Skocz do zawartości

blokada XENA


Gość injected
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio kupiłem używaną blokadę XENA. Starsza generacja nie taka futurystyczna jak te nowe, najprawdopodobnij z pierszych modeli i mam problem bo nie mam pojęcia jak tą gadzinę otworzyć i wymienić baterie bo już cienko piszczy. Za pomoc z GÓRY WIELKIE DZIĘKI.

Pozdro

Tomek

(Honda cbr 600 f)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio kupiłem używaną blokadę XENA. Starsza generacja nie taka futurystyczna jak te nowe' date=' najprawdopodobnij z pierszych modeli i mam problem bo nie mam pojęcia jak tą gadzinę otworzyć i wymienić baterie bo już cienko piszczy. Za pomoc z GÓRY WIELKIE DZIĘKI.

Pozdro

Tomek

(Honda cbr 600 f)[/quote']

 

odkręcasz srubę imbusową bedącą w szczelinie gdzie wchodzi tarcza i chwilke mocujesz sie aby zsunąć pokrywkę z głośniczkiem. Wymianiasz 2 baterie typu AAA (1,5V) składasz wszystko do kupy i po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.larsson.com.pl

 

Tam jest oferta blokad. Nie ma XENY, ale dostępne sa blokady firm MAGNUM i LUMA.

 

Wejdź na zakładkę SKLEP INTERNETOWY, tam znajdziesz to co potrzeba;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Ile kosztują blokady Xena?

 

Oto co ma na dysku zapisane:

 

Agnieszka Stawska-Rosiak, ul. Promienna 8, Warszawa, 0-602 755 161

 

praga przecznica od radzyminskiej

 

za obi

 

przed swiatlami, za przystankiem

w prawo, druga w prawo jakby wracac do obi i tam bedzie mala uliczka

na terenie serwisu suzuki

 

 

Ja kupowalem XENE bodajze XS-12, model z alarmem, ok 250 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde !! Właśnie kupiłem oryginalną Xene na allegro za 60 zł! A w sklepie z 250 zl minimum. .Dziś do mnie doszła :D

Jestem happy, założylem na tarczę, je*łem z papcia i usłyszałem baaardzo miłe i głośne wycio-piszczenie ;)

Kurna, ja bez tego allegro to bym chyba nie wydolił z "niezbędnymi dla motocyklizmu zakupami", a W? ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...