Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupic 80\50 ale ceny są tak wyrąbane na allegro ze chcą za taką 4000-4500 a jak mam tyle dac za 80 to wole kupic za 3000zł 125-tke, zdac sobie a1 i jeszcze zostanie na wymiane tłoka:D

Edytowane przez Włochaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupic 80\50 ale ceny są tak wyrąbane na allegro ze chcą za taką 4000-4500 a jak mam tyle dac za 80 to wole kupic za 3000zł 125-tke, zdac sobie a1 i jeszcze zostanie na wymiane tłoka:D

 

Jak dobrze poszukać to za 2500 mozna nawet znaleść zarejestrowana LC2 trzeba byc cierpliwym, ale co prawda duzo osób przecenia je. A za 4 tys to widziałem 125 na motorower. Trzeba tylko cierpliwie szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xsyniu147

a mam pytanko w sprawie wybebeszenia ;P......... To tak mam zamiar rozciąc tam gdzie sie zaczyna dyfuzor... i co z niego wyjąć?... Wszystko jak leci po kolei zeby byl pusty ?... a jak jescze z koncówka tlumnika co tam trzeba wywalic z tego prosze o odp :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko w sprawie wybebeszenia ;P......... To tak mam zamiar rozciąc tam gdzie sie zaczyna dyfuzor... i co z niego wyjąć?... Wszystko jak leci po kolei zeby byl pusty ?... a jak jescze z koncówka tlumnika co tam trzeba wywalic z tego prosze o odp :)

 

Z dyfuzora wywalasz wszystko, a w końcówce musisz rozciąć w miejscu oryginalnych spawów, wyciągnąć rurkę końcową i potem spawasz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyfuzora wywalasz wszystko, a w końcówce musisz rozciąć w miejscu oryginalnych spawów, wyciągnąć rurkę końcową i potem spawasz !

 

No dobra.

Później regulacja gaźnika.

Iglica do góry czy jak?

Co zrobić później.

Założyliśmy z kolegą do mojej DT dyfuzor Gianelli.

Na obroty wkręcała się super, ale nie chciała jechać ---> muł.

Myślę teraz nad wybebeszeniem swojej oryginalnej gruchy.

Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdjąłem wydech ,aby sprawdzić czy jest odblokowany :cool: ...kiedy go przekręciłem to wyleciało z niego jkies 50 ml wody :) ! Wiecie może dlaczego :clap: jaka może być przczyna? jeżeli to ma cos do rzeczy to motor bardzo mocno kopci :eek: ...-paliwo leje z orlenu... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie ze cos po zalozeniu sportowej gruchy trzeba ustawiac, przestawiac. Mam gruche gianelli i planowalem ja zalozyc(koncowke tez mam gianneli, ale nie odblokowywany na CDI). Co trzeba po zalozeniu takiego dyfuzora ustawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xsyniu147

zalamaliscie mnie i tak ten moto bierze duzo a tu jescze taka niespodzianka;/// a nie da rady smigac bez minósowych osiągów na odblokawany i bez wiekszej dawki mocy... czy jak wybebesze to bez ustawienia gaznika moc spadnie ;//?........ jescze jedno chce tak odblokowac zeby nie był zaglosny ten motor ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...