Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sory, że tak późno się zreflektowałem (kurna, usłyszałem to słowo, dobre co? :wink: )

 

ale ciągle zapraszam wszystkich w godzinach 20 - 6!!!

 

bałuckiego 9/6!!!

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam wszystkich w godzinach 20 - 6!!!
Ejjj... Bartic... dlaczego tylko do 6? Wlasnie wychodze do Ciebie ale jak mnie umeczonego bojami o 6 rano wywalisz z chaty to jak tylko wytrzezwieje to Ci zrobie z dupy jesien sredniowiecza :wink:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy po imprezie :wink:

a do konika wciaz nie moge sie dodzwonic mam nadzieje ze nie wypadl przez okno i nic mu sie niebezpiecznego nie stalo :)

dajcie znac jak uda wam sie go dobudzic...

 

Mam nadzieje ze sasiadki rano nie tupaly zbyt glosno na klatce schodowej w ramach zemstu za nocke i ze blacharnia po raz trzeci nie przyjechala :>

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyje... ale ciezko jest :icon_twisted:

Z okna nie wypadlem choc podobno bylo blisko. Ja nawet nie wiem kiedy ty sie zwinales :P Chipsy juz nie przyjechaly. Rano, na ulicy, zlokalizowalem pozostalosci imprezy. Nawet mocz na dachu auta jeszcze byl :P Przegiecie pały :P

Szkoda ze nas wiecej nie bylo. Tylko Kaka na chwilke wlecial, pic nie chial :), jakas łania podobno w samochodzie czekala :P A Pani Astarte sie wykruszyla i odpoczywac chciala... Oj po dupsku dostaniecie leniuchy :rolleyes:

 

Pozdro

Konik

 

PS. Na 2-3 dni mam awaryjny numer 503300497.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby nie patrzeć to jakaś część z ciebie leżała na dwóch parapetach i chodniku
a jednoczesnie bylem w oknie na 3 pietrze :)

Ja to jestem wygimnastykowany :rolleyes:

 

Przepił komóre łajza pijacka jedna
Nie... alkoholu nie zabraklo :P Tylko o malo co a okulary bym zgubil. Nie wiem co za łoś schował je pod łóżkiem :icon_twisted:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja ostatni po imprezie...

 

TO BYŁ ISTNY ARMAGEDDON!! TOTALNY UPADEK!!

 

dzięki moje motocyklowe zjeby! szakunec dla was! :P

trzymaliście poziom do końca, nawet darliście mordy z nami w oknie!!

 

sąsiedzi byli uprzedzeni porozwieszanymi ogłoszeniami, które potem ktoś pozwijał wtrakcie biby :P

gorzej, że zapomniałem o ludziach z naprzeciwka ulicy :icon_twisted:

 

to na pewno oni dzwonili po posiłki!

 

kaka - fajnie, że wpadłeś, chociaż na chwilę!

 

no, to ta noc, 08.05.2006 przeszła do historii kamienicy i całej ulicy!

 

i jak przystało na organizatora, nie padłem pierwszy! tylko drugi! :rolleyes: nie mogłem was poodprowadzać do drzwi, wybaczcie. przy następnym spotkaniu zrelacjonujecie mi ostatnią godzinę, albo i dwie, bo nic nie pamiętam :P

 

a co pamiętam? darcie mordy w oknach i na klatce... puszki lecące przez okno... ciepły mocz na dachu samochodu (ale solenizanta, więc spoko, pełna kultura :) )... policaje szturmujące bramę... latające fraktale... hektolitry %... ogólny rozp...ol... ale nikt się nie ze*rał i to jest sukces!!!

 

pozdrawiam!! ;) :( :buttrock:

 

 

aha!

astarte!! za to, że powiedziałaś, że przyjdziesz, a nie przyszłaś naleję ci do baku!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astarte!! za to, że powiedziałaś, że przyjdziesz, a nie przyszłaś naleję ci do baku!! :rolleyes:

Pisałam potem ci, że nie przyjdę :) Jak przyjechałam to jeszcze dobrze się czułam, ale jak tylko zobaczyłam łóżko to padłam :P

Moja wina, biję się w pierś i gromkim okrzykiem przepraszam :P Żałuję, że nie byłam, ale i tak bym długo nie posiedziała, a nie lubię wcześniej się z imprezy zwijać (to nie w moim stylu), albo całość :P albo nic :icon_twisted:

 

Dobrze, że się wam impreza udała, jak była taka ostra biba to ze mną sąsiedzi dostali by chyba fioła, a pały nie opuszczały mieszkania, aż do zakończenia ;)

 

 

ps. Lej do baku, może Cebra więcej poleci :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...