Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy Michał że przed zajęciami skoczysz do akademika T2 pokój 213 i zakupisz kilka plastikowych butelek po promocyjnej cenie

 

Wspaniale szwagier ze z Ciebie taka wyrozumiala i litosciwa dusza. Podajcie jeszcze adres tego akademika, a rozrobic to mozna juz na miejscu w Lornecie z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Michał to jedyny konkretny gość i nie kuli ogona na słowo spirytus. Nie wyprodukowali jeszcze takiej wódki co by mogła mu dorównać, pijcie częściej a się do niego przekonacie.

Odkąd z ekipą zaczęliśmy go pić, to nie pamiętam abym kiedykolwiek kaca czy coć podobnego zaliczył...Chłopaki zatkać nosy i lać w gardło!!

Akademik jest na Placu Grunwaldzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mario' date=' nie jesteś sam, wolę już rozpałkę do grilla ! Mr. Green

[/quote']

 

 

Pało spiryt za 15 zł/litr to jest to samo co rozpałka do grilla....

 

Widać, że chłop nie w temacie. Trza nadrobic zaległości :twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnosząc się do głownego tematu :) to we wrocławiu się urodziłem, a mieszkam w Trzebnicy 25km od. Niedowno kupiłem moje pierwsze moto 07.02.2006 - tej daty nie zapomne :( SOSNA świadkiem tej historycznej chwili :D pozdro

 

Jeździłem już pare razy i jest zaje..ście :D jak się zrobi trochę cieplej i ta cholerna zima w końcu odejdzie to może się spotkamy na trasie, albo na jakimś zlocie czy cuś :P

 

Pozdrawiam

Major

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak to kolega Borewicza mówi: Majore, yy KONKRETNY EEE NADAJE SIE ! Tak tak, 7.02 majore nabył identyko maszyne jak moja, w sczecinie z przygodami ale sie udało :) Cos wspominal o jakiejs flaszecce za zucenie okiem na jego egzamplarz przed kupnem tak wiec proponuje ja zawiezc do rybnika i tam spozyc, pozdro major tak w ogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rybnik' date=' a nie Wrocław ?[/quote']

Już mi się podoba kolega. APROBATA !!!

 

Majore może się z Michałem zrzucicie na kratę "wstępowego"

W tej sprawie masz zakaz kontaktowania się z Michałem, żebyś złych nawyków nie nabrał. No chyba, że chcesz nas poznawać, przez najbliższe trzy lata ze skutkiem kiepskim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...