Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

-zrobienie czegoś z kopniakiem bo wieloklin jest zjeżdżony na amen i nie wiem co robić a nie chce kleić, postaram się oddać do ponownego dłutowania.

 

ja bym założył i delikatnie przyspawał (żeby w razie czego tylko zeszlifować flexem i zdjąć )....w mtx miałem tak z dźwignią zmiany biegów sprawdzało sie rewelacyjne a jak trzeba było zdjąć to tylko delikatnie flexem spiłować spaw i schodziła...

 

Mam jakoś dziwnie poprowadzoną pod kierownicą i mi się gaz zacina : /

 

raczej nieistotne mi sie wydaje że nawet jak zagniesz ją pod kątem 90 stopni to i taki musi chodzić bez zarzutu a jak nie to unikać takich kątów i tyle ............może już stara jest bardzo spróbuj ją nasmarować...........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym założył i delikatnie przyspawał (żeby w razie czego tylko zeszlifować flexem i zdjąć )....w mtx miałem tak z dźwignią zmiany biegów sprawdzało sie rewelacyjne a jak trzeba było zdjąć to tylko delikatnie flexem spiłować spaw i schodziła...

raczej nieistotne mi sie wydaje że nawet jak zagniesz ją pod kątem 90 stopni to i taki musi chodzić bez zarzutu a jak nie to unikać takich kątów i tyle ............może już stara jest bardzo spróbuj ją nasmarować...........

 

nalej jej tam czegoś do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qwitam.jestem posiadaczem dt50-a własciwie to juz z 60.kupiłem złoma,zmieniłem gar,tłok pierscionki,wybebeszyłem dyfuzor,odblokowałem cdi i troszke pomieszałem po swojemu i na 3 mam60 spoko

odpowiedź godna 39-latka

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wieku 39 lat to na prawdę tak ciężko zapytać w jednym zdaniu o seryjne przełożenie motoroweru ? :banghead:

 

Proszę http://www.jtsprockets.com/52.0.html?&L=0&sel_uid=6095&p= numery zapisane tłustym drukiem to seryjne ustawienie dla USA, europa ma zwykle zmienione przełożenie o dwa zęby z tyłu mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówa.według danych jest tu zupełnie inaczej,w mojej jest z tyłu 60kilka zębów,nieliczyłem z przodu.wsadze jej zębatke od ogara7 kilka zębów jak wejdzie na śruby,zrobiłem ją dla syna i wole by mocniejsza była ale wolniejsza nawet po dotarciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was jestem szczęśliwym posiadaczem YAMHAY dt ;] Kiedys kiedys pisałem kupiłem jej nowy cylek tłoka pierscienie docierałem ją 500 km :D I teraz w sumie jest juz 200 KM po dotarciu a zauważyłem że od pewnego czasu zaczyna sie bardzo ale to bardzo szybko nagrzewac ... nie wiecie co sie mogło podziac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dwa pytania w imieniu kumpla

1.jaki jest efekt odłączenia zawru wydechowego w dt125R 98 ?? u kumpla czy jest podłaczony czy nie i tak jest to samo

2.jakie jest seryjne przełożenie dt125r 98 ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy w jakim położeniu jest zawór jeżeli zamknięty, to będzie dobry dół ale nie będzie sie wkręcać. Jeśli otwarty charakterystyka crossówki słaby dół, jak sie wkręci będzie rwała. Najlepiej otwórzcie go ręcznie i wtedy będzie wiadomo. Wystarczy odkręcić dekielek z lewej strony i patrzeć czy pracuje prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...