Skocz do zawartości

Podświetlanie neonem...


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak :Lubie ostro jeździć ,lubię sie wyrożniać i robić to czego nie robią inni -nie podoba sie to komus trudno jego problem sa ludzie na tym forum którym sie to niepodoba ale potrafia powiedziec to w sposób inteligentny np.Spidi, maniek_7 ale zawsze znajda sie Ci mniej inteligentni których słownictwo ograniczy sie do "festyn" , "wioska" itp pokazuje to tylko co sobą reprezentuja,dzieki turek i igła za poparcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba sie to komus trudno jego problem

 

Nie uważam, aby to był mój problem.

Chyba to nie jest niczyj problem.

Ja, tak samo jak Ty wyraziłem swoją opinię.

Tobie się podoba - ok, mi się nie podoba - ok.

 

Nie uważam także, aby po sposobie tak krótkiej wypowiedzi ocenić inteligencję rozmówcy.

Z resztą to nie miejsce, aby gadać o IQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo o ruchu drogowym:

"4. Zabrania się:

  3. umieszczania w pojeździe lub na nim urządzeń stanowiących obowiązkowe wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego, wysyłających sygnały świetlne w postaci niebieskich lub czerwonych świateł błyskowych albo sygnał dźwiękowy o zmiennym tonie;"

 

PAnowie mamy psa w naszych szeregach :lol: :banghead:

 

zainstalowanie tzw"miotacza płomieni" do wydechu

pare nalepek ala racingowych , zeszlifować slidery w kombi pilnikiem i założyc zaakatowane opony z wyscigów i szpanować że sie tak po wniklach lata Razz

 

 

Nie uwazam zeby zakladanie opon po treningach na torze bylo czyms złym. Jak wiadomo opona taka ma doskonale wlasciwosci, a zakup nowej wiaze sie z wydaniem bardzo znacznej sumy, wiec lepiej kupic uzywaną tym bardziej ze konczy ona sie i tak po 2tys km :roll: .

Wracając do tematu to neony oczywiscie tak, ale ze smakiem i bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze znajda sie Ci mniej inteligentni których słownictwo ograniczy sie do "festyn" , "wioska" itp pokazuje to tylko co sobą reprezentuja,dzieki turek i igła za poparcie!

 

fstszonsajonce. Chciales wiedziec co sadza inni - to juz wiesz. Mnie sie tez nie podoba no i co? Jestem przez to mniej inteligentny? De gustibus non disputandum est, czy jak to tam bylo ;-)

 

Dla mnie neon kojarzy sie z chlopaczkami w ospojleorwanych CRX-ach czy innych Golfach, ktorzy naogladali sie za duzo "Szybkich i wscieklych" i wlasnie na sile chca sie wyroznic. No ale jest to tylko moje osobiste zdanie i masz jak najbardziej prawo sie z nim nie zgodzic. A jak ma sie neon do ostrego stylu jazdy to juz w ogole nie wiem. Naczy ze jak pod stajnie podjezdzaja jakies rututnie czy inne goldasy naszpikowane LED'ami i innymi neonami, to znaczy ze oni szbko jezdza? Cholera, moglem se czopera kupic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
heh turek może założymy takie dyskoteki?pewnie dziewczyny z wsi by na to leciały...

 

nie róbmy komuś konkurencji :lol:

 

 

pees. tylko po co mamy przecież nasze neony :lol: :lol: -my buraki musimy trzymać się razem :twisted:

Dziewczyny??? Moze jakies z waszej okolicy, bo na pewno nie z mojej.

Co do drugiego - tak trzymajcie sie razem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie bullson chciałbym zobaczyć dziewczyny od Ciebie ale niewiem czy to bezpieczne...heh fat niewiem nie bede Cie osadzal ale zrozumiałes mnie spidi i maniek_7 im tez sie nie podoba ale umieją to powiedziec w sposob kulturalny i to ich wyroznia spośrod innych uzyje ich słownictwa "buraków", po drugie co jak co Honda crx i golf to świetne samochody, wiec za cholere nie rozumiem o co Ci chodzi...A co do tych maluchów bullson to u mnie takie nie jeżdzą ,to najlepiej świadczy gdzie Ty żyjesz ze takie widzisz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bern => Podejrzewam, ze chlopakom chodzi o sposob przekazania swego zdania. Podajac dwa skrajne przyklady mozna powiediziec to samo na 2 sposoby:

 

1) Nie podoba mi sie.

