Skocz do zawartości

Co to za wynalazek??


Rekomendowane odpowiedzi

blotnik przedni rzeczywiscie wyglada smiesznie, jak jakis... dziób?! A poza tym to mi sie bardzo podoba taki motorek, no i ta cena...

Tylko ciekawe gdzie czesci mozna dostatac do takiego cuda

 

Błotnik zawsze można zmienić na inny tylko ciekawe jak to jest z awaryjnością i z częściami a znając życie jest ich mało, trudno je dostać i są cholernie drogie. Ja bym w to nie inwestował wole stare ale przetestowane sprzęcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ten cudak kosztuje??nigdzie nie widze ceny.

ale ta machina musi byc bardzo mocna, 150 cm w czterosówie czyli ma jakies 15 koni. jak na crosówke to chyba sporo :) buahaha no i jak na prawdziwa wyczynówke przystało ma upsy :twisted:

a oswietlenia nie ma bo każdy wstydziłby sie wyjechac tym czyms na ulice

 

zobaczcie, jaki ten motorek jest mały, ten koles na zdjeciu siedzi prawie na koncu kanapy, gdyby siedział normalnie to pobijałby sobie kolana kierownicą

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no machina LUX :D;) no i ma up-side down i centalny amor;) i wydaje mi sie ze za te wynalazek do ktorego trudno znalezc czesci chca jakies 7 tys.... lol :) wiec jak Pinech napisal

Ja bym w to nie inwestował wole stare ale przetestowane sprzęcy

Aha i mogliby wywalic zbedne rzeczy np jak ten bagaznik albo ten jeden tlumik bo przeciez to jest "MOTOR KROSOWY"8):D to dwa sa zbedne ;):flesje:;) no i by moze sie rozpedzil do tych 100km/h :flesje:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mocy co oni wycisnęli z tego silniczka można wybrać już z 125.. dajmy na to Honda XR125L :) 125 4T też koło 12km. Znając życie to to jest tani wyrób składany przez chińskie dzieci. Gdyby zastosowali jeden tłumik mogli by leciutko zredukować mase motocykla. No i jeszcze te hardcrossowe opony :D. A powie mi ktoś po co w "krosie" lusterka?? :?... podsumowanie? tania chińska czy koreańska zabawka typu KEEWAY która po dłuższym postoju nie bedzie chciała odpalić....

 

amortyzatory tylne

widze jeden:roll:

tłumiki

tu przynajmniej dobrze napisali :D

rama bagażnika

tak to się teraz nazywa?? :roll:

 

ale nie ma co... to mnie rozwaliło najbardziej :

 

 

Albo ten ktoś się zna na motocyklach... albo się poprostu pomylił... :twisted:

 

 

Nie no w skrócie mówiąc : motocykl zabawka nadająca się na prezent na komunie...

 

 

Ps.: Sorki za takiego posta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no prawdziwy motocykl "krosowy" :) . Jak dla mnie wyglada smiesznie- wolalbym Simsona. Tutaj napackali wszystkiego. Fajnie brzmi: "Mam crossa 150cc, 2x Tarcze, Up-side down, Centralny amortyzator, no ale zobaczcie jak wyglada na tym ten koles :? . Pewnie tarcze chodza gorzej niz porzadny beben. Pozatym albo mi sie wydaje albo lewy tlumik jest inny od prawego- wyglada to dziwnie :D. Hehe ale w wyposażeniu ma nawet amortyzatory tylnego i przedniego koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisalo duzo osob wczesniej nigdy bym sie nie pakowal w chinskiego kała, juz wolalbym simka, albo 10 -letnia yamahe dt niz takie cos. Nie warto sie pakowac w jakies chinskie wynalazki robione jeszcze z najtanszych i najgorszych materialow. Tak samo dla mnie glupota jest kupic jakiegos keewaya (skuterka) nowego niz kupic np. jakas uzywana gilere albo piaggio. Nie da sie tanio zrobic czegos dobrego i niezawodnego bo zawsze trzeba na czyms oszczedzac, jak nie na silniku to na zawieszeniu jak nie na zawieszeniu to na hamulcach zawsze beda jakies ubytki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam crossa 150cc, 2x Tarcze, Up-side down, Centralny amortyzator

nie no fajnie tylko jak sie zapytaja jakiej marki... to odpowiesz ''Eeee wiesz to jest motor KROSOWY' ;)no i jest szpan ze masz KROSA :);) :D

Ja tez bym wolal kupic simaka jakiegos :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja enduro prezentuje sie troche lepiej. Zrezygnowano z centralnego amortyzatora i ups-ow i pewnie to na dobre wyszlo. Ale jak dla mnie to zupelnie inne motocykle! Nie maja ze soba chyba nic wspolnego :) . Nawet silnik ma inne dekle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...