Skocz do zawartości

Zawody


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli idzie wiosna. Przydałby się przyklejony temat dotyczący zawodów. Mam na myśli wszelkiego rodzaju spotkania dla amatorów enduro, crosscountry cross itp. W zeszłym roku o organizowanych zawodach dowiadywałem się jak już było "pozamiatane". Wiem ,że jest tego sporo w Polsce, ale dla żółtodziobów przydałoby się info w naszym dziale. Pozdrawiam! (zniecierpliwiony zawodnik-żółtodziób-amator) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koło łodzi jest prywatny tor na którym są organizowane zawody jakoś 3 - 4 razy w roku.Tor ma umiarkowaną trudność i posiada kilka ciekawych (zdradliwych) kawałków. Najbliższe zawody będą chyba w marcu jak się dowiem to poinformuje.

Wpisowe od 10 zł dla młodzików i klasy "turist" reszty nie pamiętam ale chyba jakoś do 30zł w cenie wpisowego jest ciepły posiłem (typu karczek z grilla :P ) i oczywiście numer startowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lapagora: pomysł. mnie czesto omijały zloty, mieszkam w okolicy, gdzie poza polanowem, bagiczem i miastkiem raczej się nic nie dzieje, nie wspominając już nic o typowo endurowych imprezach :cry: pewnie są jeszcze jakies mniejsze, ale dowiaduje sie juz po fakcie:evil:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daleko miasta Leszno jest miejscowosc Wschowa a na jej obrzezasz tor motocrossowy "Kacze doły " w tamtym roku byłem tam na mistrostwach europy juniorów jako widz w tym roku mysle ze sie przejade nie jeden raz na tym torze :) szkoda tylko ze ten klub co tam był zbankrutował i juz nie odbęda sei tam zadne zawody ;) . JEdenk nie wszystko stracone dowiedzialem sie ze terz nie daleko mnie w miejscowosci Wilczyn istnieje tor na ktorym odbywaja sie jescze zawody http://www.motocross.wejdz.net/index1.php . Moze ktos jest z tych okolic i moze sportkamy sie keidys na torze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuja Cie amatorskie imprezy na poludniu polski to:

1. Winów, niedaleko Opola. Imprezy na wiosne i na jesien. Tor zorganizowany na poligonie, troche jazdy po trawie, troche po piasku, pare blotnych pulapek, trasa raczej plaska, raczej bez latania. Trase ogolnie mozna zaliczyc do tych latwiejszych. Petla chyba z 9 km ale glowy nie dam.

2. Okolice Zawoji , za Sucha Beskidzka to jest. Organizatorem jest PS BIKES z Krakowa. W pierwszy dzien byl rajd enduro, na drugi dzien podjazd na czas pod stok narciarski Mosorny Gron. Jesli chodzi o trase rajdu enduro to dosyc trudna, przeprowadzona przez tereny lesne. Sporo podjazdow i zjazdow, do tego po obu stronach drzewa, w lesie mnostwo blota, sliskie skaly i kamienie. Petla zdaje sie miala okolo 15 kilometrow.

Podjazd - z poczatku w miare latwy, potem w miejscu gdzie zaczynalo sie stromo, spore kamienie. Kto stanal to juz raczej nie ruszyl. W tym roku chyba powtorza cala imprezy.

3. Zawody na hałdzie koło Wałbrzycha. Tu juz nie byłem ale też ponoć niezatrudna impreza. Może uda sie w tym roku zorganizować.

4. Kryspinów koło Krakowa. Tu wiecej informacji

http://www.motofun.cc.pl/cc.html

 

Jezeli bys chcial ogladnac sobie te dwie pierwsze imprezy na fotach, to daj znac na PW, wysle linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koło łodzi jest prywatny tor na którym są organizowane zawody jakoś 3 - 4 razy w roku.Tor ma umiarkowaną trudność i posiada kilka ciekawych (zdradliwych) kawałków. Najbliższe zawody będą chyba w marcu jak się dowiem to poinformuje.

Wpisowe od 10 zł dla młodzików i klasy "turist" reszty nie pamiętam ale chyba jakoś do 30zł w cenie wpisowego jest ciepły posiłem (typu karczek z grilla :( ) i oczywiście numer startowy :)

 

Chodzi ci o tor w Strykowie - ten jest ogólno dostępny gdy nie ma zawodów- czy może jeszcze gdzieś jest jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_moto...lendarz&idkal=6 - kalendarz zawodów motocrossowych. ja zamierzam wystartowac we wszystkich rundach przynajmniej pucharu PZM

Brawo i mam nadzieje, że spotkamy sie w czerwcu w Ostródzie :) :( ;)

 

NIc w zasadzie nie trzeba. Jedziesz na zawody, przed startem placisz wpisowe, plus ewentualnie jezeli organizator zarzada musisz wykupic ubezpieczenie. Wpisowe to kwota w granicach 60-100 zl

Musisz mieć też czasem zaswiadczenie lekarskie, że sie nadajesz. Cześsto takie zaswiadczenia wypisują w karetce zabezpieczającej zawody:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć też czasem zaswiadczenie lekarskie, że sie nadajesz. Cześsto takie zaswiadczenia wypisują w karetce zabezpieczającej zawody:D

....podczas przewozenia zawodnika do szpitala, żeby organizator nie dostał po dupie :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...