2) Ale kur*a obrzydlistwo. Chyba kogos poje*alo zeby takie ch**ostwo robic z motocykla.

 

Mysl ta sama, ale forma inna :banghead: Jednym sie podoba - innym nie. Jedni moga powiedziec, ze Alf007 ma spaczony umysl montujac takie rzeczy. Jednak wszystko jest wzgledne. Za 100 lat stroboskopy moga byc montowane seryjnie w kazdym moto i wtedy ktos kto to wykreci bedzie jakis "inny".

 

Podsumowujac. Jednym sie podoba - innym nie. Jedni wolo sporty, a inni cruisery/crossy/klasyki itd. Kazdy ma prawo do wlasego zdania. Wazne jedynie zeby je przekazac w sposob nie obrazajacy innych.

 

Takie jest moje zdanie.

 

pozdrawiam

dofiaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, tak samo jak Ty wyraziłem swoją opinię.

 

niestety nie tak samo :!: bo sęk w tym jak to zrobiłeś :!:

 

Nie uważam także, aby po sposobie tak krótkiej wypowiedzi ocenić inteligencję rozmówcy.

inteligencję nie :!: natomiast coś na temat kultury osobistej i wychowania można już powiedzieć :idea:

 

To powiedz mi co sobą reprezentuję, bo ja nadal twierdzę, że to festyn. I zdania nie zmienię, a właśnie pytałeś o zdanie innych.

 

to ja Ci powiem :banghead: -( oczywiście nie to co sobą reprezntujesz ) ale jakie zdanie prezentujesz - odmienne :!: od mojego ( naszego ) i tyle mogę powiedzieć :evil: - no chyba, że jeszcze to że wyrażone w sposób kulturalny !-czego niestety nie można powiedzieć o niektórych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny??? Moze jakies z waszej okolicy, bo na pewno nie z mojej.

to że w twojej okolicy :arrow: otoczniu nie ma dziewczyn to już wiemy :mrgreen: -powiedz nam coś czego jeszcze nie wiemy :?:

 

Co do drugiego - tak trzymajcie sie razem :lol:  :lol:  :lol:

 

a o tym pewnie możesz nam dużo powiedzieć :!: :laughing: :mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Głupich komentzry nie bede komentował. Skupie sie tylko na powazniejszy rzeczach. Chodzi mi o stroboskop.To akurat uwazam za dobra rzecz przy motocyklu. Mam tu na mysli cos takiego jak ma Wielki Straznik Teksasu Walker. W swojej terenówce w przednich reflektorach ma cos takiego zamontowane. To byłoby dobre w motocyklu, gdy np ktos wyprzedza na trzeciego i wali prosto na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie tak samo  :!:  bo sęk w tym jak to zrobiłeś  :!:  

No... może troszkę przykolorowałem :D

 

inteligencję nie  :!:  natomiast coś na temat kultury osobistej i wychowania można już powiedzieć  :idea:

Wybacz me zachowanie.

Przepraszam wszystkie urażone dziewczyny.

... serce mi krwawi.

 

:evil: :evil: :banghead: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o stroboskop.To akurat uwazam za dobra rzecz przy motocyklu. Mam tu na mysli cos takiego jak ma Wielki Straznik Teksasu Walker. (cut) To byłoby dobre w motocyklu, gdy np ktos wyprzedza na trzeciego i wali prosto na ciebie.

 

o to chodzi. są takie "urozmaicenia" motocykla, które służą poprawie bezpieczeństwa lub komfortu jazdy, a są takie, które służą jedynie szpanowaniu. neon pod ramą należy do tych drugich, dobrze zainstalowane strobo do tych pierwszych. podobnie jak poprawie bezpieczeństwa służyć może głośniejszy wydech, dodatkowe światło stopu, czy światła (reflektory) np. przeciwmgielne - to też można założyć do moto, kwestia tylko że nie do każdego będzie pasować. ba, nawet kompresorek z ostrą trąbką może służyć bezpieczeństwu jazdy :banghead:

a propos: strobo sprawdza się (ponoć, jeszcze nie mam) przy wyprzedzaniu, kiedy na drodze po obu pasach ścigają się ciężarówki, maluchy (również te ze spojlerami na lusterkach) albo inne zawalidrogi. nie ma wtedy jak strobo w tylną szybkę... natychmiast zauważają motocyklistę; jeszcze tylko żółta kamizelka i... szerokiej drogi :evil:

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...