Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Jackuzy rozlozyc silnik ale rozloz skrzynie na czesci pierwsze a pozniej zloz to dopier cos :] a rozpolowienie silnika i wyciagniecie skrzyni kompletnie to nie problem:]

 

pozdrawiam

 

A co jest nazdwyczajnego w tej skrzyni biegów..powiedz mi? od kilka trybów...a jak sie boisz że nie będziesz wiedział co do czego to przy rozkładaniu robisz fotki kolejnych etapów i potem skłądasz według nich...ale nie ważne obym nie musiał jej rozkładac bo mi się nie chce :D:P

 

Litrus- wstaje na jedynce ze sprzęgła ale narazie się w to nie bawie zbytnio bo mam jeszcze docierany silniczek (co prawda ostatnie kilometry ale jednak :D) co nie zmienia faktu że moja jazda na kole to jeszcze nauka :D z tym że moja yamaszka ma cos takiego że jak się usiądzie troche dalej od baku tak w połowie siedziska to gdy ostro nią zastartujesz to tez podniesie kółko :D i to jest najfajniejsze bo wcale nie musisz się starać (a nawet jak się starasz to gożej wychodzi) a do takiego poządnego pionu to wstaje jak usiąde pod koniec siedzenia i odbije się z lag z tym że jak mówiłem dopiero się ucze więc to są tylko podrygi i łąpanie równowagi :D może jak juz skończe docieranie a pogoda się utrzyma to coś nakręcę :D jakiegoś filma ale to nic spektakularnego napewno nie będzie :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na którym biegu jeździcie na kole? Jak na jedynce próbowałem to z moto spadłem bo to sie stało jak ruszałem i miałem nogi na ziemi. A tak to na dwójce prubuje daje gaz i podrywam koło, ze sprzegła nie strzelam bo cieżko mi w odpowiednim momencie strzelić. Ale przeważnie koło pożądnie poderwe tylko sie jeszcze ucze to puszczam od razu gaz.

 

Jak stacyjka rozłancza zapłon to jakie kable go rozłanczają?? U mnie od stacyjki idzie 6 kabli 4 idą do kostki(ale one nic nie robią jak je rozłanczam) a pozostałe 2 mam luźno wiszące? Do czego mam je podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coooooooooooooooooooo?? co to jest? pierwszy raz slysze o ogrzewaniu gaznika? po co Ci to silnik nie wystarczajaca grzeje gaznik?

 

no gdzies sie podpiac pod stacyjke gdzie idzie prad od akumulatora

Przemyślcie czasem to co piszecie. :D

Ogrzewanie gaźnika w DT rozwiązane jest przez obieg cieczy chłodzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :D wie ktoś może gdzie mozna zrobić szlif cylindra w olsztynie do yamahy dt125r? jaka ulica itd :D mam tłok na drugi szlif czyli rozmiar 56,50 . Co mam im powiedziec jak zaniose tłok i cylinder? bo podobno jak im nie powiem na ile mają spasowac to odwala lipe i moto bedzie mulny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...