Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

To co mozliwe ze mam cylinder 70cc ? niechce mi sie wierzyc ... jak mam sprawdzic jaki to bez sciagania cylindra ?

 

 

Gosc mi mowil ze to 80 ... no i jak porownywalem do 50 to byla spora roznica ... i pozatym to cylek tuningowy do 50 wiec firma mogla przeciez rozwiercic go tak zeby pasowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takei cylindry 70ccm widzilem na Miecholu 80ccm do 50 nie wejdzie dzis próbowałem trzeba by było rozwiercać kartery ;-)

 

Jaki jest orginalny gaźnik do dt 50 mxs ????

i czy bedzie jeździc na gaźniku Dellorto PHBD 14 i czy nic sie nie stanie?????

Bardzo prosze o odpowiedz :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 79ccm nie wchodzi... A litrus powiedz mi czym sie rózni 80ccm tunigowy od zwyklego ? mi sie wydaaje 80 to 80 i nie ma gadania, moze ty masz 70ccm...

 

A teraz niech ktos sie wypowie jaki jest oryginalny gaźnik w DT 50 MX ??? A raczej ile mm powinien byc ?

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrus...zdejmij głowice i zmierz średnice cylindra...podaj tutaj to zaraz Ci się policzy ile ma pojemnosci ten twój motorek :icon_twisted:

 

Nie kłuccie się bo to sensu nie ma..cylinder od DT80 nie wejdzie do DT50 bo nie tylko to że sie w kartery nie zmiesci ale jest przedewszystkim wyższy bo jest inny skok tłoka i nie ma szans żeby działał :icon_mrgreen:

 

Gaźnik ten 14mm czemu ma nie pasować???? jak pasuje na króciec to będzie git...najwyżej wymiencie mu główna dysze paliwa....

 

u mnie chodzi gaźnik od WSKi 125 dysza główna 140 i jest GIT :icon_exclaim: tylko świeczke musze wymienić :icon_exclaim: (FE80S ma ktos na zbyciu? albo B8ES????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :icon_twisted: Właśnie może być rozwircona 69 na 78 ale to bez sensu generalnie. Wał szybciej sie zużyje. Poza tym przy takiej operacji z takim cylindrem to a) zmiana gaźnika na 18 , nawet jeśli masz 16 to może być ciut za mało. Poza tym musisz wymienić wydech (mam na sell dyfuzor od MX-S częściowo rozblokowany) No nawet z cylindrem 69 by sie coś takiego przydało zrobić jeśli chcesz wykorzystać jego moc w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w yamaha dt lc-2 jest czujnik temperatury?? I jesli ktoś wie to jakie kable z licznika wychodzą od czujnika temperatury(chodzi mi o kolor)??

czujnik jest obok swiecy zaplonowej, a kabel ma zielony kolor...

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moja Yamaha dt 80 lc 2 ! nie moge jej odpalic bez ssania nawet jak jets ciepla ! muli sie jak daje malo gazu i gasnie na niskich obrotach jak puszcze tlyko gaz. Czyscilem gaznik , probowalem podkercic obroty i nic ! nie wiem co sie dzieje mialem juz taki przypadek wczesniej ale po jakims czasie zrobilo sie dobrze a teraz znowu zle;/ pomozcie !

 

Witam mam problem z moja Yamaha dt 80 lc 2 ! nie moge jej odpalic bez ssania nawet jak jets ciepla ! muli sie jak daje malo gazu i gasnie na niskich obrotach jak puszcze tlyko gaz. Czyscilem gaznik , probowalem podkercic obroty i nic ! nie wiem co sie dzieje mialem juz taki przypadek wczesniej ale po jakims czasie zrobilo sie dobrze a teraz znowu zle;/ pomozcie !

pomozcie prosze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moja Yamaha dt 80 lc 2 ! nie moge jej odpalic bez ssania nawet jak jets ciepla ! muli sie jak daje malo gazu i gasnie na niskich obrotach jak puszcze tlyko gaz. Czyscilem gaznik , probowalem podkercic obroty i nic ! nie wiem co sie dzieje mialem juz taki przypadek wczesniej ale po jakims czasie zrobilo sie dobrze a teraz znowu zle;/ pomozcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...