Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z tyłu mam jak sie nie myle 51 zębów...i to jest chyba seria...a mozesz miec wiecej lub mniej wtedy będzie inne przełozenie... pozatykaj wszystko...lej mieszanke i gazz do deski;)

Edytowane przez Sebass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wazne pytanie dotyczace modelu DT50MX

Czy ta DT ma taki sam wał jak w DT80MX ?

Posiadam cylinder 80cc i chce go zalozyc ale wiem ze szybko zuzyje mi sie wał wiec jesli inny jest w DT80MX to gdzie go dostac i czy sie zmiesci a jak jest taki sam to powiedzcie bo brakuje mi mocy :icon_question:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy yamaha dt 50 i 80 mają tą samą rame bo jak patrze na zdjecia to dt80 bardziej mi sie podoba chodzi mi o roczniki do 98 roku. Jak jest ta sama rama to czym sie różnią?

nie ramy tych modeli sa niemal zupelnie inne. baardzo podobna rame maja DT 80 LC, LC2 i DT 125 LC i R

 

Witam mam pytanie ile powinno być zębów na tylnej zębatce (z przodu mam 15)

standardowe przelozenie to 15/51

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem z moja DT...Otoz odpala dobrze, chodzi dobrze, jedzie dobrze - do czasu...cos sie dzieje i slabo wkreca sie na obroty, strzela z wydechu az w koncu gasnie...Musze chwile poczekac, wlaczam ssanie i kopie 2-3 razy i zapala...ale chodzi na wolnych jak leciutko odkrece to muli i gasnie...Dzisiaj przeczyscilem gaznik i zadnych rezultatów. Co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem z moja DT...Otoz odpala dobrze, chodzi dobrze, jedzie dobrze - do czasu...cos sie dzieje i slabo wkreca sie na obroty, strzela z wydechu az w koncu gasnie...Musze chwile poczekac, wlaczam ssanie i kopie 2-3 razy i zapala...ale chodzi na wolnych jak leciutko odkrece to muli i gasnie...Dzisiaj przeczyscilem gaznik i zadnych rezultatów. Co to moze byc??

 

Miałem podobne objawy u siebie i pomogła zamiana świecy na krótką (oryginalanie jest długa). Śmigam już tak 2 miesiące i moto chodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem z moja DT...Otoz odpala dobrze, chodzi dobrze, jedzie dobrze - do czasu...cos sie dzieje i slabo wkreca sie na obroty, strzela z wydechu az w koncu gasnie...Musze chwile poczekac, wlaczam ssanie i kopie 2-3 razy i zapala...ale chodzi na wolnych jak leciutko odkrece to muli i gasnie...Dzisiaj przeczyscilem gaznik i zadnych rezultatów. Co to moze byc??

ja rowniez tak mialem i zmienilem swiece na NGK BR9ES- zalecana przez producenta. od tamtej pory jest ok :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez tak mialem i zmienilem swiece na NGK BR9ES- zalecana przez producenta. od tamtej pory jest ok :icon_exclaim:

 

A ja do testów wkręciłam najzwyklejszą Iskrę i......moto chodzi jak burza.

Ale i tak cały czas wożę ze sobą świecę oryginał z kluczem - tak na wszelki wypadek :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do testów wkręciłam najzwyklejszą Iskrę i......moto chodzi jak burza.

Ale i tak cały czas wożę ze sobą świecę oryginał z kluczem - tak na wszelki wypadek :icon_exclaim:

popieram :icon_razz: pod prawym boczkiem jest przeciez specjalny schowek na klucze. ja tam woze zawsze maly zestaw: podstawowe klucze, srubokrety, kilka spinek i swiece :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce zdjąć dozownik to musze:

Zdjąć cały ten pojemnik na olej i ten szlałfik zatkać????

zatkać ten szlałfik co wychodzi do gażnika ???? i co jeszcze, bo chyba nie musze nic wyjmować z silnika (tam gdzie idzie ten szlałfik z pojemnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...