Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja,jezeli bedzie kasa to jutro oddam Yamahe do serwisu, jezeli nie to w przyszlym tygodniu. Nie wiem kiedy do mnie wroci :cry:

Ale kombinujmy, bo jezeli spotkamy sie raz to potem bedzie juz tylko lepiej.

Moze zalozymy jakis MC ;) :lol: (joke zeby nie bylo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe MC, Tyś się chyba nie wyspał że Ci takie dżołki po głowie lataja :twisted: , ja myślę powrócic z moim aniołkiem po 15tym do wrocka wiec skombinujmy jakies spotkank0o wrocławskich moto-zjebów... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pomysl wyjazdu do szklarsiej poreby! trasa przez strzegom - jest tam wzglednie maly ruch, sa zakrety i pagorki wiec jest roznorodnie, a przed sama szklarska bonus - kilka fajnych winkli ( a potem jeszcze mozna pojechac w strone przejscia w Jakuszycach i poogladac piekne widoki gor izerskich i tez zaliczyc fajne zakrety z super asfaltem.

I spotkac ekipe bogatynska... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spotkamy się na Przełęczy Okraj?

Może Ścięgny (Western City) koło Karpacza??? Jako punkt startowy, potem np. Okraj, Czechy, powrót przez Jakuszyce na Szklarską ???

 

Trzeba tylko wyczekać jakiejś suchej i cieplejszej soboty :banghead:

 

Co na to reszta?????

 

 

PS. Ładna mapka okolic do obejrzenia pod adresem http://mapy2.atlas.cz/mapviewer/mapviewer.aspx wystarczy tylko powiększyć rejon Trutnowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spotkamy się na Przełęczy Okraj?

Może Ścięgny (Western City) koło Karpacza??? Jako punkt startowy, potem np. Okraj, Czechy, powrót przez Jakuszyce na Szklarską ???

 

Trzeba tylko wyczekać jakiejś suchej i cieplejszej soboty :banghead:

 

Co na to reszta?????

 

Ja jestem chętna... nie dość że ładne śmiganko się szykuje :twisted: to jeszcze poznanie nowych ludzi 8)

 

Pogoda ma być coraz ładniejsza, więc tylko czekać na słoneczko i jazda...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam po czeskiej stronie tez sa ladne widoczki jak kogos to rusza... i krete drogi, dobry asfalt. Jechalem w zeszlym roku przez szklarską, jakuszyce i po drugiej stronie gór wzdłuż granicy do Lubawki. Spoko spacerek, po tamtej stronie krążyli też niemcy na moto. Fajnie tam jest, domki na wsiach zadbane, nawet takie bardzo stare... tak że pisać się, pisać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym z wami pośmigał, ale jak wychylę głowę za okno to troszkę pada, weekend ma być taki sam więc...

 

Co do czeskiej strony, to też sobie kiedyś zrobiłem wyprawę z Jeleniej do Jakuszyć i po czeskiej stronie do Lubawki. Szczerze powiem że troszę mnie nerki bolały, asfalt nie najlepszy, ale warto było bo widoki świetne, nawet gdzieś po drodze lotnisko mijałem.

 

Można się wybrać POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym z wami pośmigał, ale jak wychylę głowę za okno to troszkę pada, weekend ma być taki sam więc...

Pisałem wyżej że czekamy na cieplejszą i suchą sobotę 8) na razie wynika że Astarte i PGR będą mieli moto dopiero po 15-tym, więc może ustalmy wstępnie datę na 21.05 ???

Co na to reszta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...