyłu kostke podwyzszająca a z przodu nakładki na lagi. Takie nakładki na allegro 30zł a kostka ostatnio była za 20zł :D

 

A jak wygląda ta kostka może ktoś mi foty dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbym prosic o zdjecie tego obrotomierza i linki w ktorym miejscu dochodzi do silnika ..

Kurde a jednak .. kazdy obrotek mechaniczny wyskalowany do 12 tys obrotow do 50 bedzie pasowal ?

Tylko gdzie ten mechanizm w silniku ma byc ?

 

Jak spojzysz na silnik od prawej strony (patrząc w kierunku przodu moto jakby co :lapad: ) czyli pod pokrywe sprzegła, z tyłu za duzym kołem sprzęgłowym są na górnej częsci silnika takie zagłębienia i tam powinny siecieć kółka zębate do obrotomierza, linka wychodzi w miejscu gdzie w DT jest taka platykowa zaślepka (czarna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ...

Skad moge wziac ten mechanizm obrotomierza ? bo nie ukrywam ze przydatny jest do docierania ...

I jeszcze jedno

Czy mozliwe ze w motorku RD 80 MX jest 6 biegow ? bo tak pisalo na aukcji ?

Bo wlasnie mam zamiar kupic caly motorek RD 80 MX i od niego dac silnik do mnie i moj stary silnik wsadzic w tamta rame i albo sprzedac albo zrobic rusztowania i nauczyc sie smigac na tylnim ;]

I czy ma to samo zawieszenie z przodu bo jesli tak to mozna byc tarczowke zalozyc ...

Pozdrawiam i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie czy wasze dt maja ładowanie akumulatora bo moja nie ma i nie wiem czy to normal czy nie?

Na pewno nie jest to normalne. Ale ci nie pomoge bo dla mnie to tez jest czarna magia ale wydaje mi sie ze to moze byc coś z prostownikiem. Ale jak już mówilem nie za bardzo sie na tym znam i u mnie napewno jest ten sam problem ale na razie aku wcale nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie czy wasze dt maja ładowanie akumulatora bo moja nie ma i nie wiem czy to normal czy nie?

Na pewno nie jest to normalne. Ale ci nie pomoge bo dla mnie to tez jest czarna magia ale wydaje mi sie ze to moze byc coś z prostownikiem. Ale jak już mówilem nie za bardzo sie na tym znam i u mnie napewno jest ten sam problem ale na razie aku wcale nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ...

Skad moge wziac ten mechanizm obrotomierza ? bo nie ukrywam ze przydatny jest do docierania ...

I jeszcze jedno

Czy mozliwe ze w motorku RD 80 MX jest 6 biegow ? bo tak pisalo na aukcji ?

Bo wlasnie mam zamiar kupic caly motorek RD 80 MX i od niego dac silnik do mnie i moj stary silnik wsadzic w tamta rame i albo sprzedac albo zrobic rusztowania i nauczyc sie smigac na tylnim ;]

I czy ma to samo zawieszenie z przodu bo jesli tak to mozna byc tarczowke zalozyc ...

Pozdrawiam i czekam na odp

 

 

RD 80 MX chyba nie ma 6 biegów.....ale nie wiem na pewno.....może te po 82 roku? pewnie zalezy od rocznika :( CO nie zmienia faktu że raczej napewno będzie pasował do ramy :wink:....ucz się stuntu ucz :) może jakiś mistrz z ciebie będzie ;P a mechanizm weźmniesz z silnika RD :D a jak chcesz załozyć silnik od RD to już tam będa i działac tez będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...