Skocz do zawartości

MGH - projekt naszywki


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się podoba zajebiście! aż se wydrukuję i powiesze nad biureczkiem w pracy :P

 

peace :)

 

 

PS.

korzystając z okazji chciałem wszystkich MGHowców przeprosić, że sie nie stawiłem na spotkaniu, ale miałem ślub (nie swój oczywiście :) ). żeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie :P

1. Napis na chorągwi jakoś "nie świeci". Może tylko sam skrót?

2. Może wyjdę na ignoranta, ale nie kojarzę jakoś krzyża z husarskimi skrzydłami :|

3. Super powinno wyglądać w kontrze, np. na chuście

Sam pomysł z husarią - bingo :)

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Chodziło mi o maksymalny eklektyzm :)

Pierwotny pomysł był posunięty nawet dalej, tylko, że już był przesadzony i technicznie nierealny. Chciałem posadzić tego husarza na Sokole 1000 z wózkiem bocznym, wsadzić my w łapę kopię, a jako pasażera dołozyć mu powstańca warszawskiego w niemieckim garnku i szarfą, z karabinem maszynowym w ręku. Ale było tego juz za dużo.

Krzyż istotnie nie ma zbyt dużo wspólnego z husarią. Nosili czasami coś, co się nazywało chyba ryngrafem (mała tarcza na łańcuchu). Może zamienić krzyż na tę tarczę?

Na chorągwi rzeczywiście skrót wyglądałby lepiej.

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnei zajebiste, tylk oprzeszkadza mi ta "tyczka" (kopia moze to miała być, moze poprostu flaga :-). Psuje to linie całego rysunku, według mnie pasuje jak świni siodło. A sam kierowca na motocyklu, podpis pod spodem itp klasa !

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pomarudzę : pomysł na prawdę fajny, ale moim zdaniem za dużo szczegułów i ogólnie za duże. To fajnie pasuje np. na chustę, ale na naszywkę nie - wydaje mi się że będzie nieczytelne. Może by tak ująć trochę szczegółow i powiększyć napis (a tem z proporca usunąć ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie grafika poniosło :banghead: Projekt mi się nawet podoba tylko... obawiam się, że zmniejszony do rozmiarów naszywki, rysunek będzie całkowicie nieczytelny. Obejrzyjcie sobie w pomiejszeniu - naprawdę niewiele widać. Gdyby, jak pisał aker, wyrzucić nieco szczegółów i uwypuklić napis... Myślę, że byłoby wtedy bardziej przejrzyście. Z proporca też według mnie można zrezygnować, napis wystarczy. Ale ogólnie brawa za pomysł :crossy:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie bałem, czy projekt nie jest zbyt szczegółowy. Trochę się pobawiłem i wyciąłem flagę, zmniejszyłem też obrazek do 6,5 cm szerokości, co pięknie wpisuje się w owal o srednicy 8 cm (czyli spokojnie jako naszywka na ramię) i wydrukowałem. Chyba nie ma problemu nieczytelności rysunku (poza podpisem, który wymaga modyfikacji). Naszywka jest przeznaczona do oglądania z bliska - nie musi być czytelna z większej odległości. Porządny haft komputerowy powinien spokojnie dać sobie z tym radę. Co prawda daje się zauważyć brak siodła w projekcie :banghead:

Grafik, który to robił, nie projektował naszywki po raz pierwszy i wręcz deklarował, ze szykuje projekt tak, żeby potem nie kombinować. A że miał wprost powiedziane, że naszywka ma mieć 8 cm, to, mam nadzieję, wiedział, co robi. Ponieważ współpracuję z tą firmą juz od kilku lat, nie mam powodu, by mu nie ufać.

Jeśli chodzi o szkieletona, to chyba nie jest przytyk do naszego wieku, lecz raczej kwestia naszego wizerunku wśród sterników katamaranów :evil:

Ryży Koniu masz pełną rację. Projektowanie logo rządzi się innymi prawami - wymaga dużego uproszczenia i stworzenia projektu, który nawet dziecko powinno narysować bez problemu (dla mnie ideałem jest tu logo Lucent Technologies). To raczej jest rodzaj maskotki, żartu, wyróżnika takiego, jakim był np. bernardyn w Winterthurze. Stąd stopień skomplikowania może byc nieco większy. Zobaczcie znak Polskich Sił Zbrojnych (na rękawach obecnej generalicji)- rysunek orła jest bardzo skomplikowany, a użyta nić jest bardzo trudna w procesie produkcji. Naszywka wojsk lotniczych jest jeszcze bardziej skomplikowana. A jednak wygląda dobrze.

Czekam na dalsze uwagi. W poniedziałek jakoś je podsumuję i podejmiemy decyzję, co z tym dalej robimy.

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA NASZYWKA : jest lepiej, nie narzekam, mnie tam ta kostucha srednio nadal pasuje, ale jest lepiej, ide za głosem wszystkich !!

jest znacznie lepiej bez chorągwi, po wpisaniu w owl bedzie super!!

pozdrawiam (ps. wolalbymm jeźdzca na Afryce, HAHAHAH)

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...