Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konik najlepszy warsztat jest na Żelaznej u Maria

No masz ... człek wyjechał na chwilę a Mario mi się do chałupy wprowadził :P

Konik - pije się na Żelaznej, a koła potem gratisowo na Stalowej zmieniają :D

 

na zelaznej powiadasz :banghead:

 

no to widze ze swieta sie udaly :D

 

:evil:

:evil: te górale to potrafią chlać - szacun jak byk :evil:

 

 

Protek Tobie by się tam podobało, sama armatura sanitarna :evil:

Właśnie Kuźnia Motocyklowa dostarczyła mi kolejną tonę chromu !!! Ale łanie w Dębicy piszczą !!! :crossy: Lanserka już w Rybolu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSTAWA FOTOGRAFII ANDRZEJA STASZOKA

 

 

w imieniu Andrzeja Staszoka i OCK Ostrów zapraszam na wystawę fotografii która potrwa od 29 kwietnia do 12 maja.

 

Wernisaz -29 kwietnia-sobota-godz. 18:00-galeria PIK.

 

zapraszam wszystkich na rozpoczęcie. andrzej uświetni nasze przybycie swoim magicznym aparatem, a jest fotografem bardzo uzdolnionym

 

w sobotę, o 15.30 wyjeżdżamy zatankowani i nastawieni pozytywnie ze stacji orlen, przy koronie, po stronie serwisu hondy na rakowej.

zabawimy tam (w ostrowie), myślę, max 2h.

droga jest oświetlona i przyjemna

 

zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

błagam! czy musicie dzisiaj od rana przejeżdżać mi pod oknami?! no zaraz rzucę wszystko w pizdu, całą robotę i pobiegnę do garażu, bo dłużej nie wytrzymam!! aaaaaa!!!!

:D

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpacz? Byłem wczoraj gixerem w karpaczu widziałem mnóstwo motocyklistów!!!(niektórzy wyprzedzali na 3ego :D ) Tam jest fajna trasa mozna polatać!!! Pogoda piękna więc cudnie...

 

 

Dziś niestety wróciłem do wrocławia nio i oczywiście widziałem coś co mnie niesamowicie zdziwiło... byłem 10 min we wrocku (wysiałem z pksu z jeleniej góry) i widzialem z 4 motocyklistow w krótkich spodniach :D :D :D :D ludzie co wy robicie i żeby było śmieszniej to na ścigaczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema pały wrocławskie!!

 

jutro o 20 mega biba!

zapraszam wszystich!!

 

każdy przynosi swoje picie, bo nasze szybko się skończy :icon_exclaim:

można przyjść już nawalonym, nikomu to nie zrobi różnicy!

przedpokój i kibel jeszcze nie pomalowany, także będzie miejsce na samodestrukcję!

 

bałuckiego 9/6

koło kasyna polonia

 

zamieszczam mapkę!

 

http://img184.imageshack.us/my.php?image=49ct.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety wróciłem do wrocławia nio i oczywiście widziałem coś co mnie niesamowicie zdziwiło... byłem 10 min we wrocku (wysiałem z pksu z jeleniej góry) i widzialem z 4 motocyklistow w krótkich spodniach :clap: :icon_exclaim: :biggrin: :cool: ludzie co wy robicie i żeby było śmieszniej to na ścigaczach...

To nie my :biggrin: jedna grupa została w domu bo miała kaca, druga pojechała do Mietkowa, trzecia natomiast do Boszkowa. To musieli być przyjezdni :biggrin: :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartic co tak pozno napisales, gdybym przez przypadek nie gadal z konikiem to bym sie nie dowiedzial..... :icon_exclaim:

no ale dowiedzialem sie i teraz juz za pozno zeby sie mnie pozbyc, przyjde razem z ekipa Viragowa :cool:

 

Ps. fajna mapka :biggrin:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipam Viragowa
Masz cos do ekipy Viragowcow Bandyto? Bo sie nawet Krasnal oburzy i oliwki wiecej nie dostaniesz :biggrin:

Mapka jest w deche. Troche nieczytelna ale jak juz odczyta sie to co powinno (czyt. Totalny Upadek!!! 9/6) to koniec - lezalem pod krzeslem :cool:

Impra bedzie dobra... zobaczymy kto jeszcze sie zjawi :icon_exclaim:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...