Skocz do zawartości

MGH - projekt naszywki


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy, ale skądś znam tego pana ;) Ogłady jakiejś nabrał, ale i dzikości nie stracił, na szczęście. Zdecydowanie korzystnie w wersji black-silver. Lancę, jak mniemam, w razie potrzeby wyciągnie :mrgreen:

Za przemawiają takie argumenty, jak niebanalność projektu, duży ładunek ekspresji, odważne połączenie symboliki (etc. 8) :mrgreen: ) oraz 50 sztuk eglemplarzy przeznaczonych do nieodpłatnego testowania ;)

Przeciw jast taki, że to nie mój pomysł :cry:

Tak serio, to z pełnym szacunkiem, Damian, ale z pomysłu na logo nie dałoby się nigdy wydusić tyle energii, choć dzięki za chęć rozwinięcia tematu :)

Mówię, jakby los był już przesądzony, a to tylko moje zdanie. Czas na innych.

 

OT. Wątek pt. Warszawska Grupa Historyczna chyba zaczyna się gdzieś gubić. Może już odpuścić i założyć jak ma być, czyli MGH?

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

Z naklejka to się wstrzymajny - najpierw może pojedźmy w pare miejsc :)

Karzeł - nie dostałeś maila, bo się do Motocyklowej Grupy Historycznej z bazą w Warszawie nie zgłosiłeś. Naszywka jest sprawą wewnętrzną grupy, a nie ogólnoforumową.

Naszywki jeszcze nie są zrobione, ale będą. :) Sąd sądem, ale sprawiedliwośc musi być! ;) Damian zaproponował dwie modyfikacje - zrobić pióra na srebrno, aby stały się wyraźniejsze i zrezygnować z literek "MGH" na baku. Co do pierwszego się zgadzam, co do drugiego mam mieszane odczucia - zobaczę i podejmę "jednogłośną decyzję".

 

Zobligowany przez rycerstwo ziemii mazowieckiej, mazurskiej, małopolskiej i lubuskiej ogłaszam niniejszym swą wolę:

 

"My, z bożej łaski motobanita Hubert, oświadczamy, że kierując się dobrem ogółu, etc., rozważywszy wszystkie za i przeciw, etc., wysłuchawszy rad rycerstwa szlakiem przodków wyprawy chcącego urządzać i w jedną chorągiew zebranego, etc., huzara za znak nasz przyjmujemy i godnie go nosić się zobowiązujemy, etc."

 

Decyzja podjęta, znak ustalony, przystępuję do ostatecznego negocjowania warunków produkcji (zobaczymy, ile da się tego zrobić).

Pozdrawiam.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My' date=' z bożej łaski motobanita Hubert, oświadczamy, że kierując się dobrem ogółu, etc., rozważywszy wszystkie za i przeciw, etc., wysłuchawszy rad rycerstwa szlakiem przodków wyprawy chcącego urządzać i w jedną chorągiew zebranego, etc., huzara za znak nasz przyjmujemy i godnie go nosić się zobowiązujemy, etc."[/b']

 

Pozdrawiam.

Hubert

Waszeć na okowitę zasłużysz sobie u kopanii całej, aliści to już największa flasza od Ryżego Konia waszeci się należy. Hulaka z niego i leń, bo choć znak nakreślić poprzysiągł, do tych pór znaku nie dał, zwodząc nas na manowce..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło Waściów posłuchać, bo w potopie pogańskiego szczekania, miłe sercu dźwięki mowy najdroższej w ucho sączą się słodko, jak dzban najprzedniejszego miodu w gardło spragnione! :split:

Ale my tu kęsim, kęsim, a Husara do boju sposobić trzeba! Bogu dzięki tylko składać i najświętszej Panience, że nasz Hetman dzieło w swe ręce ujął, to i końca doprowadzi :)

 

No, to szable w dłoń, mości Panowie! ;) :)

 

 

Hej szable w dłoń!

Łuki w juki, a łupy w tankbagi

Przed siebie goń!

Motohusar nam doda odwagi

Ruszamy w bój,

koła dwa niosą nas, jak na skrzydłach

Gorzałki słój

sprawi by nam niewiasta nie zbrzydła!

 

Bywajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmościowie!

Dziękując za sposobność słów sercu memu miłych wysłuchania, rzec jeno chciałem, że do roty tak zacnych braci, co Ojcowizny wartości w talarach, tudzież srebrnikach judaszowych, nie wyrażają, przynależeć, zaszczyt to dla mnie i honor wielki. Rad żem ogromnie, że osoba moja skromna dobrze się w pamięci Waszmościów zapisuje.

W znaku naszem uwagi uwzględniwszy, co dopiero dziś zrobić mógł będę, jako że gołąb elektronowy wiadomości ode mnie przenosić nie chciał i trefnisie, co z rysunków swawolnych robienia byt rodzinie zapewniają, wieści ode mnie żadnych nie otrzymali, do uczynienia go przystępuję.

A że za pomyślnośc naszą toast miodem zacnym wzniesiemy, co go pszczelarze na Litwie czynić najlepszym we świecie potrafią, głęboka ma wiara. A i dzbana okowity przedniej zmarnować nie damy.

Pomni pamięci Ojców naszych, co pod Kirholmem Szweda pobili i pod Chocimiem psubratom miejsce im właściwe pokazali, na szlak niedługo ruszamy, aby znajomość przewag oręża naszego w gminie nie zaginęła.

A ten, kto do cyrulika nas wysłać by chciał, mocy głów nam odmawiając, niech szczeźnie i po wsze czasy potępiony będzie, jako ten zdrajca, co Ojczyznę naszą niczym płótno wyobrażać dobie śmiał. ;) :) :)

Z szacunkiem pozostaję,

Brat Wasz

Hubert h. Deszpot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godnym zwyczajem jest gęby po próżnicy nie rozwierać, ale cisza okrutnie już w uszach dzwoni. Wiary dać nie mogę, że Waszmościom koncept konwersacyi takowej w gusta nie przypadł, a że nie wszytkim pojmować się uda, to tylko posmaczku, jak dziegć dla miodu doda. Pamięci Ojców naszych, jak brat Hubert dostrzec raczył, winniśmy tradycję żywą pielęgnować. Szwedom i poganom trwogi nie okazywaliśmy, to i medyków się nie ulękniem.

Zdrowie Waszeci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Waszmościowie,

Uprzejmie donoszę, że trefnisie dostarczyli mi obiecane naszywki do bezpłatnych testów :) kto chce, niech mi maila z adresem prześle, to wyślę pocztą. Ewentualnie za tydzień, jak będziemy jechać do Modlina, rozdam na spotkaniu.

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie MGH !

 

Jak widzę poważnie bierzecie się do sprawy poprawy identyfikacji grupy {„stowarzyszenia”?) podróżników historyków.

Jak zauważyliście zgłosiłem chęć dołączenia do Was w trakcie wyjazdu do Modlina ale tak na poważnie chciałby się więcej dowiedzieć o charakterze grupy i jej celach/zamierzeniach?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...