Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mam problem z heblem przednim. Wylałem płyn, zalałem nowym, odkręciłem tę śrubę od odpowietrzenia i zacząłem pompować ale płyn nie chce tamtędy lecieć (normalnie jak juz całe powietrze wyleciało to zaczął tryskać stamtąd płyn i było git), a teraz prawie nic nie chce lecieć, a hamulec nie działa. Co robie źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdziałem na youtube filmiki z yamahami dt 125 na rozrusznik. ja mam sachsa. http://guma_capoeira.w.interia.pl/M583535_4.jpg tak to wygląda. a akumulator mam nowy sprawdzałem na mierniku to po jeszcze doladowaniu pokazalo mi prawie 14 woltów a to juz niebezpiecznie :flesje: po prostu wolno kręci. i mówicie ze po wymianie tych szczotek bedzie kręcił normalnie? bo do rozrusznika sie nigdy nie dobierałem i nie wiem jak wyglada nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Kumpel Kupił Sachsa zz 125 supermoto chciałbym zapytac czy jest mozliwosc wstawienia felg z oponami cross od DT?? beda pasowac bez przerobek??

wydaje mi sie że beda pasowały. tak porównywałem ze zdjęć koła w obu motorach to bardzo podobne wszystko. jak by Ci trzeba było jakieś wymiary to moge podać.

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdziałem na youtube filmiki z yamahami dt 125 na rozrusznik. ja mam sachsa. http://guma_capoeira.w.interia.pl/M583535_4.jpg tak to wygląda. a akumulator mam nowy sprawdzałem na mierniku to po jeszcze doladowaniu pokazalo mi prawie 14 woltów a to juz niebezpiecznie ;) po prostu wolno kręci. i mówicie ze po wymianie tych szczotek bedzie kręcił normalnie? bo do rozrusznika sie nigdy nie dobierałem i nie wiem jak wyglada nawet.

 

Wymień szczotki i wyczyść wszystko dokładnie musi chodzić leciutko wirnik na łożyskach ;) wtedy powinno byc git :buttrock:

 

Jak się boisz samemu to zawsze możesz podjechac do elektryka samochodowego on spokojnie ci zrobi ten rozrusznik ( tzn proponuje wykręcić rozruch i zawieść do elektryka :buttrock: )

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade. a macie moze jakiś link na częśc tego typu choćby do yamahy dt?

 

z tego co wiem to szczotki pasują normalne od wiertarki na przykład :crossy: jak to rozbierzesz i sprawdzisz w jakim jest stanie to pójdziesz do sklepu elektrycznego i powiesz że potrzebujesz szczotki. powinni coś mieć jak nie będzie w twoim rozmiarze weź dłuższe najwyżej sobie pilnikiem dopiłujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z heblem przednim. Wylałem płyn, zalałem nowym, odkręciłem tę śrubę od odpowietrzenia i zacząłem pompować ale płyn nie chce tamtędy lecieć (normalnie jak juz całe powietrze wyleciało to zaczął tryskać stamtąd płyn i było git), a teraz prawie nic nie chce lecieć, a hamulec nie działa. Co robie źle?

 

 

 

Moze poprostu sprawdz przewod hamulcowy. Ja mialem ten sam problem okazalo sie ze wlasnie przewod jest zatkany. Kupilem nowy i jest ok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, mam problem mianowicie, motor nie chciał mi się dzisiaj wkręcać na obroty, coś jakby się dławił, miałem to przez jakieś 2, 3 godziny jazdy:/:/ nie chciał kręcić powyżej 7 tysięcy na biegu, a na luzie cała pi*da.

Po 2,3 godzinach sie coś odwiesiło i zaczął mi normalnie kręcić. Co to mogło być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby aż 2 godziny się rozgrzewał?? w ogóle nie chciał kręcić powyżej 6 tyś, zresztą co tydzień jeżdżę w podobnych temperaturach, nawet w minusie nie jest. Paliwo mam z jednej z lepszych stacji w mieście

 

Może się jakiś bród zawieruszył...i przytkał dyszkę którąś ale jak pojeździłeś to się w końcu odczepił i odblokował ową dyszę :lalag: jak teraz jest Ok to nie ma co się przejmować (chyba ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...