Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Zmień na rozmiar większą od oryginalnej,koszt około 20 zł.

 

W larsonie dostane ? Bo cos nie moge tam znalesc :oops:

ENDURO czy Ty w swojej Dt wymieniles dysze i cos to dalo ?

Jaki jest orginalny rozmiar dyszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem go i sie cały rozklejił :/ !! da sie go jakos posklejac czy cós !!

 

Miałem dokładnie to samo. Rozpadł sie w rękach. Zamówiłem w larsonie i miałem na drugi dzień. Koszt 60zł. Musisz go nasączyć olejem do filtra żeby dobrze spełniał swoja role. Jak nie masz kasy na olej to statecznie ale to ostatecznie można zastąpić go olejem do meiszanki.

Filtów raczej sie nie skleja tylko zaszywa ale to naprawde w desperacji.

NIe kombinuj jazdy bez filtra bo jak załapie syfu to nawet może Ci cylinder porysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mi na moją jazde tez starszcza zwykla iskierka od poloneza i pasuje a po co kupoiwac swiece za 70 zl i jej nie wykorzystywac

 

Co ty chłopcze pier*olisz za przeproszeniem??

Primo - NGK kosztuje 15-20 zł

Secundo - co to znaczy "nie wykorzustywać świecy"?? Jeździć na połowie iskry?? A może świeca NKG daje 1,3 konia mechanicznego więcej niż np świeca Denso, albo 1,8 kilowata więcej niż Iskra?

 

Zielorz, Patrix i reszta "mechaników". Jak macie takie pierdoły opowiadać i ludziom z mózgów sieczkę robić, poszukajcie lepiej w necie innego forum albo siedzcie cicho.

 

Moja tolerancja na szerzenie głupot w dziale enduro kończy się równie szybko jak butelka Finlandii w piątkowy wieczór, więc żeby za kilka dni nie okazało się, że grono forumowiczów pomniejszyło się o kilka osób.

 

Apeluję o pisanie z głową, zadawanie pytań, a nie szerzenie głupot. To forum czyta kupa ludzi szukająca wiedzy. Więc jak nie wiesz, to nie pisz do k*rwy nędzy!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cene 70 złoty wziałem z katalogu larssona http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=showman...&c=20&uid=&sid= jeśli jest za 15-20 to w najbliższym czasie się do ciebie odezwe o adres sklepu gdzie moge kupić za tyle lub u ciebie kupie jeśli możesz sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co za różnica ile kosztuje.

A jak się okaze, ze jest za 50 to co? Żałujesz 20zł więcej, a później będzie 300zł albo i jeszcze gorzej jak coś się stanie.

To są motocykle wyczynowe w których bardzo ważna jest wytrzymałosć materiałów i wszystko musi być zrobione na super.

Inaczej może Cię to drogo kosztować.

 

P.S Ciesze się, ze Dominik wziął sprawy w swoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielorz, jak widze to sa swiece od 14zl NGK, no sa tez swiece za 70zl bo to juz jest technologia z wyzszej polki, moim zdaniem bardziej placa sie dac te 14 zl (czy tam wiecej) za swiece NGK ktora jest do tego sprzetu a nie kupowac ISKRY po 6 zl (czy ile tam stoja) i wymieniac je poniewaz pekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...