Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

ZA 35zł linke ja pójde do sklepu z częściami do motorków i tam coś dopasuje moze troszke przerobie i będe miał linke za 10zł. W czoraj była fajna pogoda i się wkórzyłem poszedłem do piwnicy znalazłem linke od motorynki i ją dopasowałem przerobiłem troche i pojeździłem.

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko czasem trzeba sobie pewne rzeczy przypomnieć :P

 

Litrus....u mnie nie ma regulacji...ja bym wstawił na twoim miejscu amora z LC (którego pewnie już tam masz:P) a co do pojedynczego amorka z jawy czy mz....zastanów się, te motorki mają po dwa pionowe amortyzatory po obu stronach wachacza....gdy przekręcisz amortyzator o dany kąt (jak jest u nas w moto) siła działająca na ten amortyzator zwiększy się....więc odpowedz sobie teraz...czy wytrzyma? Bo niedość że będzie sam (a działał zawsze z kolegą) to jeszcze siły na niego działające będę sporo większe....zapewne jak bys takowego załozył to siadając na moto dobił bys amorka :P

 

Ostatnio widziałem na allegro amorki do DT...a jak nie od DT to załuż coś od większego moto...byle by miało podobne mocowania i taką samą lub troche większą długość (przy okazji się moto podniesie :P) może KTM white power? ...(LOL dobra to był żart :P)

No patrz 3 minuty szukania na allegro (goś co to sprzedaje jest OK sam od niego wał kupowałem):

http://www.allegro.pl/item140776989_yamaha...yzator_tyl.html

No poprostu uwielbam twoje odpowiedzi na moje pytania ;) piszesz to tak po chlopsku ze latwo zrozumiec :]

I teraz wiem ze wstawianie jednego amora od moto ktory ma 2 nie bedzie dobrym rozwiazaniem ;]

Co do aukcji ....

Jak mam poznac ze on jest dobry ? Bo mojemu simmering poszedl i wywalilo caly olej ... jak bym go umyl to bym mogl sprzedac jako sprawny i przekonalby sie ktos jak juz by go zalozyl ;)

Wiec niewiem ... na zdjeciu widac ze ladny ... zadzwonie do goscia ;)

A tak wogole to ja w moim amorze mam regulacje wiec to pewnie nie jest oryginalne :D

 

Pozdrawiam i dzieki :biggrin: nalezy sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawela powiem ci że chyba przepłaciłeś z tą linką, nieudało mi się dopasować linki od żadnego motorka, więc pomyślałem troche i poszedłem do sklepu rowerowego kupiłem zwykłą linke włożyłem do pancerza przyciołem i zalutowałem końcówke i chodzi. Choćby wytrzymała tylko jeden sezon to i tak mi się opłacało bo ta linka kosztowała mnie 2,80zł a nie 60zł czy choćby te 30zł. A dopasowanie tej linki i założenie zabrało mi jakieś 20min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, na zakopiance zawsze dorabiam i max placiłem 15zł za linke do licznika, a linka do aprili do sprzęgła z nowym pancerzem, i przelożeniem jednej nietypowej końcówki -10zł....

hehe to sa ceny w moim miescie

inni chcieli tylko wiecej :)

z zreszta DeTka sluzy juz komus innemu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...