Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie Wrocławianie,

Potrzebuje pomocy bo nie daje rady sam, a konkretnie chodzi mi o namiar na mechanika, ewentualnie osobę co by potrafiła znaleźć przyczynę dlaczego Tcat po ulewie jeżdzi dobrze dopiero powyżej 5k obr. Byłem w serwisach ale co serwis to inne zdanie, nie mam kasy zeby finansować zgadywanki mechaników. Może ktoś z Was umie i ma narzędzia zeby przeczyścić gaźniki albo popatrzeć czemu mi kocur nie lata?? Oczywiście odwdzięcze się za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :P czarna xj to moje maleństwo.

no to jest nas juz 2 na tym osiedlu :P jak bedziesz mial czas kiedys gdzies polatac to zgadamy sie , a za 2 tygodnie jedziemy do Tych na impreze Dzemowa wiec jak bys pisal sie na taka impreze-im wiecej nas pojedzie tym fajniej bedzie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie Wrocławianie,

Potrzebuje pomocy bo nie daje rady sam, a konkretnie chodzi mi o namiar na mechanika, ewentualnie osobę co by potrafiła znaleźć przyczynę dlaczego Tcat po ulewie jeżdzi dobrze dopiero powyżej 5k obr. Byłem w serwisach ale co serwis to inne zdanie, nie mam kasy zeby finansować zgadywanki mechaników. Może ktoś z Was umie i ma narzędzia zeby przeczyścić gaźniki albo popatrzeć czemu mi kocur nie lata?? Oczywiście odwdzięcze się za pomoc

czesc kolego.w Sobotce jest dobra ekipa mechaniklesow, znaja sie na robocie i wogole polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kolego.w Sobotce jest dobra ekipa mechaniklesow, znaja sie na robocie i wogole polecam.

 

Tylko sprecyzuj którzy, bo od kumpla z Sobótki miałem dość skrajnie negatywne opinie

o jakimś mechaniku, nie pamiętam teraz któren to był :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

dzieki wszystkim ludziom dobrej woli... wszystkie Wasze propozycje skrupulatnie przeanalizowałem i oddałem moto do serwisu na Sępolnie - www.motoracer.pl - ul. Mielczarskiego 60a. Zrobili dobrze, Pani chodzi jak trzeba, tylko nie wiem czy za bardzo ze mnie nei zdarli... mianowicie:

- wymiana świec

- przedmuchanie filtra powietrza

- czyszczenie gaźników

- synchronizacja gaźników

- przywrócenie membrany do zycia na 4tym garku

- smarowanie łańcucha

=410zl :|

 

Ostatecznie, wszystko wróciło do normy, Suzi lata... wiec nie moge złego slowa powiedzieć tylko caly czas chodzi mi po glowie uczucie ze zostalem wyruchany :/

 

Pozdro ekipa!

 

Ps. Jakies wspolne latanko dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

dzieki wszystkim ludziom dobrej woli... wszystkie Wasze propozycje skrupulatnie przeanalizowałem i oddałem moto do serwisu na Sępolnie - www.motoracer.pl - ul. Mielczarskiego 60a. Zrobili dobrze, Pani chodzi jak trzeba, tylko nie wiem czy za bardzo ze mnie nei zdarli... mianowicie:

- wymiana świec

- przedmuchanie filtra powietrza

- czyszczenie gaźników

- synchronizacja gaźników

- przywrócenie membrany do zycia na 4tym garku

- smarowanie łańcucha

=410zl :|

 

Ostatecznie, wszystko wróciło do normy, Suzi lata... wiec nie moge złego slowa powiedzieć tylko caly czas chodzi mi po glowie uczucie ze zostalem wyruchany :/

 

Pozdro ekipa!

 

Ps. Jakies wspolne latanko dzisiaj?

Siema.

No tak na moj rozum to chyba najdrozsze smarowanie lancucha o jakim slyszalem. He he he ;)

Mieszkam calkiem niedaleko ale o tym serwisie nic nie wiem :icon_rolleyes: ,cos mi sie jednak wydaje,ze dobrze chodzi Ci po glowie :crossy: Jak dla mnie to pewne rzeczy mozna zrobic samemu,chyba ze to smarowanie bylo ekstra ;) Nic sie nie martw,kasa rzecz nabyta.

P.S. A dzisiaj zrobbilem sobie taka fajna traske Olesnica-Olawa,a dawno temu jezdzilismy dookola Wroclawia,wiec moze kiedys... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprecyzuj którzy, bo od kumpla z Sobótki miałem dość skrajnie negatywne opinie

o jakimś mechaniku, nie pamiętam teraz któren to był :>

chlopaki z NINJA MOTORS jak dla mnie sa spoko i nie zdzieraja

pozdro

 

Siema.

No tak na moj rozum to chyba najdrozsze smarowanie lancucha o jakim slyszalem. He he he :icon_razz:

Mieszkam calkiem niedaleko ale o tym serwisie nic nie wiem :) ,cos mi sie jednak wydaje,ze dobrze chodzi Ci po glowie :wink: Jak dla mnie to pewne rzeczy mozna zrobic samemu,chyba ze to smarowanie bylo ekstra :biggrin: Nic sie nie martw,kasa rzecz nabyta.

P.S. A dzisiaj zrobbilem sobie taka fajna traske Olesnica-Olawa,a dawno temu jezdzilismy dookola Wroclawia,wiec moze kiedys... Pzdr.

 

 

faktycznie troszke sporo zaplaciles mysle ze o 100 za duzo, ale moze sie myle,a we wrocku tez spokojest gosciu o Ksywie Kral na reymonta, za synchro i regulacje zaworow plus przeczyszczenie gaznikow zabulilem niecale 350 pln

 

 

Zgadza się :bigrazz: czarna xj to moje maleństwo.

[/quote

 

kiedy gdzies polatamy??? byles na zlocie xj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko oprócz synchrynoizacji gaźników zrobił bym sam, nigdy bym nie dął tyle kasy za takie banalne sprawy....

a jeszcze, na czym miało to polegać?

- przywrócenie membrany do zycia na 4tym garku

Wiec, mechanik powiedzial mi ze sie "zastala" i takie rzeczy powinno sie wymienic na nowe, ale jako ze to bylby koszt 600zl (tak powiedzial) to on ja przesmarowal, "rozruszal" i dziala "jak nowa". Dodam moze jeszcze, ze oprócz kosztu samej wymiany swiec, oczywiscie cena swiec tez jest w tym zawarta.

 

Co do latanka, to zrobilem trase: Wrocław->Środa Śl.->Sobótka->(A4)->Legnica->Wrocław - ok. 190km :lalag:

 

Banan na mordzie jak nic :] Latalismy we trzech:

- Bandzior 600N

- Maruder

- CBR 1100 XX

 

Jednak w dalszym ciagu nie padla jakas konkretna odpowiedz co do miejsca spotkan, bo Maslice, albo Drukarnia na Nowym Dworze to zbyt ogledne wskazowki. Ustalmy jakies konkretne miejsce i czas na codzien. Jesli ktos bedzie mial ochote na latanie w wiekszym niz tylko swoje osobiste grono, to bedzie wiedzial gdzie sie udac i na ktora godzine i w ten sposob dorobi sie ekipa :banghead:

Co Wy na to?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...