Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to bazar wrocławski sie odbył. Byłem' date=' widziałem , nabyłem ubranko. A nikt nie zadzwonił. A może moje PW nie doszło? Szkoda.

 

 

Pozdrówka[/quote']

To bardzo typowe. Wsrod forumowiczow najlepiej idzie umawianie przez forum a realizacja najczesciej zadna.

Badz cierpliwy ja prawie rok walczylem aby sie spotkac z wroclawskimi motocyklistami i raz sie udalo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsrod forumowiczow najlepiej idzie umawianie przez forum a realizacja najczesciej zadna.

No to Michał teraz nam dowaliłeś ;)

Fakt, faktem, że ostatnie "zorganizowane" spotkanie odbyło się w okrojonym stanie ale następny raz będzie pomyślniejszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawie rok walczylem aby sie spotkac z wroclawskimi motocyklistami

Jakiś miesiąc temu zmusilem sie do przeczytania całego tematu o Wrocławiu. I małe Michale sprostowanie. Nie "prawie rok" tylko "ponad rok" ! I nie nasza to wina. Nie chce mi się cytować Twoich wypowiedzi, z których wynika, że ciągle Ci coś stoi na przeszkodzie. Tobie - nie nam.

To bardzo typowe. Wsrod forumowiczow najlepiej idzie umawianie przez forum a realizacja najczesciej zadna.

No tu kolego to dowaliłeś. I powiedz jeszcze, że we Wrocku biją murzynów ! :mrgreen:

Po moto naszego kolesia w daleką podróż - pojechały 4 osoby, a dodatkowe 3 osoby były już na miejscu. Tegoż wieczora Lornetę okupowało pomiędzy 16 a 18 osób. Po bajzlu we Wrocku, jak weszliśmy ponownie do Lornety, to obsługa załamała ręce i nie chciałbys usłyszeć komentarza kelnerki. Zlot we Wrocku, na który nie mogłes przyjechać przybyło ponad 40 osób. Na tę cześć oficjalną. Bo w przeddzień w Czeskim Filmie było zaledwie 25 osób. Bo to taki spontan był. Przyjechałeś raz, po ponad roku, w okresie kiedy studenci mieli ferie, ktoś tam miał szkolenie firmowe, ktoś tam leżał z temperaturą, ktoś tam miał kaca i wyciągasz bardzo pochopne wnioski, że tylko się umawiamy i do niczego nie dochodzi. O imprezach okazji zakupu motockla, przykręcania tablic w motocyklu, ładowania akumulatora w motocyklu, naprawy rozrusznika w motocyklu nie wspominam. Dowody na to są w większości na forum. Więc nie chrzań przyjacielu farmazonów, bo jak ktoś nas jeszcze nie zna, to Ci uwierzy. Podpadłeś chłopie przeokrutnie nieprzemyślanym postem, więc na najbliższy swoj zjazd zjeżdżasz z kratą okowity na przeprosiny. Amen

P.S. A Drogowcowi wyjaśniłem dlaczego tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszesz Procie mądre jest zaprawde ale z tym sie nie zgodze:)

 

we Wrocku biją murzynów !

 

 

Na 2 czarnoskórych przyjaciół jakich znam 2 dostało we wrocku:) jeden w biały dzień pod pregierzem, 2 w klubie JAZDA o godzinie 19-20 na parkiecie :DDD wiem ze to nie smieszne ale w calej tej polskiej zeczywistosci to jest smieszne i to bardzo:) a tak poza tym to SZACUN po dwakroć : Kaśka, Prot, Kaśka II, Mario, KAKA, PGR, Szfagier, Greg + brothers, Konik, Mischel, Igła, Embrion, Jerry, Kask i pewnie jeszcze ktos kogo nie pamietam z racji sklerozy ale za duzo ludzi w za malym odstepie, a wlasnie: Major ale cos nieaktywny na forum,

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 19:07 ]

KU*wa jednak skleroza:D szacun po sasiedzku Boczu, pod latarnią najciemniej:DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Sosna - przyznaję Ci rację. Nie pomyślałem o tym, o czym piszesz i o czym wiedziałem.

Wobec tego powiem tak:

 

No tu kolego to dowaliłeś. I powiedz jeszcze, że Curie-Skłodowska była kobietą ?!?!?!? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie tak zaraz na mnie denerwujecie ?

Piszac o dobrym umawianiu sie bez realizacji nie mialem na mysli tylko wroclawskich motocyklistow tylko forumowiczow ogolnie. Pisalem o tym nie raz juz na tym forum, i bylo to przemyslane.

Nie miejcie do mnie zalu prosze - ja tez nie mam do nikogo.

Chcac zachecic Drogowca do dalszych prob spotkania sie z Wami napisalem ze mnie po roku sie udalo. Zgadzam sie ze to bylo takze z mojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curie-Skłodowska BYŁA Kobietą!!! Słyszałem to w jakimś filmie...

 

Hehehehe a może Kaczyńska też jest kobietą, co ? :twisted: Nie obrażaj nam tu kolego kobiet, OK ? :twisted:

 

Co do Michała - no może mnie poniosło bo mam "te" dni, chce mi się, a nie mogę ( chodzi o jazdę) - ale precyzuj koluniu myśli. W związku ze złożeniem samokrytyki wybaczamy Ci i obniżamy karę do wysokości pół kraty okowity. Może być Absolut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...