Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak zapytam z ciekawości czy dobrze dałem za moją DT oto link:

http://www.allegro.pl/item113530408_yamaha_dt80_lc2.html

tylko proszę o szybką odpowiedz bo pewnie niedługo zniknie z allegro.

A dałem za nią 2700zł 18tys. przejechane motor w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, tak naprawdę to ma ładniejszy kolor.

witam ma góra 12km to po pierwsze po drugie nie licz na prawde jesli chodzi o przebieg po 3 był uzywany w terenie po czwarte to ze gosc nic z nim nie robił pewno ty zaczniesz cena w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma góra 12km to po pierwsze po drugie nie licz na prawde jesli chodzi o przebieg po 3 był uzywany w terenie po czwarte to ze gosc nic z nim nie robił pewno ty zaczniesz cena w normie

senti ale on nie chce jej kupic i pyta o rade, tylko on wystawil swoj sprzet na allegro i pyta czy jego oferta moze byc. czytac uwazniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak zapytam z ciekawości czy dobrze dałem za moją DT oto link:

http://www.allegro.pl/item113530408_yamaha_dt80_lc2.html

tylko proszę o szybką odpowiedz bo pewnie niedługo zniknie z allegro.

A dałem za nią 2700zł 18tys. przejechane motor w rzeczywistości wygląda dużo lepiej, tak naprawdę to ma ładniejszy kolor.

 

Jeśli ma dobry śilnik to dobrze ją kupiłeś, bo stan zewnętrzny jest jak na mój gust jest idealny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widze że ciężko z czytaniem tekstu ze zrozumieniem, jedyny kolega URBAN wiedział o co mi chodzi :bigrazz:

:biggrin: jestem tylko malym czlowieczkiem :bigrazz: a sprzecik spoko :D w marcu przyszlego roku tez bede juz swoja DT poganial :D

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Od nie dawna mam problem z moja dt ...

Jak jade na 5 i chce wejsc na wyzsze obroty to tak jakby przerywal ... tak jakby robil RRRRRRRR i wiecej nie pojdzie ... pomaga tylko kręcenie manetka ... dodawanie i upuszczanie i wtedy wchodzi na obroty ... na innych biegach jest to samo

Co jest grane ? Paliwa za duzo dostaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Od nie dawna mam problem z moja dt ...

Jak jade na 5 i chce wejsc na wyzsze obroty to tak jakby przerywal ... tak jakby robil RRRRRRRR i wiecej nie pojdzie ... pomaga tylko kręcenie manetka ... dodawanie i upuszczanie i wtedy wchodzi na obroty ... na innych biegach jest to samo

Co jest grane ? Paliwa za duzo dostaje ?

tesh tak miałem gościu w serwisie powiedział że to prawdopodobnie moduł zapłonowy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem ze to juz bylo ale doslownie przed chwila zerwalem linke sprzegla przy klamce a moto potrzebuje jutro do pracy sprawne i mam kilka pytan?? ile stoi linka i czy kupuje sie w oplocie czy bez?? i czy ja czyms smarowac przed wlozeniem do oplotu?? bo z wymiana to bez problemu se zrobie zle zeby sie potem nie zatarla czy cus... PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrus sprawdź czy to przypadkiem nie świeca (doświadczenie z komarkami :bigrazz: )

 

Litrus sprawdź czy to przypadkiem nie świeca (doświadczenie z komarkami :biggrin: )

 

Aha i mam małe pytanko, może wiecie coś na temat yamaszek z Gostynia. Mam zamiar kupić. Może ma ktoś na sprzedanie yamahe w okolicach warmi i mazur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesh tak miałem gościu w serwisie powiedział że to prawdopodobnie moduł zapłonowy !!!

 

W jego motorku nie ma modułu :D :icon_mrgreen: To najpenwniej cos z mieszanką sprawdz ją Litrus ;)...a jezeli zmieniłes ten cylinder na 80ccm jak mówiłeś to musisz dac więcej paliwa a dokłądniej mieszanki zeby dobrze chodziła.

 

ale jak kolega wyżej tez mówił może byc swieca...te dwie rzeczy sprawdz.

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki porblem ostatnio wymieniłem linke gazu jak wszystko zmontowałem to motorek zacza chodzic na abrdzo wysokich obrotach kumple podpoweidzieli mi ze zle iglice włożyłem i musz ją obrocic o 180C dobra potem motor zacza juz dobrz echodzic jade jade pare kilometrów i nagle słysze metaliczny dzwięk w silniki pomyslalem ze cos nei tak wyłączyłem i pchałem do domu odpaliłem w garażu to samo dotykam silnik a on cały gorący mozliwe ze pompka od oleju nie pompuje i ma za małe smarowanie ?? jak ty wyregulowac ?? niby jak odkręce amnetke do konca to cos tam w pompce od oleju sie rusza ale tez nei do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...