Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do udzielania sie w tym temacie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...17entry786617 poswieconym tuningowi yamahy dt 50 80 125 mam nadzieje ze wspolnie rozwiniemy ten temat na tyle ile to mozliwe, ja osobiscie postaram sie wypisac wszystko co na ten temat wiem, dzisiaj dodalem szczegulowe zdejmowanie blokad w dt 80. Pozdro :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do udzielania sie w tym temacie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...17entry786617 poswieconym tuningowi yamahy dt 50 80 125 mam nadzieje ze wspolnie rozwiniemy ten temat na tyle ile to mozliwe, ja osobiscie postaram sie wypisac wszystko co na ten temat wiem, dzisiaj dodalem szczegulowe zdejmowanie blokad w dt 80. Pozdro :icon_arrow:

no i po co kolejny idiotyczny temat ? to jest temat o dt wiec tutaj sie pisze ... po co zasmiecac forum zbednymi tematami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tu nic konkretnego nie mozna znalezdz jest 101 stron z bezsensownymi pytaniam w stylu a co by bylo gdybym kupil dt a co by bylo gdybym sprzedal a dlaczego pali 4,5 a nie 4 l i takie tam gówno. Ogólnie żeby cos madrego wycztac o tuningu to trzeba siedziec z 5 godzin i nie sadze zeby ktos cos znalazl oprucz podstawowych wiadomosci o dt. Jak ci sie kur.. nie podoba to na ch.. sie wypowiadasz poprostu nie wchoc na moj temat.

Edytowane przez kolo98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tu nic konkretnego nie mozna znalezdz jest 101 stron z bezsensownymi pytaniam w stylu a co by bylo gdybym kupil dt a co by bylo gdybym sprzedal a dlaczego pali 4,5 a nie 4 l i takie tam gówno. Ogólnie żeby cos madrego wycztac o tuningu to trzeba siedziec z 5 godzin i nie sadze zeby ktos cos znalazl oprucz podstawowych wiadomosci o dt. Jak ci sie kur.. nie podoba to na ch.. sie wypowiadasz poprostu nie wchoc na moj temat.

nie odzywaj sie tak do mnie ! i nikt jakos nie pisal o tym "co by bylo jak bym sprzedal dt" a pozatym jaki tuning masz na mysli ? neony ? diody ? naklejki ? a moze puszka po dezodorancie z napisem NOS ? innych pomyslow na wies tjuning nie mam i popraw ortografie a nie wymadrzaj sie ! troche tu jestem i wiem lepiej co jest dobre a co zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tu nic konkretnego nie mozna znalezdz jest 101 stron z bezsensownymi pytaniam w stylu a co by bylo gdybym kupil dt a co by bylo gdybym sprzedal a dlaczego pali 4,5 a nie 4 l i takie tam gówno. Ogólnie żeby cos madrego wycztac o tuningu to trzeba siedziec z 5 godzin i nie sadze zeby ktos cos znalazl oprucz podstawowych wiadomosci o dt. Jak ci sie kur.. nie podoba to na ch.. sie wypowiadasz poprostu nie wchoc na moj temat.

 

 

Spokojnie.....Litrus jest na tym forum dużo dłużej niz ty i ma rację że nie ma sensu zakłądanie kolejnego tematu o DT tym bardziej że powtarzasz informacje które już sa na forum (Wyszukiwarka się kłania ;]) nic nowego ni ewymyslsz no a przynajmniej narazie nie wymysliłes patrzac na twój temat.... zachowanie tez nie przystoi....chyba nie chcesz zasłuzyc na stwierdzenie ze "masz neostarde zamiast mózgu"? Prosze Cię nowy jesteś więc nie obrazaj innych....bo miejsca nie zagrzejesz tutaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam do was pytanie może wy wiecie po co jest ta czarna puszka pod zbiornikiem paliwa do której wchodzi dość gruby wąż z krućca ssącego. Niemożna się do niej dostać w żaden sposób po co ona w ogóle tam jest?

tak po chlopsku: to takie gowno w ktore optymalizuje cisnienie powietrza zanim trafi do gaznika. tez nie wiedzialem co to, dopiero jak to odpiolem to moto nie chcialo palic, a jak zapalilo to szalaly obroty, nie wkracal sie, gasl itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie temat co zalozyl kolo98 jest dobry ma racje ponniewaz tutaj jest 80 nudnych zenujacych pytan, postow:/ co sie stalo dt mi nie pali?

 

a o tuningu tutaj jest strasznie niewiele

 

albo np chce Ci sie czytac 80stron zeby znalezc cos o tuningu? ja po 60 stronach wysiadlem mialem dosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kazdy przeciez wie jaki mozna tuning mechaniczny zastosowac:

cylinder wiekszy

splanowanie glowicy

wiekszy gaznik

sciaganie blokad z :

airbox

cdi

kolanko

koncowka

membrany (chyba)

No i cos o optycznym :

NIE TUNINGOWAC DT BO TO JEST ENDURO I NIE WOLNO MU ZAKLADAC WIEJSKICH GADZETOW !

 

PS:

"masz neostarde zamiast mózgu" dobre :)

 

"A co do zębatki z Ogara to tylna pasuje j.gif o ile ma 41 zebów ale pasuje bo ja takową mam D.gif" pytanie co do tej zembatki ... czy sa od ogara 41 zebow i czy maja takie same wejscia ? i czy wytrzyma chociaz sezon ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

"masz neostarde zamiast mózgu" dobre :D

 

"A co do zębatki z Ogara to tylna pasuje j.gif o ile ma 41 zebów ale pasuje bo ja takową mam D.gif" pytanie co do tej zembatki ... czy sa od ogara 41 zebow i czy maja takie same wejscia ? i czy wytrzyma chociaz sezon ? :D

 

Tam jest wiecej otworow mocujacych do piasty ale na te 4 potrzebne pasuje idealnie :D....no a rzynajmniej pasuje ta co ja mam. Wytrzymac u mnie trzyma i wyglada niezle...sezon wytrzyma prawie na pewno, dwa byc moze ale czy napewno w 100% nie moge powiedziec bo moto mam od sierpnia :D ale zebatka byla juz wczesniej. DT to nie jest tak poteny sprzet jak by sie wydawalo i nie zjedziesz tej zebatki az tak szybko (tak samo jak z lancuchem gdzie polecaja wlasnie zwykle lancuchy a ni O czy X ringi)

 

Mysle ze bedzie jak najbardziej ok ale jak chcesz sprawdzic wez stara zebatke zmierz otwory mocujace i porownaj je z ogarowa zebatka .... bedziesz wiedzial napewno a droga nie jest wiec nie powinno byc klopotu.

 

 

pikus91 od tego masz "szukaj" na gorze nad postami (albo TUTAJ) i tego mozesz uzyc by nie przebijac sie strona po stronie przez temat ....ktory zgadzam sie jest OLBRZYMI....ale to tylko swiadczy o popularnosci tego motorka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze coraz mniej stron na tym forum :buttrock:

 

Mam takie pytanko: Miał ktos moze problem z instalacja?? Bo ja mam :/ cały czas mi swieciła kontrolka od długich swiateł:/ wyjełem zarówke ale dalej cos nie tak:/ I swiatła mam jak swieczki. Pytam bo teraz mam ja rozebrana i przez zime mam zamiar ja zrobic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...