Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale mółbys o tym cos wiecej powiedziec

W Dt-tce membrana znajduje sie chyba jakby na kroccu miedzy gaznikiem a cylindrem. W Ts/Rmx jest ona umieszczona jakby pod cylinderkiem. Jak zmienisz membrane to z tego co wiem motor zyska na dynamice, bedzie elastyczniejszy. A znalazles sklep z membranami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz membrane to z tego co wiem motor zyska na dynamice, bedzie elastyczniejszy

Lbo bedzue elastycznieszy albo bedzie miał lepsza moc kosztem dołu. Samą mębraną nie dasz rady zrbic 2 rzeczy na raz. Nie trzeba kupywać całej membrany można, kuoic same listki i efekt taki sam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lbo bedzue elastycznieszy albo bedzie miał lepsza moc kosztem dołu. Samą mębraną nie dasz rady zrbic 2 rzeczy na raz. Nie trzeba kupywać całej membrany można, kuoic same listki i efekt taki sam będzie.

Kiedys widzialem RM-a z taka podwojna membrana z roznych materialow i koles pisal ze nie dosc ze silnik byl bardziej elastyczny to mial lepsza moc, ale nie wiem ile w tym prawdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

. A znalazles sklep z membranami?

nooo www.ebay.de ;) ;) hehe ostatnio widziałem !! nie pamietam ceny !

!! czyli jak je kupie i załoze to nie bede miał dołu ?? tak ?? No własnie jestem ciekawy czy to duzy przyrost mocy jest ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze moto a tu mam taki dylemat. Znalazłem fajny sprzęt, ale jego blat mi sie nie podoba(tu macie linka do moto: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52212855 ). Czy dałoby sie jakoś zrobić / kupić taki blat jak jest w starszych modelach, tj. prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik temp, luzu i miejsce na przebieg?? Proszę o odp bo to dla mnie wazne ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

. Dt80 byly robione w 1997roku??

 

Tak ostatnie sztuki ! nowszysch nie ma !! a szkoda :/ !!

pzdr

Fajno. Pierwszy raz widze taki rocznik. A moze mi ktos wytlumaczyc czemu praktycznie zaprzestano produkcji 80cc?? Czy to dlatego ze nie zalicza sie ich do motorowerow, a na A1 i tak wszyscy braliby 125cc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

W dt80LC2 mialem zapieczone sruby trzymajace wydech przy cylindrze i nie chcialem sam tego bebrac, wiec oddalem moto do serwisu i wymienili szpilki na nowe ;) Teraz przedemna wyprucie dyfuzora :twisted: Czytalem ze Strzalek ma duze doswiadczenie w tej sprawie, czy mozesz napisac jak sie do tego zabrac ? Gdzie najlepiej przeciac i czym to pozniej ladnie zespawac? ;)

Dzieki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik pierwsza klasa, z opisu i zdjęć 8) Dzwoniłek do gościa i się dowiedziałem co trzeba. A co wy o tym sądzicie patrząc na fotki i opis??

Aha, mógłby mi ktos wytłumaczyć dlaczego w larssonie akumlatory do tego sprzętu kosztują 52zł ; 77zł i 103zł :? . Chodzi mi o to czym sie różnią oprócz producenta bo całkowicie nie rozumiem...I jak z tymi zegarami jest??

Pozdrawiam, Mr.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z akumulatorami to chyba chodzi o ampero godziny czyli jak dlugo ci wytrzyma zgaszony np z wlaczonymi swiatlami jesli zle rozumiem to poprawic

Sa tez takie z kwasem i zelowe (maja taki plus ze sie nie wylewaja).

 

Witam

W dt80LC2 mialem zapieczone sruby trzymajace wydech przy cylindrze i nie chcialem sam tego bebrac' date=' wiec oddalem moto do serwisu i wymienili szpilki na nowe Teraz przedemna wyprucie dyfuzora Czytalem ze Strzalek ma duze doswiadczenie w tej sprawie, czy mozesz napisac jak sie do tego zabrac ? Gdzie najlepiej przeciac i czym to pozniej ladnie zespawac?

Dzieki za odpowiedz [/quote']

Ja Ci moge powiedziec tyle ze najlepiej ciac brzeszczotem, wtedy prawdopodobnie orginalne mocowanie beda pasowaly gdyz brzeszczot tnie jakby wezej ;) . W ktorym miejscu ciac w DT80 to trudno powiedziec ale pewnie najlepiej gdzies na zagiecu dyfuzora bo masz wtedy dostep do calosci i widzisz kryzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, czy mozesz napisac jak sie do tego zabrac ? Gdzie najlepiej przeciac i czym to pozniej ladnie zespawac?  

Dzieki za odpowiedz

Tak jak mówi enuroguy a w moim podpisie jest link do fotek mojej Dt i tam jest fota gdzie był pociety dyfuzor. Spawac trzeba migomatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...