Skocz do zawartości

Kiedy rozpoczęcie sezonu w W-wie?


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulki mam do dziś. Dostałem troszkę małe ale i tak jest pamiątka.

Byłem na otwarciu w Sobotę przed 10.0 rano. Nie było żadnej kolejki. Potem owszem. Świadczy to nie o złej organizacji tylko ilości przybyłych na imprezę. Błędem była zbyt mała ilość gastronomii, i WC. Parada była super pomimo jakiegoś dzwona na Powstańców śląskich (plastik i samochód - nie wiem o co chodziło). Ktoś kto napisał że parada była słaba widocznie stał w korku furgonem, a spieszył się na frytki z dziewczyną, czy kina. W niedzielę nie byłem więc może i było słabo - nie wiem. Zawsze zapamiętam to otwarcie bo mój sprzęt nakręcał pierwsze kilometry na szafę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na Bemowo jezdze co roku i nie narzekam. Przeciez to nie jest zlot z prawdziwego zdarzenia, zamkniety, tylko dla motocyklistow. To jest impreza masowa, komercyjna, ktora ma przyniesc okreslone dochody i dlatego sa tam takie ceny i Ci wszyscy gapie z rodzinami i dziecmi zeby od nich wyciagnac kase i zarobic na tej imprezie! To oni tworza kolejki do kibla i zarcia. Dla nich jest wystawa motocykli w namiocie. Wiec od organizatora nie wymagajmy zeby bylo tam wszystko wzorowo zorganizowane, bo nad kilkutysiecznym tlumem gapiow nikt nie zapanuje. Niestety. Taki urok otwarcia sezonu na Bemowie, ze wszystkiego co nie jest na stale przykrecone do motocykla trzeba pilnowac i w kolejsce do kibla sterczec. A motocyklisci zorganizuja sie sami jesli tylko chca.

Ale kurde, strasznie pozno w tym roku ta impreza...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam uraz do Bemowa bo to co sie dzialo rok temu to ''Meksyk'',totalny szal wśród ludzi,zero organizacji-sorki, że tak powiem ale byl ''Bur.el''.W tym roku pojade razem z użytkownikiem o nicku ''Pooh'' czyli mamą i resztą znajomych z tak zwanego ''garażu'' gdzie trzymam moto.Jeżeli bedzie sie dzialo to co rok temu to robie blyskawiczną nawrotkę i jadę gdzieś indziej,w ciche miejsce.A niemam zamiaru zrywać sie z wyra o godzinie 5.30 żeby zdążyć wjechać na dzielnicę Bemowo.Mam też nadzieje, że otwarcie będzie na początku kwietnia bo w dniach 26-27 kwiecien mam egzaminy na koniec gimnazjum :lol: :lol: :lol:

pzdr

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto pojechac tam na jakies 20min przed parada' date=' pogadac ze znajomymi przjechac sie po Warszawie z paroma tysiacami innych motocykli i potem szalec caly dzien do wyczerpania zapasu sil :D[/quote']

 

Można by nie wjeżdżać na teren zlotowiska (chociaż pewnie będę chciał pamiątkowy T-shirt), przejechać się z paradą, a potem śmignąć w siną dal.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety ale wg mnie impreza jest najgorzej zorganizowaną na jakiej kiedykolwiek byłem - zero organizacji zero atrakcji - a na parade czekalem chyba ze 3 h tylko poot zeby prawie zagrzac silnik jeżdząc niewiadomo gdzi e ipoc o(podobno parade jakis czas prowadzili rowerzysci i stad ta kwolne tempo:)- dobrze ze potem Paweł zorganizował imprezke i mozn abyło sie piwka napic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i ... nie wieadomo kogo słuchac :)

Nie bylem tam jeszcze ale chyba jednak nie warto.

 

 

A moze jest cos ciekawszego w tym czsie?? poznan to slyszalem ale poza tym??

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest cos ciekawszego w tym czsie?? poznan to slyszalem ale poza tym??

 

Motor Bike Show Zabrze w dniach 15-17 kwietnia + parada motocykl z Rybnika właśnie do Zabrza.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i ... nie wieadomo kogo słuchac :)

Nie bylem tam jeszcze ale chyba jednak nie warto.

 

 

A moze jest cos ciekawszego w tym czsie?? poznan to slyszalem ale poza tym??

 

Warto chociazby dla tego aby zobaczyc ta ilosc motocykli w jednym miejscu (jeszcze nigdzie nie widzialem takiej ilosci co tutaj) - ale prawda jest taka ze impreze przy okazji lepiej robic samemu gdzies w okolicy bo na samym Bemowie niewiele bylo zorganizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale wg mnie impreza jest najgorzej zorganizowaną na jakiej kiedykolwiek byłem [...]

 

Otwarcie na Bemowie nie jest zle zorganizowane. Jest poprostu kilka tysiecy ludzi i motocykli i nie sposob, nawet przy najszczerszych checiach uniknac braku kolejek do kas czy zajetytch parkingow.

A jezeli ktos chce jechac w cichsze miejsce, no coz... ta impreza nie jest po to, zeby bylo cicho i spokojnie tylko po to by z jak najwieksza pompa rozpoczac nowy sezon.

Na Bemowie bede na pewno a wieczorkiem licze na jakis balecik u naszego przyjaciela z Green Town ;-) W koncu tradycji musi stac sie zadosc!

 

 

Pozdrawiam

Bush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym roku wymysliliśmy sobie ze znajomymi' date=' że osramy bemowo, na którym jest brak jakiejkolwiek organizacji, nie ma parady, wstep jest drogi i nic ciekawego za tą kasę nie ma. Będzie nas grupka min. 3 motocykle, prawdopodobnie tego właśnie dnia (o ile pogoda dopisze) pojedziemy sobie do Kazimierza albo w inne miłe miejsce. Jeśli jest ktoś chetny na takie indywidualne rozpoczecie sezonu to zapraszamy.[/quote']UUUU!niezly pomysl!!he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...