Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie mnie wkur@#wiac ustawkami tak publicznie?:) macie szczęscie ze mi rama nie pękła po dzwonie i od srody - czwartku wracam na droge, na razie w lekko streetfighterowym stylu ale czekam na podpisanie kontraktu ze sponsorem ( PZU Racing team z OC sprawcy ) heheeh do tego czasu prosze zebysci udawali chociaz ze nei jezdzicie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kaśka ze pożno się dowiedziałem , ale i z rańca i tak nie dałbym rady :biggrin: jakiś słaby byłem chyba przez do przesilenie wiosenne:)

 

zreszta Mario i Kaka motory porozkrecane wiec jazdy nie było , ale w tyg mozemy polatac codziennie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kaśka ze pożno się dowiedziałem , ale i z rańca i tak nie dałbym rady :buttrock: jakiś słaby byłem chyba przez do przesilenie wiosenne:)

 

zreszta Mario i Kaka motory porozkrecane wiec jazdy nie było , ale w tyg mozemy polatac codziennie :biggrin:

 

ze niby kto ma cos rozkrecone :buttrock:

 

qra gregu przez ten twoj komin sasiedzi mnie na stosie spala kiedys :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sąsiedzi sie czepiają? miałem tak samo jak odpaliłem w garazu takim duzym na 13 samochodów... to dodatkowe echo;) awantura na maksa tyl ze to było w jeleniej

 

Pytanie apropo grabiszyńskiej. Mieszkam w pobliżu i tam przed krzyżówką hallera-grabiszyńska jest krzyż zawsze świece,kwiaty itp. Slyszałem ze zginął tam motocyklista.Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj u Maria pod garażem zostałem rodziewiczony, pierwszy szlig w życiu !!!

 

całe szczęście miałem kraszpady ale niestety tłumiczek oberwał :P lipa

 

mam nauczke ze na dziurawej kostce z piaskiem lepiej nie zmieniać biegów na odcieciu:) i ostrożnei z przednim hamulcem :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... fajnie było, po mieście trochę się poświrowało.

Na koło mi pierwszy raz podnisło na światłach jak chciałam nadążyć za tym wariacie na czarnym Hornecie :P i miałam lekki uślizg tylniego jak odwinęłam manetę na dwójce na kostce :icon_biggrin:

 

Nawet fajne się śmigało jako plecaczek na moim moto... mogłam wsłuchać się w piękny dźwięk z mojego tłumiczka :P

 

Ciekawe tylko czy Kaka w końcu złożył tą swoją bestię? Bo coś mu śrubeczek brakowało :P przyznać się kto mu śrubki zakosił :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...