Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

W sumiem myslalem ze wyregulowalem dobrze ale dzisiaj tak naprawde mialem dopiero okazje sie bujnac ( bylem w budzie) i jak na biegu odkrece full gaz to sie zamula a jak spuszcze tak do 3/4 gazu to szatan :twisted: nie wiem czy to norma czy musze podkrecic powietrze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumiem myslalem ze wyregulowalem dobrze ale dzisiaj tak naprawde mialem dopiero okazje sie bujnac ( bylem w budzie) i jak na biegu odkrece full gaz to sie zamula a jak spuszcze tak do 3/4 gazu to szatan  nie wiem czy to norma czy musze podkrecic powietrze

Ojjj chyba masz jednak za wysoko iglice. U mnie w TS-ce bylo to samo. Opuscilem troche i motor szedl jeszcze lepiej no i palil mniej :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem denso do crki i ciezko ale zapalila ujechałem kawałek padła :?

wsadziłem starą i cyka koleś taki mi powiedział że jak na mój poziom moge sobie kupić iskre od polka albo dużego fiata bo tak jak jeżdże to mi się bedzie lepiej jeździc a mates kupił denso do dtki (w salonie) pojeździł na niej 5 dni potem miał przerwe kilka dni i też przestała działac też tak jak moja zgubiła iskre (nie było) i narazie ma stara wsadzoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o częsiciach do DT więc może ktoś będzie coś wiedział.... Szukam kierownicy do DT. W miare tanio.. musi być prosta. Najlepiej z klamkami sprzęgła i hamulca (na linke :!: ). Jak ktoś będzie coś wiedział to dajcie znać...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...