Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam i czytam i coraz bardziej obawiam się czy jechać na jakiś łikend do Wrocka czy nie??

Noooo... ja się nie dziwię ! Po ostatniej, wywołanej przez Ciebie burdzie przed Dziekanatem ( dla przypomnienia - ucieczka z miejsca przestępstwa w bagażniku Astry) ściga Cię cała wrocławska policja. W najlepszym wypadku, jak Cię złapią będzie Sąd Grodzki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym przypadku trafi do celi z kochającym inaczej i nauczy się miłości i poszanowania bliźniego

aaaa ... no to zmienia postać rzeczy ... Prosiemy Panie Krasnal, prosiemy w nasze niskie, wrocławskie progi ... :mrgreen: Ty nas posłuchaj, a my będziemy mieli niezłą zabawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Atene mnie nie stac' date=' nie moge wydac tez 200 zl na zwiedzanie Wrocka bo z czego oplace przeglad motocykla i kolejnych 20 zjazdow we Wroclawiu ?[/quote']

 

 

Powitać przy piątku,

brachu a jak Ty robisz ze za 200 opłacasz kolejne 10 zjazdów?? to jak dobrze liczę wychodzi :roll: :idea: 10 pln na zjazd imposible jak Ty to robisz?? Naucz nas,

A na marginesie o 19 na Rynku gdzie i w piatek czy sobote??

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołanej przez Ciebie burdzie przed Dziekanatem ( dla przypomnienia - ucieczka z miejsca przestępstwa w bagażniku Astry)

To nie była burda tylko zwykłe w moich stronach rozstanie się znajomych po wspólnym piwku :D i cieszcie się wszyscy że w aucie była kratka a ja miałem dobry dzień :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na podsumowanie spamu:

1. Michał - zakoduj sobie: burda to w naszych stronach zwykłe rozstanie się po miłej kolacyjce

2. Pasteurkowcy w rozjeździe - w klinikach esperal sobie wszywają z wyjątkiem Mishela, który nie zamierza się "zaszyć" (Szacun Mishel ! :D ), więc są nieobecni we Wrocku.

3. Ja jeszcze nie wiem czy się wyrobię w weekend i będę we Wrocku. Ale jakby co - mam namiar na Jerrego i Mishela - będziem się zdzwaniać.

4. Michał drżyj - czołowy degenerat Jerry wyraził zainteresowanie ... (nawet ja mam mokre ręce ...)

5. Brak kasy to nie problem Michale, bo my zawsze zamawiamy do bólu, a jak brakuje kasy to zwyczajnie wychodzimy po angielsku nie płacąc rachunku. (Proponuję nałożyć trampki i nie brać dokumentów - szybko się ucieka, a w razie złapania nie ma możliwości spisania Cię)

6. Przeznaczone na zjazd środki należy w całości przeznaczyć na 2KC, Apap i tym podobne lekarstwa.

7. No i rzecz najważniejsza:

 

A na marginesie o 19 na Rynku gdzie i w piatek czy sobote??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wszyscy dobrze wiemy, że najlepsza knajpką we Wrocławiu na poczatek sobotniego wieczoru jest Lorneta, gdyż ceny niskie obsługa miła i wesoła, a i atmosfera nie byle jaka. Więc może w lornecie warto by się spotkać. Jeśli ktoś nie wierzy to Mario, Kaka, Astarte, i Greg i...wielu wielu innych moga wydać tej knajpce stosowną opinię...

Jak można nie chodzić do knajpy gdzie wszystkie najważniejsze specjały(browar, seta i pierogi) są po 3zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonil do mnie michal ze dopiero o 5 rano wyrusza na wrocław

k...a przecież o 5.00 rano to prawie wszystkie knajpy są zamknięte !!! :D No to jak on będzie stawiał ? :twisted: A może liczy na to, że nie będziemy pamiętać ???

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonil do mnie michal ze dopiero o 5 rano wyrusza na wrocław

k...a przecież o 5.00 rano to prawie wszystkie knajpy są zamknięte !!! :D No to jak on będzie stawiał ? :twisted: A może liczy na to, że nie będziemy pamiętać ???

:D

Procik - to trzeba dzisiaj zacząć, a dopiero jutro skończyć :twisted: , tak akurat na przyjazd kolegi Michała 8)

 

Jeśli ktoś nie wierzy to Mario, Kaka, Astarte, i Greg i...wielu wielu innych moga wydać tej knajpce stosowną opinię...

Potwierdzam, potwierdzam... ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli rozumie ze jutro o 19 pod lornetą lub juz w srodku?:D wstapna lista to Michał Szfagier Prot Astarte ja ? Na jakiej ulicy jest Lorneta tak w ogole?

 

[ Dopisane: 17-02-2006, 19:24 ]

rozumiem mialo byc nie ,,rozumie'' , głupia klawiatura ja teog nei wytrzymie :D !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem mialo byc nie ,,rozumie''

i znowu wyszedł fakt nieznajomości rzeczy :mrgreen: Sosna - u nas jest przyjęte mówienie "rozumie", nie PGR ? :D szczegóły przy piwie ...

P.S. Astarte też już zwlekła swoje dupsko do Wrocka ? :D

To ja jeszcze popracuję nad Mishelem :twisted: I adres Lornety proszę pilnie, bo wstyd się przyznać nie wiem gdzie to jest :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Astarte też już zwlekła swoje dupsko do Wrocka ? :D

Ja od dzisiaj rana urzęduję już we Wrocławiu, więc niestety ;) jutro się stawię na spotkaniu "kółka różańcowego" :twisted:

 

Godzina 19 Lorneta - na końcu ulicy Odrzańskiej po prawej stronie :) (prawie już krzyżówka z Nowym Światem)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...